Pozitivní test před menstruací

12
21.8.21 07:16

Pozivitni test před MS

Zdravím, nečekaně z hecu, přítele jsem si udělala test ráno v 4:12, a vyšel takto pozitivní. Mám 3 dny zpožděnou MS, obrovská bolest prsou, a takto výrazný test. Může MS, až takto ovlivnit tu tučnou druhou čárku? Děkuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2922
21.8.21 07:24

Jsi tehotna, gratuluji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8574
21.8.21 07:24
@Míša0211 píše:
Zdravím, nečekaně z hecu, přítele jsem si udělala test ráno v 4:12, a vyšel takto pozitivní. Mám 3 dny zpožděnou MS, obrovská bolest prsou, a takto výrazný test. Může MS, až takto ovlivnit tu tučnou druhou čárku? Děkuji…

Ahoj, může, síla čárky nevypovídá o prosperitě těhotenství..a teď spíš nerozumím, píšeš v nadpisu „Pozitivní test před MS“ a v popisu že máš tři dny zpoždění.. :mrgreen: tak jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15321
21.8.21 07:28

Pokud máš tři dny zpoždění a takto jednoznačný test, není moc co řešit. Doufám, že mohu gratulovat a že se nejedná o nepříjemné překvapení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
21.8.21 07:43

@Skaiqy zpožděnou MS, mám obvykle každý měsíc, tak to nějak nevnímám. Ale dlouho se snažím o miminko, a tady na internetu sem četla jak může jídlo a doba před MS ovlivnit TT. Po 4 letech snažení, jsem viděla tak výrazný test tak jsem z toho trošku vedle. Děkuju vám. ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8574
21.8.21 07:59
@Míša0211 píše:
@Skaiqy zpožděnou MS, mám obvykle každý měsíc, tak to nějak nevnímám. Ale dlouho se snažím o miminko, a tady na internetu sem četla jak může jídlo a doba před MS ovlivnit TT. Po 4 letech snažení, jsem viděla tak výrazný test tak jsem z toho trošku vedle. Děkuju vám. ☺️

Spíše než zpožděnou se jedná o nepravidelné cykly.. jídlo a celkově léky ( pokud se nejedná o injekce s HCG) neovlivní TT :) jediné co test dokáže ovlivnit je samotné těhotenství, cysta nebo injekce a HCG..a cysta nikdy neudělá takovouto čárku :)

Já měla takhle pozitivní test a dopadlo to :) ale jak říkám, síla čárky nevypovídá o prosperitě těhotenství.. samozřejmě držím palce ať to dobře dopadne, znám to čekání..je to šílené..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4445
21.8.21 09:44

Bez jakýchkoliv pochybností jsi těhotná :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
21.8.21 10:27

Gratuluju 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
21.8.21 11:24

Pozitivní test

Konečný pozitivní test, nevydržela jsem to a musela koupit lepší ještě dnes. Děkuji za odpovědi. Pro uklidnění přikládám viz. Foto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat