Pozná mamina, když čeká druhé dítko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

niskey
Kecalka 269 příspěvků 06.03.17 19:23
pozná mamina když čeká druhé dítko?

Čauky maminy :) zajímalo by mě jestli jste poznali že jste těhotná ikdyž byl test negativní :) snažíme se o druhé :srdce: měla sem 8 dní zpoždění pak přišla MS o den kradší… včera me bylo zle od žaludku občas mě píchá v podbříšku a prostě mě přijde jakp by se něco dělo :) na testu niiic třeba to mám jen vsugerované :roll: a proto by mě zajímalo jak jste to měl vy? :) děěkuju za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ancek
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 06.03.17 19:34

Já to měla u druhého vsugerované mnohokrát. Když se zadařilo, tak jsem naopak žádné zvláštní příznaky nepozorovala.

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 06.03.17 19:37

První příznaky jsem měla v prvním těhotenství až v 7tt, ve druhém v 6tt, ale taky jsem v druhém těhotenství zkusila test 5 dní před očekávanou menstruací a měla jsem tam hezkou druhou čárku, u prvního jsem dělala první test 3 dny po termínu menstruace a byl ještě negativní, druhý jsem dělala o tři dny později a už to tam bylo.

trpaslinka
Extra třída :D 12125 příspěvků 06.03.17 19:39

Druhe tehotnestvi jsem poznala i pres negativni test. Proste jsem tak nejak citila, ze je neco jinak. Ale to jsme se o dalsi nesnazili, takze jsem zacne priznaky nevyhledavala.. proste jsem fakt citila, ze je neco jinak. Kdyz jsme se snazili, tak jsem tehotenstvi odhalila az v 9. tydnu. Nepravidelna menstruace (ano, nekdy i 2 mesice), navic jsem prvne neodhadla ovulaci, takze ona probehla a ja na ni stale cekala. Takze jsem nad priznaky mavla rukou.

ChZuzka
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 06.03.17 19:42

Ja to treba vedela driv nez byl pozitivni test :) ale toto snazeni jsem si tohle taky nekolikrat myslela ze to vyslo a to jsem mela po ms :) delala jsem si test a samozrejme ze byl negativni :) takze po ms pokud je negativni tak tehotna nejsi :(

atominnka
Generální žvanilka 21690 příspěvků 06.03.17 20:00

@niskey nepoznala. ale příznaky jsem si vsugerovala několik cyklů púo sobě. Pak jsem se přestala sledovat, příznaky jsem neměla a byla jsem těhotná

dajka.11
Kecalka 440 příspěvků 06.03.17 20:11

Ja to poznala uz od zacatku ze je neco jinak :) i pri prvni i ted pri druhem :)

ospalámyš
Závislačka 4876 příspěvků 06.03.17 20:19

Poznala jsem to tak, že jsem usnula v obýváku na gauči, kde nahlas hrála televize a do toho řádil 1,5 letý syn. To by se mi normálně nikdy nestalo, neusnu v rámusu a rychle, ale ta těhotenská únava dělá divy :).

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 06.03.17 20:38

Poznala, bez známek těhotenství (ani u jednoho jsem je neměla), pár dní před očekávanou MS, test už byl slabě pozitivní.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16506 příspěvků 06.03.17 20:59

Nepoznala jsem to nikdy, až podle pozit. testu a vynechání menstruace. Asi nejsem moc senzitivní typ.

baaruunkaa
Ukecaná baba ;) 2228 příspěvků 06.03.17 21:02

Já to poznala u druhého těhu ještě před vynecháním MS-ráno jsem si uvařila kafe a nechutnalo mi tak jsem si koupila test a byly tam dvě čárky.

araw
Neúnavná pisatelka 16612 příspěvků 06.03.17 21:12
@ospalámyš píše:
Poznala jsem to tak, že jsem usnula v obýváku na gauči, kde nahlas hrála televize a do toho řádil 1,5 letý syn. To by se mi normálně nikdy nestalo, neusnu v rámusu a rychle, ale ta těhotenská únava dělá divy :).

S tvym nickem mi ten prispevek prijde usmevny :-) :mrgreen:

pajisek90
Závislačka 2524 příspěvků 06.03.17 21:14

Příznaky jsem měla, ale nepřisuzovala jsem je těhotenství. Jsem totiž dle lékařů neplodná. Že mi nedošla MS mi nepřišlo nic zvláštního, mám ji opravdu jen zřídkakdy. Za pár dní mi začalo být zle od žaludku, to jsem zase čekala střevní chřipku, která u nás v rodině řádila. Až ve chvíli, kdy jsem nesla z koupelny moje voňavé miminko a z té vůně se mi začal zvedat žaludek, jsem si uvědomila, že bych asi mohla být těhotná.
Druhý den jsem si běžela pro test. Momentálně končím 21.tt

Kattynka000
Závislačka 3018 příspěvků 06.03.17 21:14

U prvního jsem to poznala hned, ještě před vynecháním MS. Bylo mi tak nějak jinak. Nateklé prsa, rozbrečel mě i Shrek, když umřela ta žába :lol: Navíc mi bylo blivno. U druhé vůbec. Normálně jsem to dostala, neřešila jsem, navic jsme se s manzelem nesnažili, nějak jsme se doma míjeli a spali spolu jen snad jednou, ještě než měla přijít druhá MS, tak s tím na mě vyrukoval manžel, tvrdila jsem mu, že je to blbost, normálně jsem to dostala, sice jsem to měla slabé a jen dva dny, ale teoreticky bych byla ve 3tt a to by poznat ještě nebylo. Z hecu jsem si udělala test aby mu sklaplo a přestal ryt. A ejhle, pozitivní, byla jsem v 8tt :lol:

ospalámyš
Závislačka 4876 příspěvků 06.03.17 21:48
@araw píše:
S tvym nickem mi ten prispevek prijde usmevny :-) :mrgreen:

vidíš to mě vůbec nenapadlo :mrgreen: ten nick jsem tak plácla, já ospalá bývám jen večer :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Běsnění živlů na Tenerife: Jak jsou na tom s domy Bendová nebo David?

Bouřky, přívaly vody a několikametrové vlny změnily oblíbený prázdninový cíl... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >