Pozná miminko, že se jakoby ubližuje matce?

Anonymní
25.11.20 19:05

Pozna miminko ze se jakoby ubližuje matce?

Ahoj, jsem prvorodicka a ze všeho vyplasena,.no kdo obcas nebyl. A toho me zarazilo. Ale ted k dotazu. Mame skoro 9-ti mesicniho chlapecka. Obcas s manželem proate blbneme, :lol: takhoe si lezime, nas syn na nas kouka z postylky, hraje si, pak se zvedne. Manzel me zacal lochtat, ja u toho jakoby kricela a syn se zakoukal a zacal strasne brecet. Pak jsem ho vzala do naruci a říkám, zlaticko me nic neni tata si jej dela srandu. A byl v pohode. Po chvili kdyz si hral jsme to zkusili schvalne znovu a zase, zacal brecet. Jako kdyby si myslel, ze mi manzel ubližuje. Je mozne, ze uz to muze nejak vnimat? Dekuji moc, docela nas to oba zarazilo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51740
25.11.20 19:11

Bal se. Hratky delejte jindy, kdyz spi. Jinak by bylo, kdyz se budes smat. Dite reaguje smichem.
Kdyz kricis, tak muze mit strach.
Proc mu tohle delate?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2311
25.11.20 19:16

Samozřejmě, že se miminko bojí a pláče, když slyší mamu křičet. Ono nepozná, že křičíš ze srandy. Vůbec nechápu proč jste to opakovali, když napoprvé reagovalo pláčem. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20320
25.11.20 19:16

Poznat asi ne, ale ono dite bude reagovat jako ty. Kdyz se smejes bude se smat taky, kdyz jecis, bude taky jecet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18583
25.11.20 19:21
@lucka_mac píše:
Samozřejmě, že se miminko bojí a pláče, když slyší mamu křičet. Ono nepozná, že křičíš ze srandy. Vůbec nechápu proč jste to opakovali, když napoprvé reagovalo pláčem. :nevim:

já bych řekla, že pravdivá odpověď by byla " když ona to byla taková sranda"

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.20 19:22

@Kelsey ja se smala ale u toho kricela, proste reakce na lochtani. Vubec jsme to netusili, nejdrive jsme mysleli, jestli mu neco neni, proto ta zkouska znovu, samozřejmě ze od te doby jsme to pak nedelali vubec. Jej nas zarazila reakce, kdyby byl starsi tak chapeme ale ani jeden jsme netusili, ze bude takto reagovat. @Kriss Tina to jsme netusili..dekuji.. @lucka_mac my to netusili za boha, mozna to vyznelo spatne ale bylo na lm to fakt divne, od te doby samozřejmě nic uz neproběhlo a ani neprobehne. Dekuji za objasneni.

• Citovat
  • Nahlásit
5600
25.11.20 19:36
@Kriss Tina píše:
Poznat asi ne, ale ono dite bude reagovat jako ty. Kdyz se smejes bude se smat taky, kdyz jecis, bude taky jecet.

No, a já když brečím, tak se mi dcera směje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51740
25.11.20 19:38
@mackA159 píše:

Masochista :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20320
25.11.20 19:42

@mackA159 ono asi i záleží na nalade, ze tu vyciti spis :lol: maly kdyz brecel a ja z toho byla nestastna, tak nepomahal ani hrany usmev, ale kdyz se smeju uprimne, tak se rehta taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
25.11.20 19:42

Reagovalo na křik. Nemůže rozeznat, zda je to v legraci nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
25.11.20 19:52

To je snad zcela logické, že dítě při křiku pláče ne? Navíc je mu 9 měsíců, to už by měl reagovat a i chápat, že křik neco znamená. Mám dva kluky 2,5 roku a 2 měsíce. Když starší začne plakat automaticky spustí i mladší, přijde mi, že starší to chce prekricet a mám tady dost intenzivní duet :lol: :lol: takže už to jen tak nezkoušejte ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.20 20:47

Jasne. mozna to vyznelo blbe, zkusili jsme to po nejake dobe, pac nam to fakt bylo divne, on si hral a najednou slysel nas. Hlavne teda me, ja to mela nakombinovany, krik a smani se dohromady, no asi to neznelo zrovna dobre, to je fakt. A u nas se to nikdy nestalo, i kdyz tu nekdo hulaka tak to nevnima. :D dekuji, dame si pozor a nebudeme to delat. :)

• Citovat
  • Nahlásit
2268
25.11.20 21:41
@mackA159 píše:

To jsem ráda, že to dělají i jiné děti :mrgreen: syn se mi taky směje ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
27.11.20 15:13

V tomhle věku jsou děti strašně vnímavý. Moje malá děsně plakala, když jsem kocourovi strihadla podélaný zadek. On u toho strašně jecel a malá na to koukala, po tvářích se jí valily slzy jako hrachy. Taky jsem musela vysvětlovat, že kocourovi neubližujem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat