Pozná někdo co to je?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petttruše
Extra třída :D 10086 příspěvků 25.02.18 19:44
Pozná někdo co to je?

Ahoj, manžel má na lytku už cca rok a půl toto - viz foto. Svědí to, když na to sáhne, tak i bolí. I se to zvětšilo, začalo to jako malý flíček. Pozná někdo, prosím, o co by se mohlo dle fota jednat? Jednou s tím byl na kožním, jedna dr řekla, že je to lupenka, druhá, že se to musí vyriznout. Dostal nějaké masti, ale nic nepomohlo. Naopak se to zvětšuje… Je to takové zanicene…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

veria
Generální žvanilka 23610 příspěvků 1 inzerát 25.02.18 19:46

Bercovy vřed? :nevim:
Zajděte k nějakýmu lepšímu dr.

Agrion
Závislačka 2799 příspěvků 25.02.18 19:50

A kde to ma?

Petttruše
Extra třída :D 10086 příspěvků 25.02.18 19:53

@Agrion na lytku na noze…

Petttruše
Extra třída :D 10086 příspěvků 25.02.18 19:53

Měl i atb ale nepomohlo…

LenkaZi
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 25.02.18 19:56

Nevim jak se to menuje, ale zkuste koupit koloidní stříbro. i naše dětská lekařka někdy používá. Já tim čistim všechny rány.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 25.02.18 19:57

Zašla bych na chirurgie a tam řeknou co a jak.. :)

anavi13
Závislačka 2784 příspěvků 25.02.18 20:01

Já bych poslechla tu druhou doktorku, vyříznout a poslat na histologii. Z fotky toho člověk moc nepozná. Klidně to může být melanom. Nebo fakt jen lupénka. Doporučuji řešit to na kožním a ne tady.

Martinka654
Kecalka 114 příspěvků 25.02.18 20:21

Měli jsme něco podobného v rodině, byl to melanom..muselo se vyriznout..ale může to být cokoliv :)

Venceslavka
Kecalka 239 příspěvků 2 inzeráty 25.02.18 21:34

Podle fotky bych řekla lupénka, ale určitě bych to vyřízla, nebo jen část toho a poslala na histologii, aby jednoznačně určili co to je.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29053 příspěvků 25.02.18 21:39
@Martinka654 píše:
Měli jsme něco podobného v rodině, byl to melanom..muselo se vyriznout..ale může to být cokoliv :)

tohle mě napadlo také, vůbec se mi nelíbí ten spodek pod olupující částí. Bez odkladu na kožní. Když to bude jen exzém, tím lépe.

Petttruše
Extra třída :D 10086 příspěvků 25.02.18 21:41

@Burj Chalifa manžel zítra půjde znovu na kožní… Má to dlouho a nezabírá na to nic :?

majinka81
Ukecaná baba ;) 2256 příspěvků 25.02.18 23:23

@Petttruše neměl tam manžel pihu? Mě se lupenka dostala do pihy. Byla jsem u kozniho, pac mě pihy neustále svedily. A mám v nich lupenku. Žádné masti mi napomáhají. Jediné co mi opravdu pomáhá je silný odvar z rapiku na noc namočit napr. Kapesník lehce vyzdimat, přiložit, ovazat a nechat do rána. Takhle u mě vypadá, když nesvedi a já neskrabu

vaks
Kecalka 195 příspěvků 26.02.18 00:10

Manžel měl něco podobného nad kotníky, vypadalo to jako bércové vředy, průměrem to bylo snad i větší a „živější“(více zanícené)..dostal taky speciálně namíchané masti od kožní, které nezabíraly a pomohla až domácí konopná mast…ale opravdu domácí(pokud máš kde sehnat, vyzkoušejte)..co to bylo, netušíme, objevilo se mu to po roce ještě jednou, ale opět mazal a zmizelo..od té doby má už cca.5 let klid..jo a taky pomáhalo moře a slunce(trochu provokační rada :lol: ale myslím si, že to taky přispělo k lepšímu),tak zkusit koupit nějaké mořské preparáty(sůl, masti s mořskou řasou? :think: )..trošku mi to připomíná i kožní plíseň..s tou se hodně špatně bojuje :?

Petttruše
Extra třída :D 10086 příspěvků 26.02.18 06:42

@vaks domácí konopnou mast také vyzkoušel…NO vyzkoušel snad vše, co šlo, měl několik ATB, když byl třeba nemocný a vždy, když ej bral, tak ho to nesvědilo, ale nezmizelo to. Pak, co je přestal brát, opět to svědí…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >