Pozná se, že to klaplo u sexu?

240
20.5.16 11:01

pozna se ze to klaplo primo u sexu?

Mam takovou asi zase divnou otazku ale zajima me to, tak co :D mame skoro rocni dite a snazime se uz dva mesice o dalsi ( kojim, tak si nejak myslim, ze moc sanci nemame, mam strasne nepravidelnou menstruaci) ale… Pri prvnim, jsem pri sexu citila takove, jakoby vcucnuti… Nevim jak to vysvetlit, ale jakoby ta vagina ty spermie prijala, vcucla.. A opravdu se to pritom podarilo! No a minuly tyden bylo to same 8o uz mam pres asi 2 tydny, ale jak jsem psala, ty dny u me maji cim dal vetsi zpozdeni, tak se jeste testovat nebudu. Takze, je mozne, ze to takhle zena muze poznat??? 8o :) dik za odpovedi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1490
20.5.16 11:08

Myslím si, že to nepoznáš. Sice se říká, že při orgasmu se spermie rychleji dostanou na místo určení, ale je hlavně důležité, aby tam bylo oplodnitelné vajíčko. A to s nepravidelnou MS a bez nějakého UTZ nemůžeš vědět, takže asi bude jistější těhotenský test. Přeji hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
20.5.16 11:10

Nepoznáš, podle mě je i to s tím vcucnutím (nezlob se) vsugerovaná hloupost. :)

jestli mas nepravidelnou menstruaci, tak zkus ovulacni testy, ale to se docela prodrazi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
20.5.16 11:12

Promiň, přijde mi to blbost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kacik1988
20.5.16 11:15

S vcucnutím neporadím, ale i skrz kojení určitě můžeš otěhotnêt - já jsem toho důkazem :-D a ms jsem taky měla hroznê nepravidelně, přesto to klaplo. Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
5011
20.5.16 11:18

U obou dětí jsem věděla intuitivně, že teď to vyšlo. Ale byla to opravdu jen intuice, žádný konkrétní fyzický stav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
20.5.16 11:19

Já to nepoznala nikdy, ale můj manžel to věděl pokaždé tzn. dvakrát.. možná náhoda možná ne..:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
20.5.16 11:20

V pohode, taky si myslim, ze je to blbost, ale nikdy nevis ;)) ovulacni testy nepotrebuji protoze to delame jak to jde ( kazdy druhy den ) diiiik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.16 11:21

Zakladatelko naprosto Te chapu!
Sice radeji anonymne, ale i tak to napisu.
Nase mala se nam povedla „nahodou“, planovana nebyla, ale zpetne jsem, dle urcitych veci, poznala, ze to byl prave ten den, co byl sex naprosto jiny nez obvykle. Proste jsem se pri tom citila..ani nevim jak to popsat..zkratka jinak. Ty emoce, intenzita proziti a vsechno. A partner taky tvrdi, ze to bylo „jine“, tak treba na tom neco bude :hug:
Udelen si testik a pak napis, jak to dopadlo :kytka: drzim palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Nafrněná
20.5.16 11:37

Už jsem dlouho neslyšela něco tak pitomého :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
1778
20.5.16 11:55

@gusica Lidé mají různé vnímavosti. A ti, co je nemají, tak to zpochybňují. A někdy také člověka, který je má, urážejí. Přeji ti tvou vnímavost, zdravé děti a hodného manžela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
20.5.16 11:59

A tak dneska je možné už všechno :D ale upřimně já to tedy nepoznala a věřila manželovi že ta dávka skončila jinde a pak se divila :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22480
20.5.16 12:02

To je asi 4. diskuze od tebe na toto téma. Už jsem ti radila, kup si ovulační testy, podle toho poznáš ovulaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22480
20.5.16 12:04

Vagina spermie přijme pokaždé. Jde o to, zda spermie oplodni vajíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
20.5.16 12:19

@gusica ne je to nemozne takto poznat ;)

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama