Poznala jsem milou paní, ale...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 08:47
Poznala jsem milou paní, ale...

Na hřišti jsem se seznámila s maminkou která má stejně staré dítě jako já. Docela jsme si padly do noty, zdálo se, že jsme krevní skupina. Po par schůzkách na hřišti mě pozvala domů. A holky, to byl hnus, byt jako z nejhorších dílů Výměny manželek. Bordel, smrad, bála jsem se sednout si na gauč. Vymluvila jsem se a s dítětem jsme odešli. Nevím ale co teď, pořád mi píše kdy se zase sejdeme ale ja už nemám chuť se s takovou špínou scházet :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ivulita
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 18.07.19 08:56

Pokud ti není příjemné chodit k ní domů, ale přátelit se chceš dál, navrhuj setkání na hřišti apod. Pokud už jí nechceš vidět vůbec, tak jí to prostě napiš. Obyčejné „Ahoj, nezlob se, už se vidět nechci.“ by úplně stačilo ;)

Halamka
Závislačka 4106 příspěvků 18.07.19 08:58

Nezlob se, ale nechápu tento příspěvek. To je nějaký trend psát každé houno na emimi?
Nebo si tu potřebuješ zvednout sebevědomí? Nebo neumíme říct ne?

Alladina
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 18.07.19 08:59

Tak se můžete scházet venku, pokud je Ti jinak sympaticka. Taky mám kamarádku, uz ze střední skoly, která má doma často bordel a fakt ze má :mrgreen:, jenomže vím, jak skvělý je to člověk, tak me její koberec a kuchynska linka fakt netankuji. Kazdej máme neco :mrgreen:

Lucy75
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 18.07.19 09:02

Pokud je jinak OK a není cítit na dálku (abyste od ní něco nechytli), tak bych se s ní normálně scházela venku nebo v kavárce a časem ji třeba pozvala k sobě, třeba by se chytla za nos, že je u ní doma něco špatně… možná trpí „provozní slepotou“.. při návštěvách domácností jsem už viděla leccos a lidi si to fakt většinou neuvědomují v čem žijí, případně řeknou, že nemají peníze (to celkem často, pokaždé se směju, že podle nich bordel souvisí s prachama :mrgreen: ) oni to myslí jako nový nábytek, koberce apod… když jsem jednou namítla, že se tam asi 20let nemalovalo, tak mi taky paní řekla, že na to nemá… zato se tam hulilo o sto péro 8) :mrgreen: ale pár krabiček cigár mělo evidentně vyšší prioritu jak kbelík primalexu.. lidi jsou holt různí, no ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 09:06

Taky máme doma strašný binec. Nejsem zrovna přeborník na úklid a tak i když uklízím řekla bych normálně často (každý den nějaké to sbírání hraček, mytí nádobí atd., jednou týdně lux + prach a jednou za 14 dní vytírání), prostě je doma binec neskutečný. Uklidím v jednom pokoji a děcka mezi tím udělají binec v jiném pokoji. Taky máme staré skříně, které často nejdou ani zavřít, jsou všelijak rozpraskané a to taky zhoršuje celkový dojem. Jinak si myslím, že nejsem nějaké extrémní prasátko :mrgreen:

Alushka.S
Kecalka 318 příspěvků 18.07.19 09:08

Pokud by mi byla jinak sympatická, rozuměla bych si s ní, tak bych se s ní vídala jen na hřišti, nebo obecně někde mimo domovy.

Agusaguss
Stálice 85 příspěvků 18.07.19 09:10

Budte venku nechod k ni nebo ji vem k vam

Paní Harringtonová
Generální žvanilka 23204 příspěvků 18.07.19 09:14
@Anonymní píše:
Na hřišti jsem se seznámila s maminkou která má stejně staré dítě jako já. Docela jsme si padly do noty, zdálo se, že jsme krevní skupina. Po par schůzkách na hřišti mě pozvala domů. A holky, to byl hnus, byt jako z nejhorších dílů Výměny manželek. Bordel, smrad, bála jsem se sednout si na gauč. Vymluvila jsem se a s dítětem jsme odešli. Nevím ale co teď, pořád mi píše kdy se zase sejdeme ale ja už nemám chuť se s takovou špínou scházet :nevim:

Jí to řekni na rovinu, že má doma takovej hnůj, že to nedáváš. Třeba uklidí. Nebo se urazí a nebude už chtít vídat ona tebe.

Uživatel je onlinekatyna1984
Zasloužilá kecalka 919 příspěvků 18.07.19 09:14

Taky jsem bordelar a i kdyz se snazim, nikdy nebudu mit byt jako ze skatulky. Nemam to proste v sobe zazite, neumim to. Ale proboha, snad kvuli tomu nejsem zavrzenihodny clovek a mam jine kvality, nez nacancany byt.

Petule030
Kelišová 5966 příspěvků 18.07.19 09:15

@Lucy75 O výrazu „provozní slepota“ čtu prvně, ale sama jsem si kolikrát uvědomila, že když po delší době provádím pořádný úklid (ne jen klasické utření prachu, vysátí a uspořádání věcí), najednou vidím věci, které za běžného provozu fakt nevidím. 8o Potom si říkám, co by si o mně museli pomyslet jiní, protože návštěvníka to musí bouchnout do očí.
Jinak zakladatelko, pokud je paní fajn a rozumíte si, horší hygienické návyky venku neprojevuje, děti si spolu rády hrají, úplně bych kontakt nepřerušila. Jen bych nechodila k nim domů, když je ti ten bordel nepříjemný.

Lalelale
Kelišová 5304 příspěvků 18.07.19 09:18

Tohle jsem jednou zažila u spoluzacky, je to vyloženě roky a tu hrůzu si pamatuju jako včera. Zcela nad rámec normálního bordelu, člověk se vyloženě tím bytem brodil. Pokud ji chceš vídat, navrhuj setkání na hřišti atd, pokud ne a je ti jí líto jí to narovinu říct (tj že je prase), tak schůzky odsouvej s tím, že nemáš čas, do doby, než jí to dojde.

Paní Harringtonová
Generální žvanilka 23204 příspěvků 18.07.19 09:21
@katyna1984 píše:
Taky jsem bordelar a i kdyz se snazim, nikdy nebudu mit byt jako ze skatulky. Nemam to proste v sobe zazite, neumim to. Ale proboha, snad kvuli tomu nejsem zavrzenihodny clovek a mam jine kvality, nez nacancany byt.

No on je bordel a bordel. Já na tom budu podobně jako ty. Moje máti to bere jako osobní selhání ve výchově :mrgreen: a věř, že mám kamarádku, hodně dobrou, u který je to děs i na moje poměry. Ale mně to nevadí, vždycky si říkám, že u mě to je ještě dobrý 8)
PS: záchod mám vždycky vymydlenej :mrgreen: a když vím, že má přijít nějaká návštěva, u který vyhodnotím, že by bylo potřeba uklidit, tak uklidím :mrgreen:

Lalelale
Kelišová 5304 příspěvků 18.07.19 09:21
@Halamka píše:
Nezlob se, ale nechápu tento příspěvek. To je nějaký trend psát každé houno na emimi?
Nebo si tu potřebuješ zvednout sebevědomí? Nebo neumíme říct ne?

Když ti téma nevoní, ignoruj :nevim: nevidím na dotazu nic hrozného.

Ester13
Kelišová 5913 příspěvků 18.07.19 09:24

Takže si rozumíte, jste stejná krevní skupina, ale protože má doma bordel, najednou chceš vše utnout. No, kamarádka nad všechny poklady světa.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama