Reklama

Poznalaly jste někdy, že vám do života přijde brzy vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 19:50
Poznalaly jste někdy, že vám do života přijde brzy vztah?

Aneb jak se táži v nadpise. Zažil jste to někdy někdo? Tohle je moje rozpoložení poslední doby, dozrálo ve mně přesvědčení, že už opravdu chci pořádný vztah, ne jen nějaký náhražky, a zároveň vím, že je pro chlapy o co stát a taky jejich pozornost zaznamenávám a přijdu si přitažlivá. Není to, že bych od všeho měla očekávání a netlačím na nic, ale prostě cítím, że potenciální vztah visí ve vzduchu. Znáte to někdo? Vyšlo to?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3360 příspěvků 2 inzeráty 16.03.18 19:58

Ne. Kdyz jsem to cítila nebo vnitřně chtěla tak nic. Okamzite kdyz jsem se na vse vybodla tak vztah přišel v tu nejvíc necekanou chvíli

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 20:02
@novakova.t píše:
Ne. Kdyz jsem to cítila nebo vnitřně chtěla tak nic. Okamzite kdyz jsem se na vse vybodla tak vztah přišel v tu nejvíc necekanou chvíli
Špatně se to popisuje. Ne že bych tak strasně moc chtěla vztaj, ale nikdy jsem si nepřišla tak přitažlivě a vidím, že na to chlapi reagují (a to různě), což nikdy dřív nebylo.

Russet
Extra třída :D 10392 příspěvků 16.03.18 20:03

Ne. Vztah přišel nečekaně. Ale to neznamená, že ty brzo na někoho nenarazíš.

theressapoch
Kecalka 337 příspěvků 16.03.18 20:15

Ne, vztah přišel ve chvíli, kdy jsem ho nejmíň očekávala a vlastně i chtěla. Jsem celkově nevztahovy typ. A spis sem se jim vyhybala. Partner to samy. Po posledním rozchodu nikoho nechtěl. Přišlo to jako rána ž čistého nebe :D

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 16.03.18 20:25

Nepoznala jsem to nikdy…Naopak, když jsem cítila, že prijde, že jsem se treba i zacala s nekým scházet a myslela si, že už to bude super a bude z toho vztah, tak se to pak vzdy posr.alo nejak…

Amy_Farrah_Fowler
Stálice 95 příspěvků 16.03.18 20:25

Me to predpovedela kartarka, ke vsemu, ze muj budouci pritel uz se mota blizko me. A do pul roku to vyslo aniz bych vynalozila jakoukoliv iniciativu.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 16.03.18 20:31

Ne nepoznala, úplně naopak ;)

Jindriska88
Kecalka 213 příspěvků 16.03.18 20:35

Zažila a stále trvá :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 20:41
@Jindriska88 píše:
Zažila a stále trvá :-)

Jakože jsi cítila, že se okolo Tebe motá, i když jsi nevěděla, kdo to má být konkrétně a fakt to tak nakonec bylo, objevil se a dali jste to do kupy?:)

nela12345
Kecalka 122 příspěvků 16.03.18 20:44

Ano zažila. Ale bylo to opravdu spíš o tom, že do té doby jsem vztahy spíše odmítala. A pak jsem se vnitřně vyrovnala s minulými vztahy, a byla jsem připravená na něco nového. Nebylo to teda o okolí a o chlapech kolem mě, ale o mém přístupu.

Jindriska88
Kecalka 213 příspěvků 16.03.18 20:48

Uvědomila jsem si, že chci vztah. Tak jsem se jen tak rozhlížela po mužích na ulicích a říkala si: ten by šel, ten probůh snad ani ne. a pak jsem ho potkala a věděla nabeton, že to je ten On. Souvisí to s napadením na očekávání a takovým tím vyzařováním, že se cítíš žádaná.

Příspěvek upraven 16.03.18 v 20:50

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 20:49
@nela12345 píše:
Ano zažila. Ale bylo to opravdu spíš o tom, že do té doby jsem vztahy spíše odmítala. A pak jsem se vnitřně vyrovnala s minulými vztahy, a byla jsem připravená na něco nového. Nebylo to teda o okolí a o chlapech kolem mě, ale o mém přístupu.

Tak bych to vlastně popsala také. Vyrovnaná se sebou, s minulostí. S klidem a sluncem v duši. A najednou ne že by mi chlapi padali k nohám, ale ten zájem se v krátkém časovém úseku citelně zvýšil.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 16.03.18 20:52

A kde jste ty sve chlapy potkaly, když tu vetsina pistete že jste to nečekaly, nehledaly a oni prisli sami..??jak se to delá, že vám chlap prijde sám do života? to na vas narazi v obchodě, autobuse, nebo jak? :)

Jindriska88
Kecalka 213 příspěvků 16.03.18 20:54

@EvulinkaB18
Autobusová zastávka :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama