Poznám ovulaci podle bolesti vaječníků?

3
6.5.21 08:39

Poznám ovulaci podle bolesti vaječníků ?

Ahoj holky, zajímalo by mě jestli se dá poznat ovulace podle bolesti vaječníků?
„Asi“ nikdy jsem ji ještě na sobě nepoznala, nebo nevím. Ovulační testy jsem si dělala jeden celý měsíc a nic pak jsem na to už neměla nervy 😁
Nicméně snažíme se o mimi, tak jsem začala brát macu a gynex cca měsíc a něco zpět. Včera to bylo 11DC a cítila jsem jakoby bolest levého vaječníku jen asi půl dne, nebylo to nic hrozného, ale cítila jsem to. Je možné, že by to ovulace byla? Má s tím někdo zkušenosti? Děkuji za rady :srdce: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
548
6.5.21 08:52

Ano, i ovulace může mít obdobné symptomy jako PMS a menstruace. Já třeba před těhotenstvím poznala, kdy mám ovulaci. Měla jsem mírný tlak kolem vaječníků (někdy vlevo, někdy vpravo), občas mě tam i trochu „píchlo“ nebo zabolelo. Byla jsem trochu nafouklejší + jsem to poznala po hlenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
6.5.21 13:44
@elianaa píše:
Ano, i ovulace může mít obdobné symptomy jako PMS a menstruace. Já třeba před těhotenstvím poznala, kdy mám ovulaci. Měla jsem mírný tlak kolem vaječníků (někdy vlevo, někdy vpravo), občas mě tam i trochu „píchlo“ nebo zabolelo. Byla jsem trochu nafouklejší + jsem to poznala po hlenu.

Jo takže je možný, že jsem ji konečně poznala :lol: díky za reakci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 20:38

Mam to ted úplně stejně. Nafouknuta, hlen uz 3 den, a píchá me střídavě na leve i prave straně. Obcas citim podbrisek. Jsem cca 14DC. Jinak ja to mam jine. Me na stranach picha porad. Od toho 10DC az do zacatku menstruace

• Citovat
  • Nahlásit
3
6.5.21 21:29
@Anonymní píše:
Mam to ted úplně stejně. Nafouknuta, hlen uz 3 den, a píchá me střídavě na leve i prave straně. Obcas citim podbrisek. Jsem cca 14DC. Jinak ja to mam jine. Me na stranach picha porad. Od toho 10DC az do zacatku menstruace

Ahaa no mě právě jen asi ten půl den a pobolivala ( nebo nevím jak to mám říct ) mě jen levá strana. Jinak jsem na sobě nic zvláštního nepozorovala. Tak nevím no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 21:55

@Mišík10 nu tak si citila „prasknuti“ folikulu třeba.. Nekdo ma jen pichnuti silnejsi.
Je to u každé jine. Ja si treba myslim, ze ji uz poznam.
Ale me fakt poboliva po stranach, v podbrisku treba od pulky mesice az do zacatku menstruace. To si nevyberes :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
10140
7.5.21 16:35

Ahoj, já před porodem ovulku nikdy nepoznala, po porodu, což už je 10 let ji cítím stejně jako MS :roll: bolest břicha, i zad, hlen atd.
Teď dokonce týden po MS opět krvacim, a jelikož mám krátké cykly, vychází mi teď dle kalkulačky ovulka. Bolí mě břicho jako u ms, v krizi, krev světla, jako redena vodou, nic hrozného. Kontrola před rokem a teď jdu v červenci. To slabé krvácení může být k ovulce nebo nějaký bordel v MS? Prášky neberu, MS pravidelná, teď tohle… Hned myslím na nejhorší, nejlépe na nějakou rakovinu :roll: mívá tohle někdo taky? Vím, že nejsme stroje, spíše potřebuji uklidnit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 17:02

Je mozne, ze krvacis diky ovulaci. Ta se takhle muze projevovat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat