Poznám sama, že jsem vyléčená?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 21:57
Poznám sama, že jsem vyléčená?

Ahoj, jsem po několikáté mykoze (třetí v průběhu necelých 2 měsíců). Tedy, myslím, že je po všem. Nevím, jak to poznám. Byla jsem u gynekologa na výtěru okamžitě když se objevily první příznaky, doktor dal antimykotika - jen jednu tabletku. Prý počkáme na laboratorní výsledky výtěru. Mezitím Přišla MS, svědění nemám, nemám ani jiné příznaky a tam dole vypadá taky vše normálně (přiznávám, když jsem nemocná nebo mám podezření, pečlivě to v zrcátku kontroluji :oops: ) Doktorka dnes měla volat kvůli výsledků, ráno jsem za ní byla a neozvala se, tak tam zítra hodlám znova naběhnout. Otázka ale je - poznali jste někdy sami, že mykoza je pryč? Tedy ty, co to léčily samy… jak to poznám? Neužívala jsem žádné léky kvůli menstruace, jen jsem si to párkrát před MS namazala clotrimazolem. A ještě jedna otázka - bolí infekce? Můj gynekolog mě při návštěvě přesvědčoval, že infekce bolet nemůže, ačkoliv jsem se mu na křesle vrtěla jako pominutá a bylo mi do pláče. (Můj doktor používá ty želené věci na rozztáhnutí tam dole a opravdu to hrozně bolelo :oops:. Ale zase mi alespoň řekl hned, co mi je… ) Podruhé jsem řekla, že to tam nechci a radši si počkám na výsledky testů, načež jsem dostala od doktora vynadáno, ať tam tedy nechodím, když nepotřebuju ošetřit a prý to bolí proto, že se bojím. To ale není pravda, při sexu jsem plakala bolestí… A to jsem teda z ničeho strach neměla, ani u doktora jsem se nebála :nevim: Má mě za idiota a přesvědčuje mě o tom, že to bolet nemůže, že infekce nebolí a že se jen bojím. Tak jsem tedy hloupá já, nebo je divný ten doktor?

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10496 příspěvků 18.04.18 22:09

Poznala jsem tak, ze to prestalo svedit.
Bolet to samozrejme v pokrocilejsim stadiu muze, ono jako neboli ty kvasinku, ale mas po nich rozhodne citlivejsi kuzi, takze sex, vysetreni atd klidne boli, to nechapu, proc ten doktor popira 8o Tak on teda asi kvasinky v pochve nemel no, ale ze by nevidel nikdy treba ani plisen.na nohou u nikoho, kuze vysycha, praska, jasne, ze to pak boli.

Pavouček1994
Kelišová 7457 příspěvků 18.04.18 22:10
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem po několikáté mykoze (třetí v průběhu necelých 2 měsíců). Tedy, myslím, že je po všem. Nevím, jak to poznám. Byla jsem u gynekologa na výtěru okamžitě když se objevily první příznaky, doktor dal antimykotika - jen jednu tabletku. Prý počkáme na laboratorní výsledky výtěru. Mezitím Přišla MS, svědění nemám, nemám ani jiné příznaky a tam dole vypadá taky vše normálně (přiznávám, když jsem nemocná nebo mám podezření, pečlivě to v zrcátku kontroluji :oops: ) Doktorka dnes měla volat kvůli výsledků, ráno jsem za ní byla a neozvala se, tak tam zítra hodlám znova naběhnout. Otázka ale je - poznali jste někdy sami, že mykoza je pryč? Tedy ty, co to léčily samy… jak to poznám? Neužívala jsem žádné léky kvůli menstruace, jen jsem si to párkrát před MS namazala clotrimazolem. A ještě jedna otázka - bolí infekce? Můj gynekolog mě při návštěvě přesvědčoval, že infekce bolet nemůže, ačkoliv jsem se mu na křesle vrtěla jako pominutá a bylo mi do pláče. (Můj doktor používá ty želené věci na rozztáhnutí tam dole a opravdu to hrozně bolelo :oops:. Ale zase mi alespoň řekl hned, co mi je… ) Podruhé jsem řekla, že to tam nechci a radši si počkám na výsledky testů, načež jsem dostala od doktora vynadáno, ať tam tedy nechodím, když nepotřebuju ošetřit a prý to bolí proto, že se bojím. To ale není pravda, při sexu jsem plakala bolestí… A to jsem teda z ničeho strach neměla, ani u doktora jsem se nebála :nevim: Má mě za idiota a přesvědčuje mě o tom, že to bolet nemůže, že infekce nebolí a že se jen bojím. Tak jsem tedy hloupá já, nebo je divný ten doktor?

ahoj, heleď já to nikdy nezažila, tak nevím, ale k doktorovi asi jen to, že on taky nikdy nic takového nezažil a nezažil - těžko tedy ví zda to může nebo nemůže bolet.. takže jen kecy :) přeji at jsi brzy v pořádku :kytka:

alun-ka
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 18.04.18 22:19

No tak doktor, který řekne pacientce, že ji to nemůže bolet je divný doktor, jasně, že to bolí, ale nevím jaké ti tam strká,,zelené" věci? Nebo železné :nevim: A sex při. kterém bolestí pláčeš? :nevim:

Kacatko1986
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 19.04.18 00:22

Ahoj, mykoza bolet muze.. Resp jeji nasledky, jak uz ti napsala jedna nade mnou..
Pri mykoze jsou sliznice citlive, praskaji, jsou suche a to pak boli sebemensi dotyk..
Ja jsem na ne driv trpela.. Jinak pokud nemas vytok, svedeni, paleni a jine divne pocity, je mozne, ze to odeslo s menstruaci.
Ale pro jistotu bych si tu tabletu vzala a je nutne prelecit i partnera nejakou masti, kterou koupis volne v lekarne (Canesten napriklad), protoze kvasinky muze mit na penisu, ale problem mit nemusi a bude je na tebe prenaset dal..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 07:35

@alun-ka Železné, překlep :) No, né, že by jsme měli vyloženě sex, přítel do mě vnikl a já v tu chvíli vyletěla jako by mě na nože brali a přiznávám - v očích jsem měla slzy. Ale že by jsme přímo sexovali i přes tu bolest, to ne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama