Poznám že beru zbytečně vysokou dávku antidepresiv?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 18:26
Poznám že beru zbytečně vysokou dávku antidepresiv?

Může mi někdo prosím poradit? Poznám nějak na sobě, že beru zbytečně vysokou dávku antidepresiv? Nebo čím je vyšší dávka tím je lepší nálada? Cítili jste na sobě nějakou změnu, když jste zvýšili dávku?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Murka
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 02.03.19 18:57

To poznáš jen tak, že dávku snížíš a pokud bude vše ok, tak jsi brala (zbytečně) vysokou dávku. Ale většinou je to tak, že lékař nasadí dávku nižší a pokud je potřeba tak se zvyšuje. Sama rozhodně dávkováním nehýbej, pokud máš pocit, že by stačila dávka nižší, poraď se s lékařem a spolu naplánujte snížení dávky.

Královská dcera
Stálice 95 příspěvků 22 inzerátů 02.03.19 19:15
zdravý mozek

Antidepresiva neřeší skutečnou příčinu a podstatu problému - toxické myšlenky, zavirovaný mozek. ****

Edit admin: smazán odkaz

luciie88
Kecalka 105 příspěvků 02.03.19 19:20
@Anonymní píše:
Může mi někdo prosím poradit? Poznám nějak na sobě, že beru zbytečně vysokou dávku antidepresiv? Nebo čím je vyšší dávka tím je lepší nálada? Cítili jste na sobě nějakou změnu, když jste zvýšili dávku?
Spíš se poradit s psychiatrem, já beru AD 14 let a když už tak jsem měla opačný problém, malé dávky a musela jsem navýšit. Asi to není tak, že čím vyšší dávka, tím lepší nálada. Prostě pokud AD sedí tak to člověk pozná. Zase když je dávka na člověka moc vysoká tak je asi moc utlumený..
@Královská dcera píše:
Antidepresiva neřeší skutečnou příčinu a podstatu problému - toxické myšlenky, zavirovaný mozek. https://www.youtube.com/playlist?…

Ano AD neřeší příčinu, ale někdy jiná možnost není. Já se snažím vysadit už přes deset let…

malá_holka
Extra třída :D 10320 příspěvků 02.03.19 19:24
@Královská dcera píše:
Antidepresiva neřeší skutečnou příčinu a podstatu problému - toxické myšlenky, zavirovaný mozek. https://www.youtube.com/playlist?…

nezlob se,ale kdyby tam nemleli furt o bohu, tak to dává smysl. :nevim: jinak je to snůška keců, jakože věřte v boha, jinak budete mít špatnej život :nevim:

mroe
Neúnavná pisatelka 15419 příspěvků 02.03.19 19:26
@malá_holka píše:
nezlob se,ale kdyby tam nemleli furt o bohu, tak to dává smysl. :nevim: jinak je to snůška keců, jakože věřte v boha, jinak budete mít špatnej život :nevim:

Taky jsem si to pustila a jsem si jista, ze to vyleci cokoli… od panicke poruchy po zanet ledvin( na ktery to doporucovala v jine diskusi)...... :potlesk:

malá_holka
Extra třída :D 10320 příspěvků 02.03.19 19:30
@mroe píše:
Taky jsem si to pustila a jsem si jista, ze to vyleci cokoli… od panicke poruchy po zanet ledvin( na ktery to doporucovala v jine diskusi)...... :potlesk:

fakt? nebo si děláš srandu?

Královská dcera
Stálice 95 příspěvků 22 inzerátů 02.03.19 19:33

@malá_holka Vůbec nic jsi nepochopila!! Tak si nechej své problémy, když nejsi ochotná naslouchat a přemýšlet o prokázaných souvislostech a nemáš odvahu poslechnout si to celé bez zaujatosti proti Bohu. Mimochodem, právě pocit „nezávislosti na Bohu“ a okrádání se o jeho lásku je zdrojem úplně všech problémů. Máš volbu: nechat si své problémy, nebo poznat, uznat a přijmout řešení, které má on a současná věda tu dokazuje.
Bez ohledu na tvé názory Bůh je stvořitel a autor princip, které v životě fungují, bez ohledu na to, co si o nich myslíš a jestli je znáš. Neznalost Jeho zákonů škodí a Jeho lásce se může dobrovolně vyhýbat jen masochistický tvor neschopný soudného myšlení. On ti předložil volbu mezi životem a smrtí, požehnáním a prokletím. Radí ti zvolit si Život - ale ty máš radši své problémy.

Královská dcera
Stálice 95 příspěvků 22 inzerátů 02.03.19 19:35

@malá_holka Ne na rozdíl od tebe má odvahu přemýšlet a uznat i vyšší autoritu než je vlastní ego. Na rozdíl od tebe přijme pomoc dokonce i ve formě principů, ustanovených milujícím Bohem, kterému se pyšně (a marně) vyhýbáš.

malá_holka
Extra třída :D 10320 příspěvků 02.03.19 19:41
@Královská dcera píše:
@malá_holka Vůbec nic jsi nepochopila!! Tak si nechej své problémy, když nejsi ochotná naslouchat a přemýšlet o prokázaných souvislostech a nemáš odvahu poslechnout si to celé bez zaujatosti proti Bohu. Mimochodem, právě pocit „nezávislosti na Bohu“ a okrádání se o jeho lásku je zdrojem úplně všech problémů. Máš volbu: nechat si své problémy, nebo poznat, uznat a přijmout řešení, které má on a současná věda tu dokazuje.
Bez ohledu na tvé názory Bůh je stvořitel a autor princip, které v životě fungují, bez ohledu na to, co si o nich myslíš a jestli je znáš. Neznalost Jeho zákonů škodí a Jeho lásce se může dobrovolně vyhýbat jen masochistický tvor neschopný soudného myšlení. On ti předložil volbu mezi životem a smrtí, požehnáním a prokletím. Radí ti zvolit si Život - ale ty máš radši své problémy.

to je přece nesmysl, Bůh nebo nic :nevim:

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 02.03.19 19:42

@Královská dcera Že by sis ty svoje arogantní žvásty nechala na nějakou vaši seanci a neblbla jí rozum?Kdo ti je na to zvědavý?Táhni do své sekty a neotravuj.

Královská dcera
Stálice 95 příspěvků 22 inzerátů 02.03.19 19:46
@smutny klaun2 píše:
@Královská dcera Že by sis ty svoje arogantní žvásty nechala na nějakou vaši seanci a neblbla jí rozum?Kdo ti je na to zvědavý?Táhni do své sekty a neotravuj.

Připadáš si vtipně nebo chytře?? Arogantní jsi tu ty.

Sona73
Kecalka 176 příspěvků 02.03.19 19:46
@Královská dcera píše:

Tyhle pindy tady chyběly. :jazyk:

Královská dcera
Stálice 95 příspěvků 22 inzerátů 02.03.19 19:48

@Sona73 A co kdybys napřed zkusila přemýšlet, abys pochopila, že pindy máš ty a vůbec nerozumíš, co se opovažuješ povýšeně soudit?? Svými názory nezměníš realitu, kterou se snažíš popírat. Ale to nepochopíš, musela bys použít rozum a ten tvůj je zjevně v dezolátním stavu - přesně podle slov Dr. Leaf.

malá_holka
Extra třída :D 10320 příspěvků 02.03.19 19:48

..a ja jsem takovej vůl, že bych tomu aj věřila :lol: o tom nastavení myslení je to pravda, ale zbytek :nevim: vymývarna

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama