Reklama

Poznám, že praskla voda při koupeli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

077lenka
Kecalka 102 příspěvků 08.01.17 18:05
Poznam že praskla voda při koupeli?

Ahoj holky, zajímá mě jedna věc. Jsem sice teprve 34.tt ale říkám si, že když bych třeba byla ve vaně, nebo se jen sprchovala (sprchuji se v sedě, protože máme vanu) tak jestli bych poznala, že mi praskla voda? Taky bych nemusela mít žádné kontrakce. Stalo se to už někomu? A jak vypadají poslíčci? Já je myslím ještě nemám, ale mám křeče v tříslech, když se protahuji, někdy se ani protahovat nemusím.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 08.01.17 18:11

Neboj, poznáš to. Když praskne voda tak to teče postupně. Nevyvalí se to z tebe naráz. Nebo tedy alespoň mě nikdy ne. Praskla mi voda u obou dětí doma..
A kontrakce mi postupně začali do hodiny od prasknutí.. Nejdříve slabé, stupňovali se.

077lenka
Kecalka 102 příspěvků 08.01.17 18:14

@darkblack jednou jsem u toho byla, když praskla voda jedné holce a z té to vypadalo, že to vyteklo všechno najednou ;)

Fiducia
Generální žvanilka 23615 příspěvků 08.01.17 18:20

@077lenka plodová voda odtéká postupně. Není to jednorázová akce, a to množství se vážně nedá přehlédnout :lol:

Petruskabmw
Extra třída :D 12311 příspěvků 212 inzerátů 08.01.17 18:24

Mě teda v noci praskla plodovka a to sem cítila takový lup a začínající mokro a teplo tak sem vylítla s postele a na ráz podemnou plno vody a pak to už trošku odtíkalo, ale prvně teda potopa..já kdybych byla ve vaně tak si nejsem jistá zda to poznám, ale možná když bych tam neměla pěnu tak asi jo ptž by tam byli podle mě cucky trošku krve…a kontrakce mě teda přišli až ráno, praskla mě chvíli po půlnoci a kontrakce nastoupili slabé až tak kolem 4-5h a silnější po 8h

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6254 příspěvků 08.01.17 18:30

Mě když u prvního porodu praskla voda, tak pode mnou byla v tu ránu louže a to jsme měla tlustou vložku. Sestra musela jít pro mop a vytírat :oops:

pajulinkaa
Závislačka 4320 příspěvků 08.01.17 18:47

Mě praskla voda, kdyz jsem v noci vstavala na wc :mrgreen: a tekla hodinu cca., když už jsem po chvili vylezla a vzala čisté pradlo a vlozky, po dvou krocich znovu, :mrgreen: miláček 3× vytiral a čistil koberec :mrgreen: je toho hodne, to nespletes ;)

smurfka
Nadpozemská drbna 29410 příspěvků 08.01.17 18:53

Když čuráš tak to cítíš? asi jo…tak poznáš i když z tebe poteče jiná voda..

077lenka
Kecalka 102 příspěvků 08.01.17 18:54

@Petruskabmw a to jsi jela hned do nemocnice? Když praskla, nebo až když začali kontrakce?

077lenka
Kecalka 102 příspěvků 08.01.17 18:55

@smurfka jo ale nepamatuji si jestli je cítit i když bych curala do vany :D

smurfka
Nadpozemská drbna 29410 příspěvků 08.01.17 18:56
@077lenka píše:
@smurfka jo ale nepamatuji si jestli je cítit i když bych curala do vany :D

tak se tam zkus jednou vyčurat a uvidíš..cítit to jde :mrgreen:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31611 příspěvků 08.01.17 18:57

Onoé při sezení ve vaně celá uritě nevyteče, pokud by ti měla prasknou úpně, a vytéct většina najednou, tak hlavní proud půjde až ve chvíli, kdy vstaneš, s velkou pravděpodobností, v sedě ne. jinak mě u druhého tekla po kouskách, a u prvního naráz většina

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1071 příspěvků 08.01.17 18:57

@077lenka mně sice sama nepraskla, píchali mi ji v nemocnici, ale ten pocit je tak divnej, že si všimneš i kdyby ses sprchovala, řekla bych :mrgreen: taky jsem se bála, že si toho nevšimnu, nebo si nebudu jistá jestli jsem se náhodou nepo, ale fakt je to úplně jiný.

Petruskabmw
Extra třída :D 12311 příspěvků 212 inzerátů 08.01.17 18:58

@077lenka já sem nevěděla co, tak sem raději zavolala a tam mě řekli, že mám dojet no nespíchala sem přijeli sme až ke 4h a do 8h sem byla na čekacím pokoji a po 8h mě dali na porodní box a syn se narodil až 17:50…

Ginuš
Hvězda diskuse 37637 příspěvků 08.01.17 19:16

@077lenka ahoj, mě praskla a vytekla najednou. Jestli bych to ve vaně cítila nevím, jela jsem hned do porodnice na doporučení mojí dr. Kontrakce jsem začala mít 3 hodiny po prasknutí a byly hned po 3 minutách 8o 8o. Držím palce, ať je vše v pohodě

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama