Poznáte, co je to za štípanec?

Anonymní
14.10.19 08:05

Poznáte co je to za štípanec??

Ahoj, syn se ráno vzbudil a objevila jsem na ruce toto viz foto. Dva červené „vpichy“, bílé nateklé mapy a kolem červené. Večer jsem si ničeho nevšimla, měl na noc chlupatý overal s dlouhým rukávem. Nevíte od čeho to může být? Nebo je to nějaká alergická reakce? Kojím a pila jsem limonádu, kterou obvykle nepiju. Moc Vám děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13456
14.10.19 08:14

Spíš alergie na komáří stipnuti. Ti komáří teď jsou nějací hrozně jedovatí, mě taky v noci postipal a sem celá osypana, mám na ně alergii :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
14.10.19 08:17

Také bych to viděla na alergii na komáří štípnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32363
14.10.19 08:22

Zkuste na to Fenistil. Ale kdyby to neustupovalo, tak bych to asi radši ukázala dětské.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.10.19 08:25

A nemůže to být od štěnic? Měli jsme v létě desinsekci a už se od té doby nic neobjevilo, tak jsme vyhodnotili, že jsme se jich zbavili. Ale ty štípance předtím vypadaly jinak, malé červené s krustičkou uprostřed.

• Nahlásit
  • Citovat
32363
14.10.19 08:33

Tak to netuším, se štěnicemi jsem se nikdy nesetkala. Ale spíš je znepokojivý ten vybledlý kruh ve štípanci. Buď je to dost výrazná alergická reakce a nebo to může být infekt. Podobně to vypadá od nakaženého klíštěte boreliozou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
740
14.10.19 09:37
@Anonymní píše:
Ahoj, syn se ráno vzbudil a objevila jsem na ruce toto viz foto. Dva červené „vpichy“, bílé nateklé mapy a kolem červené. Večer jsem si ničeho nevšimla, měl na noc chlupatý overal s dlouhým rukávem. Nevíte od čeho to může být? Nebo je to nějaká alergická reakce? Kojím a pila jsem limonádu, kterou obvykle nepiju. Moc Vám děkuji.

Přesně takhle jsem to měl v létě. Něco nevímco mě bodlo na zahradě, prvně jen malej puchářek kolem vpichu, pak se dost rychle o kus dál udělaly další a během pár desítek minut se slily v jeden velikej. Nikdy jsem nebyl na nic alergickej, ale jak se to šílenou rychlostí šířilo, jel jsem radši na internu a po podání jednoho prášku na alergii to zmizelo. Byl to nějakej volně prodejnej lék, ale už nevím, jak se jmenuje. Asi jsou teď nějaký bestie víc jedovatý, nebo si nemejou sosáky, kolikrát jsem měl i několik vosích nebo včelích žihadel a nikdy nic… :nevim: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
14.10.19 20:06

To je 100% od stenic, meli jsme s manzelem to same, kdyz jsme spal u znamyho na chate :pocitac: pomohl fenistil, pozvi deraziratora, vsechno vyper, mozna vyhazet madrace.. ty svinuchx se drzej fest :pocitac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama