Poznáte kdy máte ovulaci?

Anonymní
10.2.21 19:25

Poznáte kdy máte ovulaci?

Myslím bez měření atd, prostě jen zda se znáte tolik, že to poznáte a hlavně dle čeho?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7173
10.2.21 19:30

Ano, boli me podbrisek. Tlacit zacne den az pul dne predem, pak mam ovulaci - to je takovej tlak/bolest a pak to ustane, respektive asi praskne folikul a u toho je ta bolest…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 19:32

A když jediné, co cítím, je bolest podbřišku v den ms a nateklá prsa 3 dny před ms, může to znamenat že nemám ovulaci?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 19:32

Ano poznam, cca 2-3 dny me silene boli v oblasti vajecniku + bilkovy hlen. ALe vzdycky ovuluju v jine fazi te bolesti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 19:33
@Anonymní píše:
A když jediné, co cítím, je bolest podbřišku v den ms a nateklá prsa 3 dny před ms, může to znamenat že nemám ovulaci?

ovulaci citit vubec nemusis. Ja ji do prvniho porodu taky necitila…

• Citovat
  • Nahlásit
15276
10.2.21 19:34

Ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
10.2.21 19:34

Ano, poznám to přesně na den. Mě boli tak děsně vaječník, že nemůžu ani chodit. Trvá to cca 1-2 hodiny. Dle MUDr mě ta bolest chytne vždy když praskne fulikul. Šla jsem tam vždy den po bolesti, když jsem ještě nevěděla o co jde a verdikt vždy stejný, právě končila ovulace.
Výhodu to má u snažení miminka, ale jinak je ta bolest celkem krutá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 19:35

Ano, bolest v podbřišku v ten den.
Občas výtok. :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
13230
10.2.21 19:38

Poznám, ale takhle bezpečně až po porodech, nikdy dřív jsem to nepociťovala.
Poznám i vaječník podle bolesti. No a pak hlen.

@Markéta188 Mě takhle bolela ovulace asi dvakrát, úlevovou pozici jsem zaujala jak při porodu a jsem ráda, že tuhle atrakci nemám při každé ovulaci. Brrr. Úplně se mi to při tvém příspěvku vybavilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 19:39

Holky a čím to že až po porodu?

• Citovat
  • Nahlásit
24855
10.2.21 19:50
@Anonymní píše:
Holky a čím to že až po porodu?

Já jsem rodila třikrát a ovulaci bez měření nepoznám ( občas mě upozorní hlen, ale není to žádná jistota). Ale mám několik kamarádek, které taky po porodu/ porodech ovulaci fyzicky bezpečně poznají. Čím to je netuším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
10.2.21 19:56

Já tedy po porodu ještě nejsem a naopak doufám, že po porodu jí už cítit nebudu. Ta bolest trvá sice chvíli, ale opravdu mám u toho mdloby a nejraději bych si bolestí vytrhala vlasy.
Tak jak rychle přijde, tak rychle odejde. Já ji poznala až po vysazeni HA a první měsíc jsem si myslela, že mi snad prasklo střevo a chtěla jet na pohotovost, ale než jsem se rozhoupala, tak bolest zase přešla.
No někdy si říkám, že bych u toho snažení raději čůrala na ovulační testy, protože na mě to vždy takhle přichází v podvečer a když hned po bolesti máme sex a zajede hlouběji tak mi to do toho vaječníku neskutečně střílí. V ten moment prosím ať už to skončí. Nic příjemného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7173
10.2.21 19:56

Ja to mela uz pred porodem, po porodu se to jen zintenzivnilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7173
10.2.21 19:57

@Markéta188 ono u HA bys to ani citit nemohla, ovulace neni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
10.2.21 19:58
@Kukacka123 píše:
@Markéta188 ono u HA bys to ani citit nemohla, ovulace neni ;)

To já vím :oops:
Ale neměla jsem to ani před braním HA, proto jsem to napsala takto ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat