Poznáte na sobě mimoděložní těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dylucie
Povídálka 12 příspěvků 13.02.19 20:13
Poznáte na sobě mimoděložní těhotenství?

Holky, poznáte na sobě, že není něco v pořádku s vaším těhotenstvím? Já už jedno MT proďelala, pak jsem otěhotněla, máme syna a teď když Jakeše snažili o druhé, tak po pár měsících se to povedlo, ale… Menstruace nedorazila, tak jsem si udelala test a byly tam //.. co mě samozrejme nenapadlo, ze jsem sla hned k dr????????‍­♀️????????‍♀️. Delali 2× hcg.. stouplo dvojnásob, pak se to neřešilo a na kontrolu mam prijit ted v patek. Jenze me od minuleho ctvrtka ne ze by bolelo na leve strane, ale nejdriv me to tam tahalo a ted takova tupa bolest. Obcas se to zastridalo s druhou stranou, ale převažuje behem dne ta levá.. vlastne ji citim kazdy den trictvrte dne.. bolesti na MS jen obcas… testy normalne silné… ale nejspis nemam pocitat s nicim jiným nez opet s mimo. Mate s tim zkusenosti? :nevim:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 20:23

No ty me desis. Me take boli na jedne strane, na potvrzeni jdu az ve stredu…

Dylucie
Povídálka 12 příspěvků 13.02.19 20:36
@Anonymní píše:
No ty me desis. Me take boli na jedne strane, na potvrzeni jdu az ve stredu…

A primo boli? Me prave ze neboli, jen jakoby tlačí..

Kriss Tina
Echt Kelišová 7624 příspěvků 13.02.19 20:56

To může být cokoli, já měla takový blbý pocit a mírnou bolest při hematomu. Takové to natahování je normalni, jak se napínaji svaly a připravují se na růst břicha.

Dylucie
Povídálka 12 příspěvků 13.02.19 21:26

@Kriss Tina keeeeezby, ale pri mem ,,stesti". :( :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 21:51
@Dylucie píše:
A primo boli? Me prave ze neboli, jen jakoby tlačí..

No poboliva, ale ne celodenne. Tento tyden uz skoro neboli, ale minuly. to bylo hodne.

Anny A
Kecalka 243 příspěvků 13.02.19 23:02

Tak kdyz uz si jedno prodelala nepamatujes si priznaky?
Rika se ze krvaceni nebo spineni. Jsem v 6. tydnu a picha me vsude mozne kazdou chvili a na utz bylo vse na svem miste…

Dylucie
Povídálka 12 příspěvků 14.02.19 11:16
@Anonymní píše:
No poboliva, ale ne celodenne. Tento tyden uz skoro neboli, ale minuly. to bylo hodne.
kdyby to bylo mimo, tak to bude bolest furt jen na jedne strane. Urcite to bude vse dobre :four_leaf_clover: :blush:. Pak dej vedet. Ja jdu zitra dopo, kdyz uz jsem zvladla tech 14 dni, tak do zitrka uz to je nich. Spis pocitam s tou horsi variantou… kdyby me to na te strane aspon nebolelo, ale takhle bohuzel nepočítám s ničím jiným :-/
Dylucie
Povídálka 12 příspěvků 14.02.19 11:19

@Anny A prave ze si to vubec nepamatuji. Je to 5 let zpet… jen co vim, tak mi nesilil tt. Tady u toho těhu mam tri dny po zpozdeni testovací silnější nez kontrolní, no ale to taky nic znamenat nemusi… nespinim, ani nekrvacim.. a do toho mi vcera zaclo byt zle, takze po cely den chodim jak telo bez duše :smirk:. No zitra se to rozsekne :-/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.19 11:34
@Dylucie píše:
kdyby to bylo mimo, tak to bude bolest furt jen na jedne strane. Urcite to bude vse dobre :four_leaf_clover: :blush:. Pak dej vedet. Ja jdu zitra dopo, kdyz uz jsem zvladla tech 14 dni, tak do zitrka uz to je nich. Spis pocitam s tou horsi variantou… kdyby me to na te strane aspon nebolelo, ale takhle bohuzel nepočítám s ničím jiným :-/

Dekuji a preji totez. At ti to dobre dopadne. :kytka:

Anny A
Kecalka 243 příspěvků 14.02.19 12:29

@Dylucie
Samozřejmě nejsem doktor, ale podle toho co pises se mi to na mimodel. nezda. Ale chápu ze mas strach kdyz uz si to zazila. Drzim palecky, at je vse dobre. Hlavne se nestresovat. :palec:
Dej vedet jak to dopadlo!

Dylucie
Povídálka 12 příspěvků 15.02.19 12:40

Holky, tak dnes kontrola:heart:️. Potvrzené tehotenstvi a i srdicko bílo krasne:heart:️:he­art:️. Ta bolest na leve strane jsou srusty a jak se to natahuje, tak to dela to co to dela:flushed:.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >