Poznáte nemoc po čichu?

3828
3.12.19 20:39

Poznáte nemoc po čichu?

Zdravím vás ženy :) Diskuse trošku na odlehčení, ale zajímalo by mne, jestli taky poznáte po čichu, že je Vaše dítě nemocné. Já cítím u syna (5 let) vždycky rýmu, jinak angínu…Teď má zrovna lehkou rýmu a dost mi to čichově vadí. Máte to taky tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9624
3.12.19 20:42

Jako ten zápach kde z nosu, z pusy… Nebo je cítit celej? :think: Já to teda nepoznám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20932
3.12.19 20:43

Jo, poznám. Angínu spolehlivě, rýmu a nachlazení taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3828
3.12.19 20:44
@Tarinka píše:
Jako ten zápach kde z nosu, z pusy… Nebo je cítit celej? :think: Já to teda nepoznám

Citim to z obličeje. Nos i dech. A to dnes smrkal už jen tak 3×! :roll: Jsem citlivá obecně na vůně. Nesnáším voňavky na lidech, přijdou mi moc intenzivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
3.12.19 20:44

Poznám, dokonce i u manžela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3828
3.12.19 20:45
@Kokokodak píše:
Poznám, dokonce i u manžela.

Super :lol: Nejsem sama!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
3.12.19 20:49
@sediza píše:
Citim to z obličeje. Nos i dech. A to dnes smrkal už jen tak 3×! :roll: Jsem citlivá obecně na vůně. Nesnáším voňavky na lidech, přijdou mi moc intenzivní.

Jsi mi připomněla mou predmaterskou kariéru v bance. Tech smradu, zlaty parfemy, i kdyz tajy jak který. Prisla mistni gynekolozka zlita nejakou nechutnou kolinskou, to tam sedělo jeste druhej den, nebo nesnasim Chloé a zrovna jak na potvoru jeho nositelky se v nem koupou… 🙄 😁 Jedna smrdela nějakým lacinym picifukem a jak se mi opirala o stul, tak ho celej nasmradila a neslo to utrit… Ta práce byla super, ale lidsky pachy vubec. Takovy pivo, cigara nebo cibule, lahoda… 😁 Jinak k tematu - citim to spis u manžela, deti mi citit neprijdou…

• Citovat
  • Nahlásit
3828
3.12.19 20:52
@lebambule píše:
Jsi mi připomněla mou predmaterskou kariéru v bance. Tech smradu, zlaty parfemy, i kdyz tajy jak který. Prisla mistni gynekolozka zlita nejakou nechutnou kolinskou, to tam sedělo jeste druhej den, nebo nesnasim Chloé a zrovna jak na potvoru jeho nositelky se v nem koupou… 🙄 😁 Jedna smrdela nějakým lacinym picifukem a jak se mi opirala o stul, tak ho celej nasmradila a neslo to utrit… Ta práce byla super, ale lidsky pachy vubec. Takovy pivo, cigara nebo cibule, lahoda… 😁 Jinak k tematu - citim to spis u manžela, deti mi citit neprijdou…
:lol: To bych nepřežila. A se vším souhlasím. Chloe je hruza!! A cibule z dechu smrdi strasne. Zlatej česnek :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12775
3.12.19 20:53

No, ja poznam po cichu bakterialni rymu. To mi celkem ke stesti staci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7342
3.12.19 21:01
@sediza píše:
Super :lol: Nejsem sama!

Poznam po čichu, u dětí i manžela na 100%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2240
3.12.19 21:02

Poznam taky i u manzela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
3.12.19 21:16

U dcery vždy takhle poznám angínu, ani se ji nemusím do krku snažit podívat a vím, že máme klusat k doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17987
3.12.19 21:23

Nepoznam. Mladsi neni vubec nemocny a starsi je pubertak, ten bud proste strasne smrdi nebo je naopak cistoucky a navoneny. :mrgreen: Pres ty pachy se k takovym detailum nedostanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
3.12.19 21:23

Já poznám teplotu, prostě to cítím z čela, takovou zvláštní vůni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16659
3.12.19 21:37

Nezkoumám to, ale je fakt, že když mi v noci vleze nemocné dítě do postele, tak z dechu je mi hned jasné, že je „něco“ špatně. Ale co?- to diagnostikuju jinak. Ale mám blíž k alopatické medicíně než k těm spirituálním vědám :mrgreen: Fakt je, že dcera má teď neštovice a má tak divnej tón v dechu, že to jsem nikdy necítia :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat