Pozor A.R. Beba má různé složení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinca
Kecalka 125 příspěvků 01.03.17 21:04
Pozor A.R. Beba má různé složení

Jsem docela naštvaná. Mám nedonošenou holčičku s refluxem a protože se nenaučila pořádně sát, krmím po třech měsících odsávání a krmení MM a UM plně UM. Nesnášela totiž kombinaci obou mlék. Koupila jsem zelené (tyrkysové) 400g plechovky beby v lékárně a protože nám vyhovovala, objednala 5 velkých (zlatých) 800g na netu. A výsledek je, že po té mi ublinkává a to dost. Jako by ani nehoustla. Detailně jsem prostudovala složení a je tam rozdíl v podílech mléčné bílkoviny a kdoví čeho ještě, u čeho nemusí uvádět množství. Volala jsem do Nestlé a tam mi řekli, že je stejná. Že rozdíl je jen v legislativě jednotlivých zemí. Tak nevím, jestli je v zákoně uvedeno, kolik mléka má být v dětské výživě, nebo co. Řekla jsem, že vím, že není, že je to napsané na obalu. Prý jim mám poslat mail. Vytočili mě do nepříčetnosti. Zase něco vylepšili k horšímu, aby je vyšla výroba co nejlevněji, asi.. Ale jak si můžou zatraceně dovolit prodávat to pod stejným názvem a vůbec na to neupozornit! No můžou.. Tak jen varuji ostatní a chci se zeptat, jestli máte někdo podobnou zkušenost.

Reakce:

Ceblma
Stálice 72 příspěvků 02.03.17 03:45

Mám nedonošenéhi chlapečka a také dost zvrací. Jsme na Bebe A. R. stejně jako vy a též malá plechovka super a velkou zvrací a přijde mi dost tekutá :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >