Pozor na gynekologa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 15.07.03 08:52
Pozor na gynekologa

zkopírováno z došlých příspěvků:

berte prosim tento prispevek jako varovani pro vsechny soucasne i budouci pacientky u doktorky Figurove,diky ktere se muj syn narodil s tezkou parezou,po velmi komplikovanem,kles­tovem porodu. pani doktorka totiz spravne neodhadla jeho vahu a jeste par dnu pred porodem jsem byla ujistena,ze syn ma 3,60kg. bohuzel mel vsak 4,55kg a ja behem tehotenstvi pribrala 23kg…podrobneji popisuji tento hruzny zazitek na www.babinet.cz v odkazu pavlac. sona

Reklama

Reklama

Reakce:

tyrkysova
Nováček 7 příspěvků 15.07.03 22:25
Pozor na gynekologa

Mě řekli přímo na ultrazvuku v porodnici.že má 3,5O a když se za pár hodin poté narodil,tak měl 3,67. Asi se zrovna hodně napapal… Docela by mě zajímalo podle čeho se odhad dělá.

Evkad
Povídálka 39 příspěvků 16.07.03 08:53
Pozor na gynekologa

Většinou jsem slyšela, že buď je na UZV rozdíl malý nebo potom cca 0,5kg. Zaleží i na tom, jak je mrňousek otočený.

Anonymni  16.07.03 09:40
Pozor na gynekologa

Ráda bych reagovala na otázku měření hmotnosti miminka pomocí ultrazvuku. Jde vlastně o odhad hmotnosti děťátka, který se udělá podle 3 rozměrů - změří se obvod hlavičky, obvod bříška a délka stehenní kosti, podle toho pak počítač vyhodnotí přibližnou hmotnost děťátka. Bohužel se může odhad od skutečné váhy i značně lišit - snad až o 0,5 kg, záleží na zkušenosti vyšetřujícího, ale třeba i na síle břišní stěny maminky i na tom, jak je miminko natočeno.

Vega
Kecalka 177 příspěvků 16.07.03 21:32
Pozor na gynekologa

Ahoj, mě po na každém utz ubrali týden těhotenství a pokaždé jsme byli s velikostí miminka na dolní hranici normy, termín jsem měla 14.3. a nakonec jsem rodila 3.3.2003, Natálka měla 3,38 kg a 52 cm, takže utz vyšetření asi nebude tak přesné. Ahoj Vega

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Bála jsem se, že neshodím 23 kilogramů z dob těhotenství, říká Heiglová

Herečka Katherine Heiglová (38) v těhotenství přibrala necelých 23 kilogramů.... číst dále >

Sedm potravin, které mohou hrát roli v prevenci rakoviny

Je to tenký led, na který se vědci pouštějí neradi. Žádné jídlo samozřejmě... číst dále >

Reklama