Reklama

Pozor varování - zážitková agentura Kup to nej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jenny.fields
Generální žvanilka 24711 příspěvků 12.12.10 17:09
Pozor varování-zážitková agentura Kup to nej.

V září jsem na jednom serveru nabízejícím hromadné slevy koupila se slevou cca 60% 4 kupóny na zážitky do této agentury. Ty jsem chtěla uplatnit před třemi týdny a hle! Non stop help linka agentury nefunguje, na email neodpovídají. Obrátila jsem se na slevový server (omylem na jiný), kde jsem si myslela, že jsem kupóny koupila a ti mi odepsali, že o problému vědí, budou ho řešit soudně a peníze mi vrátí. Pak jsem zjistila, že jsem se spletla a kupóny koupila na jiném serveru. Odtamtud mi ještě odpověď nepřišla, ale v nejčastějších dotazech mají, že v případě krachu „dodavatele“ oni vrací peníze zpátky.
Pěkně mne to štve, protože jsem měla vymyšlený super dárek, co za kupóny pořídím.
Takže pozor, tato zážitková agentura jsou zřejmě podvodníci, kteří zbalili peníze a jsou pryč.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »

Reklama

Reakce:

Babe007
Neúnavná pisatelka 17510 příspěvků 12.12.10 17:25
jenny.fields píše:
V září jsem na jednom serveru nabízejícím hromadné slevy koupila se slevou cca 60% 4 kupóny na zážitky do této agentury. Ty jsem chtěla uplatnit před třemi týdny a hle! Non stop help linka agentury nefunguje, na email neodpovídají. Obrátila jsem se na slevový server (omylem na jiný), kde jsem si myslela, že jsem kupóny koupila a ti mi odepsali, že o problému vědí, budou ho řešit soudně a peníze mi vrátí. Pak jsem zjistila, že jsem se spletla a kupóny koupila na jiném serveru. Odtamtud mi ještě odpověď nepřišla, ale v nejčastějších dotazech mají, že v případě krachu „dodavatele“ oni vrací peníze zpátky.
Pěkně mne to štve, protože jsem měla vymyšlený super dárek, co za kupóny pořídím.
Takže pozor, tato zážitková agentura jsou zřejmě podvodníci, kteří zbalili peníze a jsou pryč.

ahoj, já jsem tady měla diskuzi o slevách, kam jsem dávala ty osvědčený, už jsem od nich x nakoupila a kupuji dále, ale vymazali mě to.
Bohužel je jich teď jako psů, tech slevových serverů, může si to udělat každý jouda a ten ti peníze fakt nevrátí. Jestli ti můžu doporučit, tak opravdu nejlepší, kteří se chodí kouknout do agentur, kosmetáku atd a ověřují si, jestli to tam funguje. Je slevomat, zapakatel, nebeslev, bonybony, vipshopping . Ty další na skrz a zlaté slevy nefungují moc dlouho a kdo ví, jak to tam vedou. Ti co začínají, tak 100% penize nevráti na jednom to maji i napsaný, že to neovlivnují. Ten jsem nejmenovala.

jenny.fields
Generální žvanilka 24711 příspěvků 12.12.10 17:27

V těch co jsi jmenovala jako nejlepší, je jak ta, která mi odpověděla, že peníze vrací, tak ta moje, která mi,jak doufám peníze vrátí:)
Obě z nich tedy narazily na podvodníka. Na jedné si to koupilo 1200 lidí a na druhé cca 300 lidí a to není jasné, kolik si každý člověk koupil kupónů, ale určitě víc než jeden.
Hold vyhnout se podvodníkům nedá.
My už jsme nakoupili u spousty různých serverů hodně různých věcí a zatím až na tohle bez problémů :-D

Babe007
Neúnavná pisatelka 17510 příspěvků 12.12.10 17:54
jenny.fields píše:
V těch co jsi jmenovala jako nejlepší, je jak ta, která mi odpověděla, že peníze vrací, tak ta moje, která mi,jak doufám peníze vrátí:)
Obě z nich tedy narazily na podvodníka. Na jedné si to koupilo 1200 lidí a na druhé cca 300 lidí a to není jasné, kolik si každý člověk koupil kupónů, ale určitě víc než jeden.
My už jsme nakoupili u spousty různých serverů hodně různých věcí a zatím až na tohle bez problémů :-D

fakt jo a která? Mě akorát někdo říkal, že slevomat jednou ulítl s nějakou pizzou ale vrátili lidem peníze. A která je ta, co ti neodpovídá? Já mám totiž dost voucherů nakoupených jako dárek na vánoce?

vulpes
Závislačka 4996 příspěvků 12.12.10 18:52

Nejmenuje se ta agentura spíš DEJ TO NEJ...??? 8-o 8-o

Babe007
Neúnavná pisatelka 17510 příspěvků 12.12.10 19:12

Teda jestli někdo místo dárků bude mít smůlu, tak končím se slevami :zed:

enia
Závislačka 3385 příspěvků 12.12.10 19:57

hmm…tak jsem se koukla na muj voucher, ktery mam jako darek a mam tam taky Kup to nej, koupila jsem u Slevomatu…byl to let vznášedlem
Jdu zjistit, jak a co

Příspěvek upraven 12.12.10 v 20:05

jenny.fields
Generální žvanilka 24711 příspěvků 12.12.10 19:57
Babe007 píše:
jenny.fields píše:
My už jsme nakoupili u spousty různých serverů hodně různých věcí a zatím až na tohle bez problémů :-D
fakt jo a která? Mě akorát někdo říkal, že slevomat jednou ulítl s nějakou pizzou ale vrátili lidem peníze. A která je ta, co ti neodpovídá? Já mám totiž dost voucherů nakoupených jako dárek na vánoce?

Na slevomat jsem právě dotaz poslala omylem a hned mi odpověděli, ať jim pošlu číslo voucherů a číslo účtu a peníze vrátí. Ta moje je nebe slev, ale první dotaz jsem jim poslala na info@, ale pak jsem zjistila, že jako zákaznickou podporu mají jiný mail a tam jsem to odeslala v pátek. Takže mají šanci a doufám, že mi odpovědí. Jinak tam volám.

Jo, jo Dej co můžeš-to je přesné.
My jsme už nakoupili několik pobytů, ubytko v Praze za 500 kč na noc(jedno jsme už využili, další teď ve středu) a další věci. Já jsem z toho nadšená :mrgreen: , je to záběr na peněženku, ale kolik člověk ušetří :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

enia
Závislačka 3385 příspěvků 12.12.10 20:22

pro jistotu jsem jim písla, nikde to nemůžu vyčíst.
Díky za info :)

jenny.fields
Generální žvanilka 24711 příspěvků 13.12.10 08:33
enia píše:
Díky za info :)

Tak ať to dobře dopadne :palec:

jenny.fields
Generální žvanilka 24711 příspěvků 13.12.10 08:33
enia píše:
Díky za info :)

Tak ať to dobře dopadne :palec:

jenny.fields
Generální žvanilka 24711 příspěvků 27.12.10 12:05

Tak hlásím, že po menším uhánění mi dnes server vrátil peníze.

enia
Závislačka 3385 příspěvků 27.12.10 12:10

mně slevomat ihned, takže moc moc děkuji. Kdo ví, jak to bude po Vánocích až spousta lidí zjistí, že agentura nefunguje :nevim:
takže moc děkuji :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

jenny.fields
Generální žvanilka 24711 příspěvků 27.12.10 15:34

V pohodě:)
No mě ta moje „slevomatka“ tvrdila, že prej už má Kuptonej skoro všechny koupené kupóny vyřízené :roll: :roll: a jestli chci teda počkat a nebo peníze zpět. Tak jsem jí řekla, že nejsem na hlavu padlá a že tomu nevěřím (telefon stále nefunguje).
Prostě si nahrabali-baj oko půl melounu a krachli
No ještě že jsme dopadly dobře :dance:

tropule
Nováček 4 příspěvky 14.03.11 15:53

Tyhle portály jako zapakatel a slevomat jsou už docela prověřený. Těch bych se nebála a jednaj férově, že když se fakt něco stane, tak ty peníze vrátěj a hlavně komunikujou. S bonybony souhlasím. Na nebeslev jsem také slyšela kritiku (ale sama potvrdit nemůžu), ale osobně se tomu se raději vyhnu. Dobré zkušenosti mám také s megaslevou, tam nakupuji často. Využívám jak Brno, tak Prahu, protože v obou městech pobývám.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >