Pozornost zdravotníkům

Anonymní
6.2.21 14:13

Pozornost zdravotníkům

Zdravím, ráda bych příští týden poslala nebo předala balík dobrot zdravotníkům v nejmenované městě. Jen tak, za jejich práci v této náročné době. Co myslíte, že by tak udělalo radost? A lepší asi poslat anonymně, že?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30393
6.2.21 14:27
@Anonymní píše:
Zdravím, ráda bych příští týden poslala nebo předala balík dobrot zdravotníkům v nejmenované městě. Jen tak, za jejich práci v této náročné době. Co myslíte, že by tak udělalo radost? A lepší asi poslat anonymně, že?

Podle mě určitě. Ale jestli je to jídlo, anonymně bych to neposílala. Já už jsme několikrát platila „kávu zdravotníkům“ nebo „obědy“ atd. Chci, aby ti lidí viděli, že kromě křiklonů „celé si to vymýšlíte, postele jsou prázdné bla ble bla“ jsou i lidé, kteří si jejch práce váží a chtějí jim tu hrůzu alespoň minimálně zpříjemnizt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49422
6.2.21 14:37
@Anonymní píše:
Zdravím, ráda bych příští týden poslala nebo předala balík dobrot zdravotníkům v nejmenované městě. Jen tak, za jejich práci v této náročné době. Co myslíte, že by tak udělalo radost? A lepší asi poslat anonymně, že?

Anonymně určitě ne. A seš hodná :hug:
Radost nám pravidělně dělala majitelka pekařstí, posílala úplně boží koláče :*

Mě osobně největší radost dělají teda domácí vejce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12248
6.2.21 14:40

Ja myslela, že jim pošlu klasický balík. Kvalitní kavicku, nějakou opravdu dobrou cokosku, čaj, dobré pití… Takový ten dárkový koš. Aby si pochutnali a měli radost..
Přemýšlela jsem i třeba jim objednat a poslat nějakou pizzu nebo tak. Ale to jednak každý nejí a druhak když budou někde na výjezdu… Ohrivana není dobrá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12248
6.2.21 14:42

@Baba No tak domácí vejce mě nenapadla, ale ta tedy klidně přidám. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30393
6.2.21 14:43
@eva valoi píše:
@Baba No tak domácí vejce mě nenapadly, ale ty tedy klidně přidám. :mrgreen:

To by bylo krapet náročné zabalit. :mrgreen:
Musela bys asi donést osobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
869
6.2.21 14:44

Anonymne jidlo neposilej, ale mas dobry napad. Ta pizza mi prijde teda jako lepsi napad, tu ji prave kazdy, ale kafe a cokoladu kazdy nepije a neji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
6.2.21 14:46

Co by se dalo poslat ještě jiného kromě jídla? Možná v některých nemocnicích toho už mají hodně. I když dobré kávy a čokolády není nikdy dost, ale co jiného relativně dostupného by udělalo zdravotníkům radost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5871
6.2.21 14:54

Tak záleží kam, to chceš dát. Jestli do jedné konkrétní ordinace, tak třeba vejce a balíček jo. Možná i tu pizzu. Ale jestli někam na oddělení, kde se střídají lidi na směny, tak něco, co aspoň dva dny vydrží. My jsme třeba nedávno dostali bednu takových těch malých koláčků, jako svatební, ty měly úspěch. Nebo něco z listovyho těsta,, spíš menší kousky. Kafí a nekvalitních bonbonier mají všude plno, to ne. Možná čaje, to se taky použije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 14:57
@roba18 píše:
Co by se dalo poslat ještě jiného kromě jídla? Možná v některých nemocnicích toho už mají hodně. I když dobré kávy a čokolády není nikdy dost, ale co jiného relativně dostupného by udělalo zdravotníkům radost?

Myslím, že udělá radost cokoliv. Anonymně určitě ne. Jsi hodná. My jsme rádi, když nám někdo koupí třeba chlebíčky nebo upeče koláče. Káva a čaj též potěší. V této době covidu nás velmi potěšila místní pekárna, která poslala pečivo a koláče. A jednou jedna pizzeria, která přivezla oběd. Jinak já osobně jsem nejvíc potěšena, když mi někdo přinese domácí produkt typu vejce, vyloupané ořechy, domácí marmeláda, v létě jabka ze zahrady atd. a pod.
Jinak pro zasmání. Jednou mi jeden starej děda přinesl takovou strašně kousavou příšernou deku. Já jí nechtěla, ale on mi řekl ať si jí klidně vezmu, že jí koupil čoklovi, ale on že je nevděčněj a nechce v ní spát, že asi kouše. Myslel to dobře, nešlo se urazit. :).

• Citovat
  • Nahlásit
1014
6.2.21 15:00
@Anonymní píše:
Myslím, že udělá radost cokoliv. Anonymně určitě ne. Jsi hodná. My jsme rádi, když nám někdo koupí třeba chlebíčky nebo upeče koláče. Káva a čaj též potěší. V této době covidu nás velmi potěšila místní pekárna, která poslala pečivo a koláče. A jednou jedna pizzeria, která přivezla oběd. Jinak já osobně jsem nejvíc potěšena, když mi někdo přinese domácí produkt typu vejce, vyloupané ořechy, domácí marmeláda, v létě jabka ze zahrady atd. a pod.
Jinak pro zasmání. Jednou mi jeden starej děda přinesl takovou strašně kousavou příšernou deku. Já jí nechtěla, ale on mi řekl ať si jí klidně vezmu, že jí koupil čoklovi, ale on že je nevděčněj a nechce v ní spát, že asi kouše. Myslel to dobře, nešlo se urazit. :).
:lol: :lol: :lol: to je hezké. Takže radost spíš udělá něco n zub nebo čaje, kafe apod. Domácí vajíčka bohužel nemám.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12248
6.2.21 15:03

Tak s tou dekou a nevděčným čoklem je to vtipný. :mrgreen:

Ještě teď koukám na dárkové kazety se sýry. To vypadá taky pěkně.
A nebo jim poslat přímo chlebíčky čerstvé, u nás je vyrábí a rozváží jeden lahůdkář a má je vynikající.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49422
6.2.21 15:05

Co nějaké dobré sirupy? Kitl třeba. Kafe a čokošky nosí spousta lidí. Hlavně Merci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 15:06
@eva valoi píše:
Tak s tou dekou a nevděčným čoklem je to vtipný. :mrgreen:Ještě teď koukám na dárkové kazety se sýry. To vypadá taky pěkně.
A nebo jim poslat přímo chlebíčky čerstvé, u nás je vyrábí a rozváží jeden lahůdkář a má je vynikající.

Ty chlebíčky budou nejlepší, aspoň u nás mají největší oblibu. :)

• Citovat
  • Nahlásit
12248
6.2.21 15:09

Tak chlebíčky asi nakonec vyhrajou. Snad mi tam doktoři neřeknou, že to není zdravý. 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat