Pozornosti a drobné dárky pro učitelky v soukromé MŠ...?

Anonymní
9.3.16 00:03

Pozornosti a drobné dárky pro učitelky v soukromé MŠ...?

Omlouvám se za anonymitu a prosím o její zachování. Je to takové docela trapné téma, ale zajímalo by mě to :)

Navštěvujeme soukromou školku, paní učitelky (nebo jak je nazvat - děti jim říkají jménem) jsou fajn ženské, o prcka se starají fakt nadstandardně, jsem prostě spokojená. K věci - platíme nějaké školkovné, na Prahu je to docela ucházející částka, platí se daleko vyšší sumy, přesto je to darda a já k tomu nějak přistupuju automaticky, že za ty prachy už se nemusím nijak dále v ničem angažovat:) Dneska jsem byla nakupovat, bylo spoustu malých kytiček na výběr (k MDŽ) a mě fakt POPRVÉ napadlo, že bych mohla těm učitelkám koupit nějakou malou pozornost, kytičku, bombonky atd. A úplně jsem se zastyděla, že mě to nenapadlo dřív, přinést takové poděkovaní, že se o prcka hezky starají.

Jak to máte vy, nosíte učitelkám pozornosti jako takové poděkování? Nebo jestli je mezi vámi nějaká paní učitelka nejlépe z nějaké soukromé školky, zajímalo by mě, jak to chodí, jestli rodiče takové dárečky občas přinesou, jestli je to běžné, nebo naopak vůbec. Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12746
9.3.16 00:23

Ano nosila jsem. Syn chodil do soukromé školky a občas jsem donesla nejakou drobnoust pro děti a na konci roku jsem učitelkám dávala dárečky v podobě malých háčkovaných ježečku. Přijde mi to hezké poděkovaní. byly vážně úplně úžasné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6434
9.3.16 01:03

Dávala jsem zatím k Vánocům a myslím, že to potěšilo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2627
9.3.16 06:33

Ano, dáváme i v soukromé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88398
9.3.16 07:05

Myslím, že je jedno jestli je to školka soukromá nebo státní, vždycky ta kytička nebo malý dáreček uč. potěší. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
476
9.3.16 07:10

Za sebe jako učitelka musím říct, že takový malý dáreček vždy mě i mé kolegyně potěší a pak se tím chlubíme ve sborovně :) Třeba kytička nebo něco dobrého na zub :) Takže určitě jim tím uděláte radost :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4274
9.3.16 07:35

My dáváme na konci roku a k Vánocům…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7330
9.3.16 07:41

Ono soukromá zní tak vznešeně a bohatě… :mrgreen: Pracovala jsem v obou institucích. Moje štěstí bylo, že ta soukromá byla zapsaná v rejstříku a tak jsem měla „tabulkový plat“…tedy to samé co v obecní (státní chceš li) školce. Jinak stále přetrvává iluze, že v soukromých MŠ jsou učitelé lépe placeni. Tak naopak…bývají hůř, pokud není škola v tom rejstříku. Ale překvapilo mě, kolik lidí si myslelo, jak si soukromou školkou polepším. To ale odbočuju, pardon.
Nerozlišovala bych „jaká“ školka, ale přístup…Takže pokud jsi spokojená, proč ne. Potěší i maličkost…i pouhé poděkování potěší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13858
9.3.16 08:41

I ve státní školce dáváme dárky k vánocům a na konci školního roku. v průběhu roku ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama