Reklama

Pozorování v nemocnici? Máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 18:43
Pozorování v nemocnici? Máte zkušenost?

Ahoj holky i kluci. Poslední dobou mívám velké bolesti břicha. Dnes mám zase ty velké bolesti břicha. Zítra jdu k doktorce. Myslíte si, že si mě mohou nechat v nemocnici na pozorování? Když budu mít zase ty bolesti břicha. Za tyden mam jet pryc, tak proto se ptám. Děkuji předem m za vase rady a zkušenosti.

Reklama

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3646 příspěvků 09.09.18 18:47

Nemyslím. V nemocnici jsem skončila jen u zánětu sl.střeva, jinak nikdy.
Ani naše děti s akutní bolestí břicha nikdy nebyly v nemocnici.

Evelýna 1
Kecalka 333 příspěvků 6 inzerátů 09.09.18 18:47

Jedeš za týden nebo za dva? Za chvíli založíš diskuzi, že jedeš v úterý :pocitac: :cert:

ka2ka
Extra třída :D 12787 příspěvků 1 inzerát 09.09.18 18:52

už jsi se ptal pokud nemáš akutní problém, tak není důvod aby si tě tam nechali, jo a podívej se do kalendáře kdy jedeš pokaždý píšeš něco jiného

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 18:55

@Evelýna 1 2 tydny, omylem spatne napsano

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >