Pozorování v nemocnici? Máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 18:43
Pozorování v nemocnici? Máte zkušenost?

Ahoj holky i kluci. Poslední dobou mívám velké bolesti břicha. Dnes mám zase ty velké bolesti břicha. Zítra jdu k doktorce. Myslíte si, že si mě mohou nechat v nemocnici na pozorování? Když budu mít zase ty bolesti břicha. Za tyden mam jet pryc, tak proto se ptám. Děkuji předem m za vase rady a zkušenosti.

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3728 příspěvků 09.09.18 18:47

Nemyslím. V nemocnici jsem skončila jen u zánětu sl.střeva, jinak nikdy.
Ani naše děti s akutní bolestí břicha nikdy nebyly v nemocnici.

Evelýna 1
Kecalka 362 příspěvků 6 inzerátů 09.09.18 18:47

Jedeš za týden nebo za dva? Za chvíli založíš diskuzi, že jedeš v úterý :pocitac: :cert:

ka2ka
Extra třída :D 13115 příspěvků 09.09.18 18:52

už jsi se ptal pokud nemáš akutní problém, tak není důvod aby si tě tam nechali, jo a podívej se do kalendáře kdy jedeš pokaždý píšeš něco jiného

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 18:55

@Evelýna 1 2 tydny, omylem spatne napsano

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >