Pozoruju se moc, nebo jsem těhotná?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 10:42
Pozoruju se moc ,nebo jsem těhotná?

Ahoj, je nedávno jsme s přítelem měli nechráněný sex, přítel se do mě neudělal ale tekl. Bylo to mezi dny když jsem měla střední šanci otěhotnět a do menstruace mi zbývali cca 2 týdny a menstruační cyklus mám dlouhý 32 dní. Krátce po styku cca jsme zakoupila antikoncepci po ellaone a užila. Nyní má moje menstruace 5 dní zpoždění. Taky jsem si všimla že mám nafouklé bříško a včera mě tak 10 minut bolely prsa a zdají se mi pořád živé sny. Ale hlavně mám deprese a pořád na to myslím jestli jsem těhu nebo ne. Prosím o názor
Děkuju :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
PHV
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 13.01.19 10:43

Test asi neznáš že

carola
Echt Kelišová 7559 příspěvků 13.01.19 10:44

Bože. :roll:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15128 příspěvků 13.01.19 10:45

Test

ugluk
Hvězda diskuse 47047 příspěvků 13.01.19 10:46

Možná jsi těhotná, ale určitě se moc pozoruješ.

karkarka
Závislačka 3973 příspěvků 13.01.19 10:50

Nejsi tehotna.rohazel se ti cyklus po ellaone.

Happybump
Povídálka 15 příspěvků 13.01.19 10:53

Myslim si, ze tyhle typy antikoncepce dokazi docela rozhodit hormony. A pokud jsi ji vzala pred ovulaci, tak by mela fungovat na tom principu, ze to oddali ovulaci (nemam zkusenost primo s touhle, ale jinou, podobného typu). Pokud se ti oddalila ovulace, tak je i dost možné, že se ti prodlouží cyklus (tudíž i opozdí menstruace). Sny můžou být ze tvé nervozity a ostatní „priznaky“ klidně změnou cyklu. Udělej si test a budeš klidnější. Tady ti nikdo nedokáže říct, jestli těhotná jsi nebo ne. Test už v téhle době určitě ano :kytka:

lachtanice86
Echt Kelišová 8369 příspěvků 13.01.19 10:55

Bříško :roll: :mrgreen: a napadlo tě zkusit test?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 12:15
@Happybump píše:
Myslim si, ze tyhle typy antikoncepce dokazi docela rozhodit hormony. A pokud jsi ji vzala pred ovulaci, tak by mela fungovat na tom principu, ze to oddali ovulaci (nemam zkusenost primo s touhle, ale jinou, podobného typu). Pokud se ti oddalila ovulace, tak je i dost možné, že se ti prodlouží cyklus (tudíž i opozdí menstruace). Sny můžou být ze tvé nervozity a ostatní „priznaky“ klidně změnou cyklu. Udělej si test a budeš klidnější. Tady ti nikdo nedokáže říct, jestli těhotná jsi nebo ne. Test už v téhle době určitě ano :kytka:

Děkuju za radu, test mě samozřejmě napadl ale budu ho moct koupit až v pondělí. Přikládám zde fotku s obavami že prášek nefungoval. Pohl. Styk jsme měli 27.12. A pilulku jsem si vzala ten samý den 3h poté. Děkuju :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 12:18

@Happybump
Děkuju mo za radu

lachtanice86
Echt Kelišová 8369 příspěvků 13.01.19 16:27
@Anonymní píše:
Děkuju za radu, test mě samozřejmě napadl ale budu ho moct koupit až v pondělí. Přikládám zde fotku s obavami že prášek nefungoval. Pohl. Styk jsme měli 27.12. A pilulku jsem si vzala ten samý den 3h poté. Děkuju :oops:

Asi sem blb ale co ma ta „fotka“ dokazovat?

-Bohdanka
Kecalka 221 příspěvků 13.01.19 16:47

Nikdo ti to neřekne na 100 procent podle tohoto. To až podle testu ;) Sem na tom podobně, příznaky, 4 dny vynechaná menstruace, antikoncepci neberu dva roky. Tak čekej, já taky čekám :jazyk: ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 17:50

@-Bohdanka
Udělala jsem si test během dne je negativní. Za dva dny to zkusím znova s ranní močí.

-Bohdanka
Kecalka 221 příspěvků 13.01.19 17:54
@Anonymní píše: @-Bohdanka
Udělala jsem si test během dne je negativní. Za dva dny to zkusím znova s ranní močí.

Já budu zkoušet zítra. A hrozně živý sny mám teď taky 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 17:54

@lachtanice867
Je to graf dní :nevim: mojí ovulace a plodnosti

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama