Reklama

Pozvali byste na promoční hostinu otcovu manželku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka002
Závislačka 4608 příspěvků 27.01.18 13:26
Pozvali byste na promoční hostinu otcovu manželku?

Ahoj.
Tentokrát nepíši o své neteři (ta už se s otcem nestýká vůbec), ale dcera mé kolegyně se stala lékařkou a plánuje velkou promoční hostinu.
Ona se samozřejmě rozhodne sama, ale zajímá mě váš názor.
Překousli byste, že váš otec opustil vás a maminku před 5 lety a vzal si,,bárbínu,, o 20 let mladší, a pozvali tátu i jí?
Nebo nikoho z nich? Nebo jen tátu?

Manželství trvalo 25 let, hádky nulové, nevěrný předtím nebyl (asi), zamiloval se do mladé krásné úžasnačky (jeho slova).

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10921 příspěvků 27.01.18 13:29

Jestli je to ofiko manželka, asi bych ji pozvala, ač bych ji třeba moc nemusela. Kdyby měl jen nějakou „postelínu“, tu bych tam nezvala :mrgreen:

Lenka002
Závislačka 4608 příspěvků 27.01.18 13:30

@Russet :mrgreen:
Jo, ofiko.

VitHan
Kecalka 417 příspěvků 27.01.18 13:33

Nezvala. Vždyť s ní nemá žádný vztah. Pro mě by to byla cizí žena.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 27.01.18 13:38

Ano pozvala, byla jsem v takové roli na promoci a i v rodině se několikrát opakovalo. Zvou se rodiče a jejich současní partneři (milenky ne). Je na rodičích aby situaci ustáli, nesedí tam kvůli sobě a svým sporům, ale kvůli „dítěti“. Pak občas byla ještě after party a tam se zvou už spíš jen kamrádi.

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 27.01.18 13:39

Ne, nepozvala.

silvie1978
Kecalka 312 příspěvků 27.01.18 13:41

Pokud se s otcem stýká a mají relativně dobrý vztah, tak bych pozvala i jeho ženu. Jestli to teda není velký problém pro její maminku.

Lenka002
Závislačka 4608 příspěvků 27.01.18 13:44
@silvie1978 píše:
Pokud se s otcem stýká a mají relativně dobrý vztah, tak bych pozvala i jeho ženu. Jestli to teda není velký problém pro její maminku.

Právě, že maminka to sice přežije a neřekne nic, ale bude pak plakat do polštáře, dcera ji zná dobře, tak proto to dilema. Ale maminka opravdu neřekne, nezvi ji, ví že to je den D její dcery a že si to dcera chce užít s celou rodinou (tu pani jen kvůli otci, s ním vychází normálně).

Russet
Extra třída :D 10921 příspěvků 27.01.18 13:45
@VitHan píše:
Nezvala. Vždyť s ní nemá žádný vztah. Pro mě by to byla cizí žena.

Ale je to žena táty. Jako v reálu nevím, jestli bych na tátu jako dospělá byla nakrklá, že se rozvedl, ten můj pláchnul v mých třech :nevim: Ze začátku bych asi bloncku nemusela, ale kdyby byla normální, tak bych ji vzala na milost.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15372 příspěvků 27.01.18 13:47

Ne, nepozvala. To neni nikdo, kdo tvoji kolegyni vypiplal a kdo by mel sdilet jeji uspech. Pozvala bych jen otce, snad je nadale samostatnym tvorem a muze chodit po oslavach sam.

Lenka002
Závislačka 4608 příspěvků 27.01.18 13:47

@Russet

J. si z bloncky dělá srandu, ale ne před ní ani před tátou, prý je blbá ( neumím posoudit), ale překousne 1× za měsíc společný oběd.

Russet
Extra třída :D 10921 příspěvků 27.01.18 13:48
@Lenka002 píše:
Právě, že maminka to sice přežije a neřekne nic, ale bude pak plakat do polštáře, dcera ji zná dobře, tak proto to dilema. Ale maminka opravdu neřekne, nezvi ji, ví že to je den D její dcery a že si to dcera chce užít s celou rodinou (tu pani jen kvůli otci, s ním vychází normálně).

Plakat do polštáře? Ale za to dcera nemůže, že maminka není s rozpadem manželství srovnaná. Kdyby vše bylo tak zalité sluncem, nerozvedli by se. Proč by táta nemohl na tak významný den s dcerou, otcem je přece dál…

Lenka002
Závislačka 4608 příspěvků 27.01.18 13:48
@Cuddy píše:
Ne, nepozvala. To neni nikdo, kdo tvoji kolegyni vypiplal a kdo by mel sdilet jeji uspech. Pozvala bych jen otce, snad je nadale samostatnym tvorem a muze chodit po oslavach sam.

Já také.

Lenka002
Závislačka 4608 příspěvků 27.01.18 13:48
@Russet píše:
Plakat do polštáře? Ale za to dcera nemůže, že maminka není s rozpadem manželství srovnaná. Kdyby vše bylo tak zalité sluncem, nerozvedli by se. Proč by táta nemohl na tak významný den s dcerou, otcem je přece dál…

Já vím, že za to dcera nemúže, je to prostě blbá situace.

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1196 příspěvků 1 inzerát 27.01.18 13:52
@lamicina píše:
Ano pozvala, byla jsem v takové roli na promoci a i v rodině se několikrát opakovalo. Zvou se rodiče a jejich současní partneři (milenky ne). Je na rodičích aby situaci ustáli, nesedí tam kvůli sobě a svým sporům, ale kvůli „dítěti“. Pak občas byla ještě after party a tam se zvou už spíš jen kamrádi.

Přesně… dospělý názor :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >