Pozvání na dětskou oslavu - dárek

1445
17.4.16 19:13

Pozvani na detskou oslavu-darek

Ahoj, dcera prinesla ze skolky pozvani na oslavu narozenin kamaradky. Bude slavit 5let. Oslava je uz v utery a nevim co dat. Napadlo me set sponky do vlasu s prstynkem a retizkem little pony. Ak tomu samozrejme cokoladu a nejaky bonbony v nejake pekne tasticce. Neni to malo? :roll: Porad si rikam, kdovi co donesou ostatni tak aby to nebylo blby :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9949
17.4.16 19:18

Ne, nemyslím si, že je to málo. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
DenisaDen
17.4.16 19:20

To je v pohodě a málo to určitě není. :)
Za nás bylo IN nosit vždy plyšáky… :lol: :)

• Citovat
  • Nahlásit
Poison Eve
17.4.16 19:20

Prijde na to, jak je to blizka kamaradka, pokud jen znama, davame darek v hodnote cca 200,– Kc. Velkym a blizkym kamaradum se pohybujeme jinde :).

• Citovat
  • Nahlásit
Poison Eve
17.4.16 19:21

Jinak, jde o to, ze bude oslava a decka se sejdou, pokud je to skolkova znamost, nehrot to.

• Citovat
  • Nahlásit
6536
17.4.16 19:24

Mě to přijde v pohodě, ze zkušenosti u nás se dávají spíš menší dárky, já už bych ani ty sladkosti nepřidávala. Znám to sice jen ze světa kluků, ale dáváme na oslavách narozenin autíčka, letadýlko, dinosaura - podle toho, co má které dítko rádo… ceny 100 až 150. Dcerkám od kamarádky jsem dala třeba malou kabelku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22315
17.4.16 19:39

Dáváme lego v ceně do 200,– Kč, bud holčičí, nebo klučičí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1445
17.4.16 19:39

Tu holcicku vubec neznam, ani jeji maminku.. Znaji se ze skolky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
17.4.16 19:40

@yasmine5 podle mne je to OK. Anebo napiš matce té kamarádky, co by se holčičce hodilo. (I když pro mne to bylo peklo vymýšlet si, co mají kamarádi mým dětem věnovat.) Případně vytáhni z dcery, co má ta holčička ráda. U nás je zvykem dárek tak max do 200,–Kč když je to takhle ze školky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.16 19:41

Myslim, že jen ten setík postačí navíc znám spousty rodičů, které nechtějí svým ratolestem dávat sladké a to ani na oslavách. A mám i zkušenost, že na jednu oslavu přišla holčička se sešitkem v hodnotě cca 10 až 15,– Kč jako dárek :P Tak buďte v pohodě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
17.4.16 19:49

Myslím, že to stačí. my byli kdysi na oslavě 3. narozenin, se 2 dětma tehdy, a koupila jsem panenku asi za 150kč, a dětskej set voňavka a sprcháč, s barbie, ve výprodeji asi za 110kč(výprodej ne že to končilo, ale že bylo po vánocích :) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
17.4.16 19:58
@yasmine5 píše:
Ahoj, dcera prinesla ze skolky pozvani na oslavu narozenin kamaradky. Bude slavit 5let. Oslava je uz v utery a nevim co dat. Napadlo me set sponky do vlasu s prstynkem a retizkem little pony. Ak tomu samozrejme cokoladu a nejaky bonbony v nejake pekne tasticce. Neni to malo? :roll: Porad si rikam, kdovi co donesou ostatni tak aby to nebylo blby :D

koupila bych nejaky procvičovací sesit nebo ucebnici pro 5ti lety takovy ty jak se uci barvy nebo kresleni ci písmenka pomalu slova a cisla najdi rozdily atd takova ta tlusta knizka s ukolama ;) nase mala z toho byla vždy nadsena nikdy ji to neomrzelo a cestovalo to s nama i na dovoleny a hezky ji to rozvíjelo neskončilo to nekde v rohu ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
11365
17.4.16 20:01

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 19:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9720
17.4.16 20:04
@Taciras píše:
Vynechala bych to sladký a dobrý :palec:

Přesně tak :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1299
20.11.19 19:13

Ahoj. Chtěla bych oživit diskusi zeptat se vás. Sousedé mě pozvali s malým dítětem na mini oslavu narozenin jejich dětí, kluk a holka, mají 12 let. Jaký dárek každému byste mi, prosím, poradily? Nejsme žádní velcí kamarádi, nestykame se bezne, jen tak 5 x do roka a byla jsem docela překvapená, ze nás pozvali. Nemám moc peněz, jsem s dítětem sama, tak si říkám, že každému tak max.do.150 korun. Ale co :zed:?? Mám představu jen balíček dětské-klucici a holcici kosmetiky, třeba sprchovy gel a deodorant nebo sampon. Děkuji za všechny tipy :) :kytka:!! Hezky večer :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat