Pozvání na kolaudaci - co donést za dárek?

580
13.3.17 23:08

Pozvání na kolaudaci - co donést za dárek?

Jsme pozvaní na kolaudaci nového domečku a řešíme co donést za dárek - nechceme nic moc drahého, spíš něco pro pobavení. Nemáte nějaký tip? Díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

13.3.17 23:18

Co třeba orchidej? v nějakém pěkném květináčku, který by ladil s interiérem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
580
13.3.17 23:21

@Trenýrka to ladění s interiérem je právě problém - a já ani nevím, jaký má majitelka vkus - vídaly jsme se vždy jen na motosrazech nebo v hospodě :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7469
13.3.17 23:26

Můžeš koupit nějakou vtipnou solničku s pepřenkou. Jinač se hodně nosí ty orchideje nebo jiné pokojové květiny a alkohol. A kdybys kupovala tu orchidej, tak na ně se prodávají i pěkné průhledné květináče, takže by nebyl problém se sladěním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
13.3.17 23:27

Klasika, láhev. Tím nic nezkazíš. Když neznáš jejich vkus…

• Citovat
  • Upravit
394
13.3.17 23:37

Neco vtipneho je tezko tipnout, kdyz nezname humor jaky se jim libi. Treba neco formou obrazku a do nej se da dat cokoli jako v nouzi rozbij sklo, nekdy tam je treba cigareta a sirky, tak neco takoveho? nebo kvetinu, ta se hodi vzdycky, pokud nejsou alergici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3543
13.3.17 23:45

My jsme měli kolaudaci hned po odchodu řemeslníků a zahrada byla jedna bažina, takže jsme dostali spoustu úklidových pomůcek a zahradního náčiní :-D No a pak klasika - kytky a flašky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
14.3.17 02:25

@balkanka Tak třeba tohle já považuji za trapné a nikam bych to nepověsila. Balkanka - to neni nic proti tobě, věřím, že spoustě lidem se to líbí.

Zakladatelko - kup něco neutrálního, do bytu ideálně kytka, pro ženskou možná i nějaká lepší a dražší svíčka (ale zase neodhadneš tu vůni nejspíš…) nebo lahev nebo dárkový koš plný dobrot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1580
14.3.17 06:08

Mísa, váza, alkohol, pochutiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
580
14.3.17 06:52

Vsem moc diky za napady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3350
14.3.17 07:02

Hlavne nic vtipnyho, to jsou vzdycky nejvetsi kyce. Vezmi nejaky dobry vino ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 07:51

Láhev něčeho dobrého :) hlavně ne cetky a kytky - měla jsem pak byt jak džungli :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17353
14.3.17 09:51

Nekdo na kytky neni, my nosime kaktusy, ty jdou vsude… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
14.3.17 10:40

Mě nejvíc potěšil balíček, ve kterém byla aromalampa, vosky, oleje a svíčky :-) Radost by mi udělala i svíčka, poukázka do Ikei apod., nějaká vychytávka od Tescomy. Jinak jsme taky dostávali nějaký kytky, flašky, jídlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
14.3.17 10:45

Za mě taky flašku nebo dárkový koš, popř. ta poukázka mě taky napadla… hlavně žádné kýče

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama