Pozvání na svatbu sestřenice bez obřadu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 12:23
Pozvání na svatbu, ale ...

Ahojte, potřebovala bych zjistit nezávislý názor co se týče pozvání na svatbu. Jsme jako rodina pozvání na svatbu, ale co mě teda úplně zarazilo a dostalo bylo, že pozvání se týká až od 16h. Tudíž se vlastně nezúčastníme obřadu, což mě samozřejmě mrzí. Již jsem byla na více svatbách, kde jsem dorazila až v odpoledních hodinách na raut, ale vždy jsem byla přítomna obřadu. Co myslíte? :nevim: Jedná se o svatbu sestřenice.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8748 příspěvků 11.09.18 12:26

Tak asi záleží jak to mají, tak snad o nic nejde ne, určitě nejste jediní kdo mají přijít na 16h. My měli obřad pro všechny, oběd pouze s rodinou a cca do 14-15h raut s přáteli :) u sestřenice jsme byli též až na raut, nepřišlo mi na tom nic divného :)

Hoa Mai
Kelišová 5778 příspěvků 22 inzerátů 11.09.18 12:26

že je to její věc. Třeba chce mít na obřadu jen ty nejbližší. Příbuzný mého partnera třeba své sestřenice nepozval vůbec, jeho manželka chtěla malou svatbu.

stinga
Závislačka 4377 příspěvků 3 inzeráty 11.09.18 12:30

to je teď moderní, takové svatby :nevim: pozvat co nejvíc lidí a ať to stojí co nejmíň peněz

Janli
Kelišová 6237 příspěvků 11.09.18 12:30

Prostě chtějí mít svatbu intimní. No a? Každý k tomu nepotřebuje kompars. Všechny zvou až na mejdan. Není to nic neobvyklého.

miluver
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 11.09.18 12:33

My taky zvali všechny na svatbu „až“ o 15:30… obřad se konal až ve čtyři na zahradě..... :nevim:

Celina
Závislačka 3553 příspěvků 11.09.18 12:33
@Anonymní píše:
Ahojte, potřebovala bych zjistit nezávislý názor co se týče pozvání na svatbu. Jsme jako rodina pozvání na svatbu, ale co mě teda úplně zarazilo a dostalo bylo, že pozvání se týká až od 16h. Tudíž se vlastně nezúčastníme obřadu, což mě samozřejmě mrzí. Již jsem byla na více svatbách, kde jsem dorazila až v odpoledních hodinách na raut, ale vždy jsem byla přítomna obřadu. Co myslíte? :nevim: Jedná se o svatbu sestřenice.

mě osobně by samotný mejdan nezajímal, běžné je pozvat na obřad všechny, na oběd rodinu a na večerní raut přátele…

miluver
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 11.09.18 12:35
@stinga píše:
to je teď moderní, takové svatby :nevim: pozvat co nejvíc lidí a ať to stojí co nejmíň peněz

Jo, jenže to se dela obraceně ne?? :lol: :lol: vsechny na obřad a malo na jidlo! :lol: :lol:

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 11.09.18 12:38
@Anonymní píše:

Jestli jste si blizske, tak se ji v klidu zeptej, a ujisti se, jestli si to dobre pochopila a bud pripravena respektovat to, jak to chce ona.

Lalelale
Závislačka 2673 příspěvků 11.09.18 12:39
@stinga píše:
to je teď moderní, takové svatby :nevim: pozvat co nejvíc lidí a ať to stojí co nejmíň peněz

to by to udělali obráceně, hostina stojí peníze :D také mě to překvapuje, že to udělali obráceně. Kdo ví, třeba mají obřad někde, kam se tolik lidí nevejde. S radostí bych se přišla najíst, obřady mě nikdy nebavily :mrgreen:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32827 příspěvků 11.09.18 12:41

Tak oni klidn mohou mít obřad až v těch 16 hodin. Záleží, jak je napsaná pozvánka ;)

blobfish
Závislačka 4513 příspěvků 11.09.18 12:42

Je to jejich věc, koho kam pozvou. Když to řeknu hrubě, nemá tě to co mrzet, byla bych ráda, že to se mnou chtějí oslavit.

flicek18
Kecalka 275 příspěvků 11.09.18 12:42

Každý chce svatbu jinak, třeba to chtějí jen se svědky nebo jen s rodiči a svědky… jsou tací kteří jsou před více lidma nervózní nevyhovuje jim to…
Prostě to tak chtějí mít, zvou vás na oslavu jejich manželství, tak to s nima oslavte ;)

blobfish
Závislačka 4513 příspěvků 11.09.18 12:43
@lucenka píše:
Tak oni klidn mohou mít obřad až v těch 16 hodin. Záleží, jak je napsaná pozvánka ;)

To je taky pravda.

tininas
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 11.09.18 12:45
@Anonymní píše:

Ahoj.

A víš určitě, že ten obřad nebude až v těch 16. hodin? Třeba v jiný čas nebylo volno, ale oni chtěli např. z pověrčivosti ten vybraný datum. :) Nebo pokud je to v kostele, tak farář má před tím ještě něco jiného.

A nebo se vzali už předtím „natajňačku“ a teď už to chtějí jen oslavit s rodinou. :)

Těch důvodů může být spousta, pokud se nezeptáš - nejlíp nevěsty a ženichy, tak se to nedovíš.

Jinak bych to respektovala, neřešila a svatbu si užila. :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >