Pozvánka na preventivní prohlídku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

shaari
Kecalka 296 příspěvků 04.12.17 22:02
Pozvánka na preventivní prohlídku

Ahoj maminky,
zajímalo by mě, zda dostáváte od dětského lékaře pozvánky na preventivní prohlídky dětí?
Měnila jsem nedávno dcerky doktora a od předchozí doktorky jsem byla zvyklá, že nám chodilo pozvání na prevenci poštou.
Holka teď slavila 7 narozeniny a já náhodou zjistila, že v 7 letech se má chodit na preventivní prohlídku. Termíny samozřejmě v hlavě nemám a pozvánka nám nepřišla. :?
Navíc jsem ani nikde nedohledala, zda doktor musí zvát, nebo je to jen jeho dobrá vůle a já si to musím hlídat sama? Jsem docela naštvaná, ale nerada bych doktora seřvala zbytečně :nevim:
Díky za odpovědi :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Černá vdova
Echt Kelišová 8078 příspěvků 04.12.17 22:04

Ano, dostávám písemné pozvánky na dvouleté prohlídky. S konkrétním datem a hodinou objednání.

Uživatel je onlineberua13
Ukecaná baba ;) 1676 příspěvků 04.12.17 22:04

@shaari Naše MUDr posílá pozvánky na prohlídky SMS

selia
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 04.12.17 22:04

Nemusí.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 04.12.17 22:05

Nas posila sms, pripadne vola.

laetti
Kecalka 493 příspěvků 04.12.17 22:07

Mě vždy sestřička volá a domlouváme termín… Letos jsme tam byly asi 14 dní po narozkách dcery.

ugluk
Hvězda diskuse 41858 příspěvků 04.12.17 22:07

U nás sestra volá. Ale myslím, že by nemusela. Jen nejspíš tuší, že by jim na to půlka matek zapomněla.

tini
Ukecaná baba ;) 1303 příspěvků 5 inzerátů 04.12.17 22:07

Chodi sms, pokud zrovna nejsme treba nemocni a sestra si nevsimne, ze se nam to blizi

Pavlahar
Stálice 52 příspěvků 04.12.17 22:08

Nemusí posílat. U naší jen visí na nástěnce měsíc či rok, kdy preventivní probíhá. A aby sis to pohlidala, je tvoje starost…taky mě to překvapilo :think:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 04.12.17 22:08

Dostávám SMS, už rovnou termín prohlídky s tím, že si mám zavolat, pokud se mi to nehodí.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 04.12.17 22:09

Seřvala? Chudák… seřvi ho za to, že se neumíš podívat do průkazu, samozřejmě.

cell
Echt Kelišová 7999 příspěvků 1 inzerát 04.12.17 22:13

@shaari : seřvala? trochu drsný ne? řve někdo na Tebe? že si neumíš něco pohlídat?
btw u nás dr. nezve

shaari
Kecalka 296 příspěvků 04.12.17 22:17
@radkka píše:
Seřvala? Chudák… seřvi ho za to, že se neumíš podívat do průkazu, samozřejmě.

Aha, no díky :D Běžnou praxí je, že si to doktor pohlídá sám. Nezlob se na mě, ale průkazku máme poctivě uklizenou, fakt mě nenapadlo se do ní každý rok koukat, jestli náhodou nemusím domlouvat prohlídku, na kterou většina doktorů automaticky zve. :nevim: A mám tak trošku podezření, že to má náš pan doktor tak trošku „na háku“ a že jsou mu důležitější jiné věci, než jeho pacienti. Ale proto jsem se chtěla nejdřív ujistit, jak je to jinde. :think:

shaari
Kecalka 296 příspěvků 04.12.17 22:19

@cell Však jsem napsala, že bych ho nerada seřvala za něco zbytečně. Měla jsem za to, že doktoři musí zvát, alespoň jsem na to tak byla zvyklá ze svého dětství a taky od naší bývalé paní doktorky.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 04.12.17 22:19
@shaari píše:
Aha, no díky :D Běžnou praxí je, že si to doktor pohlídá sám. Nezlob se na mě, ale průkazku máme poctivě uklizenou, fakt mě nenapadlo se do ní každý rok koukat, jestli náhodou nemusím domlouvat prohlídku, na kterou většina doktorů automaticky zve. :nevim: A mám tak trošku podezření, že to má náš pan doktor tak trošku „na háku“ a že jsou mu důležitější jiné věci, než jeho pacienti. Ale proto jsem se chtěla nejdřív ujistit, jak je to jinde. :think:

Odejdi od něj, uděláš z něj šťastnějšího člověka :srdce: Co třeba tam na prohlídku přijít a zeptat se, jestli zvou? To bys ale musela mít nějaké slušné vychování, že? :poblion:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Rozvod Vondráčkové a Plekance: Jak číst vztahovou válku a k čemu schyluje

Je to jen pár hodin, co Tomáš Plekanec zveřejnil své prohlášení na Facebooku,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama