PPM hypoteticky :-)

Anonymní
29.7.15 12:42

PPM hypoteticky :-)

Jak už název vypovídá, nic není jisté. A nějak mi to už nemyslí.

Jsem na ÚP, výpověd po RD v červnu. Nyní asi 10tt. Kdybych teď nastoupila do práce a ta trvala třeba i jen 2 měsíce. Budu mít nárok na ppm? Za 2 roky 280 dní mít budu, počítá se RD a po výpovědi z této práce bych byla na PN.
Tak co? :mrgreen: Jsem z toho už jelen :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7016
29.7.15 12:50

Po dvoumesicnim pracovnim pomeru bude ochranna lhuta 2 mesice a ne 180 dnu, takze by zalezelo, kdy do te prace nastoupis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.15 12:53

@Bibi239 ten starý pracovní poměr se už počítat nebude?

• Nahlásit
  • Citovat
7016
29.7.15 12:58
@Anonymní píše:
@Bibi239 ten starý pracovní poměr se už počítat nebude?

no ale z predchoziho pracovniho pomeru ti ta 180dnu ochranna lhuta nedosahne k nastupu na MD, ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
29.7.15 13:03

Ochranna lhuta u zamestnani kratsiho nez 180 dnu trva tolik dnu, kolik trval zamestnanecky pomer. Podle me, pokud nastoupis do dalsiho zamestnani, tak se ti vyrusi ta ochranna lhuta z predchoziho a zacne ti bezet z toho dalsiho.

Jakto, ze te vlastne tehotnou vyhodili, ty jsi nevedela, ze jsi tehotna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.15 13:09

@Bibi239 to mi právě nevyjde asi o 25 dní, z toho předchozího. No a výpovědní lhůta vypršela a já ještě nevěděla že jsem těhotná, až po 14 dnech :roll: Takže jsem nestihla právě ani nastoupit na PN :zed:
Hm, tak nic no, ppm nebude, ale aspoň bych mohla kdyžtak na PN, pokud mně teda vezmou a až se dozví že jsem těhotná, tak propustí :oops: :D

• Nahlásit
  • Citovat
7016
29.7.15 13:26

Jeste me napadlo, jestli tam neni ochranna lhuta pro tehotne pro nastup na nemocenskou, ze pro normalni lidi je 7 dni, ale kdyz je to u PPM 180 dnu, jestli to neni i u PN.
Ale to uz by musel nekdo povolanejsi, kdo se v tom fakt vyzna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.15 13:32

@Bibi239 no to nevim, ale asi ne. Já hlavně myslela že je ochranná lhůta 52 dní jako před x lety, ne jen 7. Se člověk ani nestačí rozkoukat a je po 7 dnech :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama