PPM na druhé dítě a neplacené volno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.01.18 21:53
PPM na druhé dite a neplacené volno

Prosím o radu - aktuálně jsem na rodičovské dovolené s prvním dítětem, jsou mu 2 roky a kousek, RD mám do léta, pak budu u zaměstnavatele čerpat dva měsíce neplacené volno. Na podzim bych měla nastoupit.
Kdybych byla znovu těhotná, tak budu mít nárok na PPM s ohledem na to neplacené volno? Nenaruší to nějak?
Zaměstnana jsem, případné druhé dítě by se narodilo a prvnímu bude 3 a něco. Děkuji.
Anonym snad pochopitelný.

Reklama

Reakce:

nesssinka
Echt Kelišová 9037 příspěvků 2 inzeráty 12.01.18 22:02

Ano, budeš mít nárok na PPM.

Anonymní  12.01.18 22:20

@nesssinka Dekuju. Výše předpokládám zůstane stejná jako ta první PPM?

Lendeš
Závislačka 4431 příspěvků 13.01.18 10:40
@Anonymní píše:
@nesssinka Dekuju. Výše předpokládám zůstane stejná jako ta první PPM?

Pokud na další PPM nastoupíš do 4 let předchozího dítěte a jedná se o stále stejně zaměstnání, tak se porovná vyměřovací základ pro první PPM s tím aktuálním a použije se ten vyšší.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vše, co potřebujete vědět o půstu: Zhubnete, nebo vám zničí zdraví?

Znáte všechny přínosy a rizika půstu a detoxikačních kúr? Budete po nich ve... číst dále >

Nová poradna: Zeptejte se na klíšťovku

Očkovat, nebo neočkovat? A když, tak v jakém ročním období? Na otázky ohledně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodina přišla o dům, synům hrozí dětský domov. Pomozme jim

Adam (11) chce být farmářem, i když od naší návštěvy už možná raději... číst dále >

Příběh Petra: Žena po své vlastní nevěře na mě začala chorobně žárlit

Jsem už dvacet let ženatý. V porovnání s okolím bych řekl, že i celkem dobře.... číst dále >

Reklama