PPM po čtyřleté rodičovské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 16:01
PPM po čtyřleté rodičovské

Ahoj, snad mi nekdo poradi, ztracim se v tom… Radeji pisu anonymne, tehotenstvi zatim tajime…
Mam 10let smlouvu na neurcito. V zari 2018 jsem se vratila do prace (synovi byly 3roky a 10mesicu). Jsem tehotna, termin 07/2019. Dle mych poctu musim chodit do prace do konce 05/2019, abych mela odpracovano tech 270dni a narok na ppm. Gynekolozka mi doporucuje neschopenku. Z ceho by se vypocitavala ppm? Z tech par vyplat od zari nebo vyplaty+nescho­penka? Diky za info.

Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 69349 příspěvků 30.12.18 16:39

neschopenka je vyloučenou dobou, z té se PPM nepočítá.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33361 příspěvků 30.12.18 16:42

PPM se počítá z průměru platu. Bez nemocenské

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >