Reklama

Práce a pobírání rodičovského příspěvku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 30.12.17 20:05
Prace a pobirani rodicovskeho prispevku

Ahoj holky, prosim vas mam takovy dotaz, pobiram rodicivsky prispevek, ktery jsem si dala na 4 roky, male budou 3 roky v zari pristiho roku, kdyz by ju vzali do skolky sla bych do prace, jde soucastne pri zamestnani pobirat jeste ten rodicovsky prispevek, ktery mam na 4 roky, kdyby nahodou dceru do skolky nevzali? Dekuji za odpovedi

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 30.12.17 20:08

@esmeralda44 jde

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 67196 příspěvků 30.12.17 20:29

Ano

Tamtama
Extra třída :D 11711 příspěvků 30.12.17 20:48

Jde, i já to tak mám

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 30.12.17 22:13

Ano, jde, ale od nového roku hodně lze navýšit na 7600.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >