Práce - co udělat víc, pozitivní myšlení, tipy

Anonymní
21.5.20 19:02

Práce - co udělat víc, pozitivní myšlení, tipy

Ahojky,

jsem životní pesimistka, ale jinak usměvavý a řekla bych i milý člověk. Bohužel mi přijde, že si někdy tim, že si vůbec nevěřím k sobě neprivolam štěstí. Teď k tématu.

Na začátku týdne jsem si byla dát životopis na práci do školy, jen tak jsem to zkusila. A ředitel byl moc milý. Evidentně jsem ho také zaujala, protože můj životopis dal výchovné poradkyni, která volala kamarádce, jestli mě nahodou zná. Kamarádka mě na tu pozici moc vychvalila a to jsem o to ani nikoho neprošla, aby se za mě někde promlouval, takto to vše vyplynulo. A teď, co dál můžu udělat? Asi nic konkrétního, že? Krom toho si prat, ať mi zavolají. Má někdo opravdu zkušenost s tím, co mi říká můj muž. Rikej si, že ti zavolají a ono to tak bude.

Holky, asi je to stupidní téma :lol:, když to tak čtu, ale já si tak strašně moc přeji, aby to vyšlo. Nikdy jsem tak o práci nestála hlavně kvůli dětem, abych mivala volné prázdniny.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

SAJ
5672
21.5.20 19:12

Na jakou pozici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 19:19
@SAJ píše:
Na jakou pozici?

Asistent pedagoga na malém měste

• Nahlásit
  • Citovat
777
21.5.20 19:22

Udělat nemůžeš nic, jen čekat. Držím palce, ať to vyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
5672
21.5.20 19:23
@Anonymní píše:
Asistent pedagoga na malém měste

Držím palce ať ti to vyjde. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 19:28

Děkuji, holky. Kamarádka říkala, že hlavně že jsem. V poradníku a můžou zavolat kdykoliv :-) zatím jsem na rodičáku. No, musím myslet prostě pozitivně.

• Nahlásit
  • Citovat
21.5.20 19:30

Udělej to tak, jak říká manžel ;) a možná si to zkus představit jako scénu z filmu, jak zvedáš telefon a oni ti volají, že tě berou. Užij si ten fajn pocit. ( A o nic nejde ;), je to hra, tak žádný strach a obavy ;) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4539
21.5.20 19:53

To, že znají tvou kamarádku a ta jim dala pozitivní reference, je hodně důležité. Držím palce, myslím, že máš velkou šanci, že to vyjde. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 20:38
@truelly píše:
To, že znají tvou kamarádku a ta jim dala pozitivní reference, je hodně důležité. Držím palce, myslím, že máš velkou šanci, že to vyjde. :kytka:

Toto mě hrozně potěšilo ;) a doufám, že to tak bude.

• Nahlásit
  • Citovat
19203
21.5.20 21:08

Ty brďo, to jsou nervy. Chápu a drzim palce. Neupinej se na to zoufale, spis se tak normalne těš a prej si to. Zadnej pesimismus. Kdyz to nevyjde ted, tak to vyjde priste. Me jeste na takovou tu upenlivou nervozitu pomaha udelat si zalozni plan - co budu delat a jak se budu citit, kdyby to nahodou nevyslo. Proste reseni, abych neztratila pudu pod nohama. Ale urcite to vyjde, indicie hovori příznivě :hug: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 21:27

@PaníKadrnožková jásem pak písni, jak mi to dopadlo. Myslím pozitivně. Mam z toho rozhovoru dobrý pocit a ještě mám rok na rodičáku k dobru :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama