Práce - Jak byste to pochopili vy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 15:01
Práce - Jak byste to pochopili vy?

Dobrý den, poslala jsem zivotopis k jednomu zameatnavateli, a ten mi odpověděl, že mzda, a teď cituji - Mzda - Prémie : Čistá mzda po dobu zapracování : 14 000,– Kč Čistá mzda po zapracování: 15 – 16 500,–Kč Čistá mzda = základní mzda + prémie za úplné a samostatné vykonávání svěřených úkolů
Takže to znamená, že to je i s premiemi, nebo bez?
Další dotaz :pozice Administrativní pracovník v odd., které zajišťuje dovoz, kontrolu a expedici objednávek zákazníků. Dále se věnuje zodpovídání dotazů zákazníků a řešení reklamací
Mate nekdo s touhle práci zkušenosti?
Dekuji za odpověď
Anonym, kvůli mzdy..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 4986 příspěvků 02.07.19 15:04

Mzda se přece uvádí v hrubém, ne čistém. Nenabízí ti práci na černo? Jinak nevím, odkud jsi, ale plat je úplně směšně nízký.

neila
Extra třída :D 12658 příspěvků 02.07.19 15:04
@Anonymní píše:
Dobrý den, poslala jsem zivotopis k jednomu zameatnavateli, a ten mi odpověděl, že mzda, a teď cituji - Mzda - Prémie : Čistá mzda po dobu zapracování : 14 000,– Kč Čistá mzda po zapracování: 15 – 16 500,–Kč Čistá mzda = základní mzda + prémie za úplné a samostatné vykonávání svěřených úkolů
Takže to znamená, že to je i s premiemi, nebo bez?
Další dotaz :pozice Administrativní pracovník v odd., které zajišťuje dovoz, kontrolu a expedici objednávek zákazníků. Dále se věnuje zodpovídání dotazů zákazníků a řešení reklamací
Mate nekdo s touhle práci zkušenosti?
Dekuji za odpověď
Anonym, kvůli mzdy..

je to čistá mzda bez prémii, podle toho, co je napsáno.
Ještě se zeptám - to je poloviční úvazek?

inkognit
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 02.07.19 15:04

Rekla bych ze je to bez prémii, proto je tam to +.. Na druhý dotaz nedokážu odpovědět nedělala jsem to nikdy :)

Kaci89
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 02.07.19 15:07

Bez premii

jkra
Nadpozemská drbna 28730 příspěvků 02.07.19 15:07

Chapu to tak, ze ti po zapracovani daji15-16 ( spis 15) a rikaji tomu, ze v tom jsou premie.
Cele to je divne, mzda se uvadi v hrubem.
Ad prace, zalezi co bys nabizela, jaky product. Muze to byt pohoda, ale I pekny stres.

Bubla Bůčková
Kelišová 7132 příspěvků 02.07.19 15:09

No naopak včetně premii. Napsal čistou mzdu a pak napsal, co se čistou mzdou rozumí, že se rovná základu plus prémii. Takže reálné ještě odečíst dva tisíce, když se bude cukat, že si málo samostatná, nebo udělala chybu někde. Práce to bude pohodová, rutina, vše tě brzo naučí.

roba18
Povídálka 29 příspěvků 02.07.19 15:10

Chápu to, že ty částky jsou i s prémií. Podle toho jak píšeš - čistá mzda =… Ale nechápu jak jsou schopni ti teď říct čistou mzdu? To mají vesteckou kouli, že vědí jaké máš závazky, odvody apod.? Nešla bych do toho, zavání to cernotou a pokud je to práce na plný úvazek, tak velmi mizerně placená.

Zumpa
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 02.07.19 15:11

Někam zmizel můj příspěvek - pokud zaměstnavatel uvádí čistou mzdu, tak bych se mu vyhnul.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 15:16

Právě nevim, co si o tom myslet, na pohovoru se jich na to zeptám, je to práce na plný úvazek. Jsem z okolí nového Jičína, 50km od ostravy, tu se ty platy tak pohybujou, navic ja nemam zadnou praxi, takže budu rada, kdyz nebudu muset do fabriky..

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 9498 příspěvků 02.07.19 15:18

Celý to smrdí už jen z toho tvýho příspěvku. hledej dál.

Lalelale
Závislačka 4986 příspěvků 02.07.19 15:20
@Zumpa píše:
Někam zmizel můj příspěvek - pokud zaměstnavatel uvádí čistou mzdu, tak bych se mu vyhnul.

Jsem si už začínala říkat, jestli se něco v ČR změnilo, když se nad tou čistou mzdou nikdo nepozastavil :lol:

Lalelale
Závislačka 4986 příspěvků 02.07.19 15:22
@Anonymní píše:
Právě nevim, co si o tom myslet, na pohovoru se jich na to zeptám, je to práce na plný úvazek. Jsem z okolí nového Jičína, 50km od ostravy, tu se ty platy tak pohybujou, navic ja nemam zadnou praxi, takže budu rada, kdyz nebudu muset do fabriky..

Aha pokud je takový plat u vás běžný, tak ok. Ale celé to působí opravdu divně, on přece nemůže vědět čistou mzdu předem, plat se udává v hrubém. Osobně mi přijde, že prémie jsou včetně a ne navíc, tj plat bude menší a jen když zaměstnavatel bude mít dobrou náladu, prémie dostaneš. Hledala bych dál.

Zumpa
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 02.07.19 15:22

@Lalelale … finanční analfabeti se množí jako kobylky. Bohužel.

karkarka
Závislačka 3950 příspěvků 02.07.19 15:29

Je to včetně prémii. Ještě jsem neviděla, aby zaměstnavatel uváděl čistou mzdu. Vždyť neví, jestli si budeš uplatňovat děti atd??

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama