Práce která mně nebaví, kolegyně za rest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 20:54
Práce která mně nebaví, kolegyně za rest

Zdravím všechny přítomné :)
Mám práci která mně nebaví a jedinou kolegyní na pracovišti se kterou nevychazim a to vůbec.
Drží mě tam jen plat, který je na ranní směnu slušný. Nekomunikujeme spolu, od chvíle kdy jsem nastoupila má kolegyně pocit, že ji nějak ohrožuji ( pracují ve fabrice)nemám šanci ji ohrozit v kariérním postupu a ikdyby není to můj styl. Myslím si, že nejsem konfliktní člověk, s lidmi vycházím normálně.
Chodím do práce s autopilotem (ráno v 6h zapnu do 14h). Už to trvá dlouhou dobu a cítím, že mně to ubíjí.
Nevím co dělat, jestli dál pokračovat kvůli výdělku nebo zkusit se posunout dál. Přemýšlím o kurzu chůvy pro mimoškolní a předškolní děti.
Máte někdo podobné trable?
Anonym doufám pochopíte.
Děkuji a přeji hezký večer ????

Reakce:
Kaci89
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 16.07.19 21:09

Ja si myslim, ze se vsude najde nekdo, s kym si nepadnes do oka.ja tyhle lidi ignorovala, oni me nezivej. pokud si jinak v praci spokojena, tak bych zustala.edit:ted koukam, ze pises, ze te prace nebavi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 21:20

Právě, že mě ta práce nebaví, stále dokola to stejné.
Na práci si zvykneš asi na každou, jen jak dlouho se to dá vydržet. Dlouhou dobu cítím, že je to špatně.
Kdyby aspoň s tou kolegyní se dalo, ale je to negativní člověk a už jen jak vejdu na pracoviště, cítím její nenávist ke mě.

Kaci89
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 16.07.19 21:31

Ja taky pracovalave fabrice, ve ktere me to nebavilo ale penize dobre. nejak jsem to tam prezila a tesila se, az od tama jednou vypadnu.ted jsem na materske a hned bych se vratila zpet :mrgreen: ale pokud mas moznost se posunout dal, sla bych do toho.do fabriky se muzes vratit vzdy ale prece jenom je to vetsi jistota nez jestli dobre chapu delat osvc tu chuvu.ve fabrice ma clovek narok na dovcu,nemocenskou.taky zalezi jestli ti tech 8hod aspon utece, u nas kolikrat nebyla prace a to bylo na provaz. :mrgreen:

Lalelale
Kelišová 5300 příspěvků 16.07.19 21:51

Začni hledat jinou práci. Máš práci, tedy budeš mít dobré zázemí pro vyjednávání, protože nejsi tlačená časem. Až najdeš, pak dej výpověď. Život je krátký na to, aby člověk pracoval, kde to nemá rád

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 23:03

To si říkám taky, že život je krátký…jen mám obavy. Vždycky si řeknu, že to dám kvůli penězům, chvíli mi to vydrží a pak přijde krize.
Za poslední rok i dost marodím, myslím že je to psychikou…teď mám angínu a vůbec se mi nechce vracet zpět.

Novire
Generální žvanilka 20041 příspěvků 17.07.19 07:56

Být tebou, zjistim si nejdříve, kolik ma chuva asi plat… Pravděpodobně to nebude žádná sláva.

Pettcherry
Kecalka 383 příspěvků 17.07.19 08:16

Měla jsem místo v kanclu, kde jsem seděla s dalšími sedmi lidmi… prvních pár týdnů celkem šlo, měla jsem radost a do práce se těšila… pak se začali klubat na povrch prapodivné vztahy v kanclu, ten donášel na toho, ten zase se nesnesl s tímhle, i když dělali nejlepší kamarády… popár měsících se tam nedalo ani dýchat, už jsem měla strach požádat jednoho o děrovačku, aby se ten druhý neurazil, že se s ním bavím… Pikle se kuli neustále, po půl roce jsem dala výpověd… Každou neděli se mi dělalo uplně špatně při představě, že v pondělí zase musím mezi ně… Řekla jsem si, že za to mi ta almužna nestojí a šla raději dělat rukama do vinohradu… tam jsem si skvěle vyčistila hlavu, vydělala lepší peníze.

Váš příspěvek
Reklama