Práce na doma - je taková ?

156
26.12.20 13:46

Práce na doma - je taková ?

Ahoj
Docela by mě zajímalo, jestli se dá sehnat práce na doma - ŽÁDNÉ MLM!!!
Nestojím někomu něco nabízet - nebo neco takového.
A když už, tak aby to mělo VÝSLEDKY

Nejlépe abych k tomu nepotřebovala žádný IG či FCB dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2009
26.12.20 14:00

Mamka má, pracuje doma pro jednu firmu, skládá součástky, má smlouvu. Chce to ale hledat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.20 14:00

Záleží co umíte a koho znáte. Já třeba z domu dělám korekce dokumentací jedné společnosti, co dělá projekty pro města (třeba plány pro inteligentní města, strojové učení kamerových systému atp.) dostala jsem se k tomu přes manžela, kterého oslovili jako odborníka na dopravu a jemu jsem dělala gramatické a stylistické opravy jeho vstupů, teď už to dělám všem ve firmě. Kromě pročítání dokumentů dělám ještě prověření technologií, doplňující otázky k dalšímu zpracování. Hodně mi pomáhá že mám gymnázium a IT zaměřeného bakaláře. Vydělám si v průměru za 5-6 večerů cca 10k čistého. Ale je to tak že když se finišuje tak jedu klidně dvě tři noci v kuse a potom ráno šichta s dětmi nebo občas musím mladší pustit televizi a makám. Třeba před vánoci mi takhle na účtě přistálo 20k, protože se finišoval tříletý projekt. Když je projekt v běhu, tak je to práce na 2-3 hodiny týdně v součtu. Anonym, nechci zveřejňovat příjmy.

• Citovat
  • Nahlásit
675
26.12.20 14:02

A co by sis tak představovala? Samo a Seto, nic nedelat a inkasovat? Prodavej něco, co umíš. Prekladej, doucuj, prodavej své výrobky, vytvor videokurz, nabizej žehlení, nujlid, hlídání dětí, venceni psů… žádné skládání propisek nebo klikání na reklamní emaily ti nevydělá. Naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
26.12.20 15:37

Jisteze se normalni prace na doma sehnat da. A dokonce bych rekla, ze vic nez driv, protoze diky covidu spousta firem prechazi do online rezimu. Jenomze to zavisi na tom, jakou mas kvalifikaci, co umis a co jsi ochotna se naucit :nevim:

Lidi nekvalifikovanych a neochotnych se ucit, co by chteli akorat sedet doma a “neco”, pokud mozno nenarocneho a dobre placeneho, delat je vsude dvanact do tuctu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
26.12.20 15:55

Avast prý díky covidu přešel plně na home Office, záleží co umíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
26.12.20 16:11

Já mám jen malý přivýdělek, práce na max. 20 minut denně a hodí mi to 1500,– měsíčně. Ale tak každá kačka se počítá ne? :lol: stejně u toho počítače člověk sedí každej den (emaily, fb..), tak proč těch pár minut do toho nevrazit 😁 ps: píšu články

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3051
26.12.20 17:00

V současné době mají skoro všechny firmy home office. I my. Takže by neměl byt problém něco sehnat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1078
26.12.20 18:08

Kupuju letenky, zarizuji transfery. Teď dělám spíš do reklamy a marketingu. Vše home office, podlozeno pracovní smlouvou.
Omlouvám se za chyby, píší z mobilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15155
27.12.20 20:26
@Gortyna píše:
Avast prý díky covidu přešel plně na home Office, záleží co umíš

Samozřejmě. Spousta programátorů pracuje z domu. Nejenom pro Avast.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat