Práce na doma - podvod nebo ne???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 17:47
Práce na doma podvod nebo ne???

Hledám práci na doma nějakou manuální skládání propisek atd.. Našla jsem stránku :výroba ozdob. webdone. cz kde se vyrábí nějaké vánoční ozdoby chcou ale peníze předem není to podnod? Na druhou stranu je chápu že nechcou posílat materiál a lidi jim ho potom nevrátí. Tohle mi napsaly. Myslíte že to je podvod?

edit adminom - zmazaná fotka - osobné údaje

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10811 příspěvků 20.05.19 17:52

Jo je to podvod. Penize předem jsou vždycky podvod a stránka na webnode na mě nedělá seriózní dojem tuplem.

Uživatel je onlinepannda
Kelišová 6968 příspěvků 34 inzerátů 20.05.19 17:53

Tak za prvé, určitě nikomu nic neplať dopředu. A za druhé…už jen „hospodské jednání“ při odpovědi společnosti na email už mluví za vše!!! a za třetí, každá společnost má telefonní číslo, bez nějaké stupidní registrace…Zkus si na něj zavolat, a uvidíš dle jednání, kdo je na druhé straně…

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 20.05.19 18:00

Podvod! Žádné peníze bych nikam neposílala!!!

Lalelale
Závislačka 4783 příspěvků 20.05.19 18:00

Omg ten email je k popukání. 100% podvod. Je to psané jak po dvaceti pivech.

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 20.05.19 18:02

To je stejné jako s těma obálkama. Ve zprávách a kolik lidí naletělo. Tuším že tam chtěl poslat 800,– :lol: teď sedí :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 18:04

Je to nějaká **** ze Strakonic, ročník 1975, firma z Prahy nepůsobí nějak věrohodně

edit adminom - osobné údaje - meno

TopSecret
Závislačka 4461 příspěvků 20.05.19 18:09
@Anonymní píše:
Hledám práci na doma nějakou manuální skládání propisek atd.. Našla jsem stránku :výroba ozdob. webdone. cz kde se vyrábí nějaké vánoční ozdoby chcou ale peníze předem není to podnod? Na druhou stranu je chápu že nechcou posílat materiál a lidi jim ho potom nevrátí. Tohle mi napsaly. Myslíte že to je podvod?

Podle Google mapy zadny namesti Pratelstvi na Praze 10 neni.
Jen na Praze 15 v Hostivari.

Uživatel je onlinepannda
Kelišová 6968 příspěvků 34 inzerátů 20.05.19 18:12

Fa Russiana by měla být taky na ní, s p. ****, tel. ****
se stejným IČ

edit adminom - osobné údaje - meno, tel. číslo

Lalelale
Závislačka 4783 příspěvků 20.05.19 18:14

A ještě bych dodala, žádný seriózní zaměstnavatel nechce prachy od zaměstnance a to ještě předem. Jelikož jejich námitka o drahém materiálu u tebe zakladatelko nejspíš trochu zafungovala, takhle to dělají normální lidi: najali jsme novou kolegyni, dostala nejnovější iphone, laptop, know-how při školení a další věci, aniž by věci platila dopředu, protože ji přece neznáme. Podepsala totiž nejprve smlouvu, a když po 14 dnech skutečně už nepřišla do práce, zkrátka nám vše poslala zpátky.

Lucy75
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 20.05.19 19:08

Skládání obálek a propisek - časté téma mých výslechů 8) 8o :mrgreen: obvykle musí poslat vstupní poplatek, fakt něco přijde za kraviny (katalogy a tak), ale tím to tak akorát hasne a další případný výdělek by vznikl jen tím najít podobně postižené další adepty.
Takže NE. To je to jejich KNOW-HOW! :mrgreen:

To už je jistější ten roznos letáků nebo prodej věcí po dětech na mimáči a bazoších.. (i když díky cenám České pošty to jde taky pomalu do kytek..)

Příspěvek upraven 20.05.19 v 20:00

Fifi2
Kecalka 297 příspěvků 20.05.19 19:21

Obrátila bych se na tu PČR :) podvod jak Brno.

Váš příspěvek
Reklama