Práce na doma od firmy Denis Vinček - zkušenosti

9244
29.7.09 10:41

Práce na doma - zkušenosti

Ahoj,

jedná se mi přímo o firmu Denis Vincek, Ostrava - mělo by to být lepení obálek - má někdo opravdu zkušenost ať už dobrou či špatnou.

Děkuji Iva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3529
29.7.09 12:52

Ano zkušenost mám,nic neposílat a nezaobírat se vůbec tímto pánem jedná se o podvodníka,nikdy jsem od něj žádnou práci nedostala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4270
29.7.09 13:25

Já myslím že tyto druhy práce jsou vždy podvrh. Někde o tom byla i reportáž v televizi. Že zkoušely takhle najít práci na dom a nepodařilo se, vše byl podvod. A hlavně když vás chce někdo zaměstnat, tak přece nebudete něco platit. A to u těchto prací bývá velmi často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
421
29.7.09 14:11

Jojo, Denis Vinček. Tak to jméno nikdy nezapomenu. Je to podvodník. Nepošle Ti práci, ale jen inzeráty opsané z novin, na které když odpovíš, opět Ti pošlou jen odkazy na firmy, nebo noviny a tak pořád dokola.
Práce na doma v dnešní době v podstatě neexistuje kromě účetnictví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
16.8.09 09:14

DENIS VINČEK

Dobrý den všem,

dne 14.08.2009 odvysílala ČT1 reportáž na téma domácí práce, ke konkrétní firmě, pana Denise Vinčeka z Ostravy, viz následující odkaz. Prosím všechny, kdo, stejně, jako já, poslali panu Denisi Vinčekovi z Ostravy peníze, aby se mi přihlásili na e-mail: iveta.halfarova@seznam.cz

http://www.ceskatelevize.cz/…ech-ostrava/

Již jsem podala na pana Vinčeka trestní oznámení. Čím více se Vás přidá, tím lépe…

Halfarová Iveta

• Citovat
  • Nahlásit
Hanka, Irena
1.3.10 18:07

Jojo pan Vinček teď už známá firma

Dobrý den všem,
dříve než jsem Vám sem poslala tento příspěvěk došel mi od pana Vinčeka email s nabídkou dom.práce protože nejsem zas tak dobře po finanční stránce poslala jsem poplatek 660 Kč a doufala že mi práce a za ni slíbená odměna dojde .Doteď mi od pana Vinčeka nic nedošlo a tak jsem mu chtěla napsat na jeho emailovou adresu jen tak se připomenout ,bohužel jsem se zde dozvěděla že je podvodník a že já jsem naletěla takže jako další poškozená mě to docela mrzí a uvažuji že podám trestní oznámení :-x :cry: :cry:

• Citovat
  • Nahlásit
3127
2.3.10 10:22

Holky, nedělejte si srandu, protože jjá potřebuju peníze a domácí práce mi v těhu přijde jako jediná možná. Nemůžu s pupkem lítat po obchodě a doplňo vat regály.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201201
11.3.10 18:33

Poděkování

Díky za zkušenosti málem jsem naletěl

• Citovat
  • Nahlásit
23860
11.3.10 18:44

veverko, tak jestli něco seženeš, tak se pak pochlub. Jsem fakt zvědavá, co to bude :think:
Nechápu jen jednu věc - jak může někdo, kdo je ve finanční tísni a shání peníze, prostě jen tak nějaké peníze vzít a někomu je poslat, když je vlastně nemá 8-o. V Čechách je zvykem, že za zprostředkování pracovníka platí zaměstnavatel (a to platí i pro personální agentury), tak proboha nikdo nikomu nic neplaťte, byť by chtěl jen 50 Kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
11.3.10 18:53

ahoj jakékoliv zasílání peněz předem, či placení nesmyslných vstupních polatků je na nic, radím si vybírat práci hlavou a né tím, že zrovna někdo píše, že si rychle vyděláte, ještě jsem nevidělanikoho kdo by lepením obálek vydělal 2000 za týden,ale viděla jsem už vydělat i více :-) chce to správnou motivaci, a mít cíl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15610
29.3.10 21:03

Tak souhlasím s tím, že práce z domu už funguje asi jen to MLM. Ale většina lidí si myslí, že hned první měsíc bude brát tisíce bez práce. No, já taky dělám MLM, provize jsem zatím neviděla (jsem regnutá teprve měsíc), ale taky jsem neplatila nic dopředu, takže jsem nic neztratila. Ale strašně mě to baví, na rozdíl od Avonu a Dedry mám tady nabídku zboží, kterou fakt využiju a hlavně to nemusím nikam dál prodávat. Takže rada pro ostatní…nevěřte na plnění obálek, i kdyby to náááhodou vyšlo, tak si tím stejně nevyděláte.
a propo Renat2 zajímalo by mě, co děláš, že jsi měla peníze už první měsíc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
karfice
30.3.10 10:50

ženské neblbněte

Copak vy chcete vydělat na lepení obálek?

Já mám třeba přivýdělek na doma takový, že si sháním klienty a doučuju je němčinu nebo francouzštinu. A to beru jen 95,–Kč/45min.

Prvně se s nimi seznámím někde venku, dáme kafčo a pak za mnou domů můžou přijet a doučuju doma. Sice to nejsou nějaké extra peníze ale když Vám takhle klient přijede 3 krát za týden, tak mám 570kč týdně, měsíčně to dělá kolem 2tisíc.

Sice chápu, že né každý umí ovládat jazyky na mírně pokročilé úrovni ale každá z vás, co tady sháníte práci nikdy nespoléhejte nato, že si měsíčně vyděláte několik tisíc přejže lepením obálek :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Channy
10.4.10 11:12

podvod

Nereagovat,nabízí kompletace hraček paní z Tábora,té pošlete obálku se známkou a přijde Vám nabídka z Ostravy od tohoto pána. Podvod :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
12353
8.5.10 20:14

v rámci tématu se chci zeptet, zda někdo nemá zkušenost s firmou humangrid (Německo)? jedná se o externí spolupráci při tvoření textů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
podvedená
12.1.11 20:13

Neuvěřitelné

Dobrý den, také sháním práci na doma, odpověděla jsem na inzerát, poslala ofrankovanou obálku a mám nabídku do pana Vinčeka. Samozřejmě jsem si nejdříve zadala jeho jméno a našla tuto a jinou diskuzi. Prosím řekněte mi, jak je možné, že i po odvysílání reportáže stále funguje tento podvod? Mohu udělat něco pro to, aby se tyto neskutečné sv.....a zastavily?
Ráda se zastavím na policii, ale tím, že jsem neposlala peníze, netuším, zda něco pořídím.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama