Reklama

Práce na farmě ve Skotsku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

czechamerican 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 22:16
Práce na farmě ve Skotsku

Dobrý večer čtu články o Práce na farmě ve Skotsku http://www.svetaznalec.cz/…-ve-skotsku/ a koukám farem je po UK nespočet http://www. anglickysen. cz/pra…eznam-farem-ve-velke-britanii měl bych dotaz máte někoho znamýho kdo má praxi na farmách v UK platy v ÂŁ nic moc z 98% pickerů jsou bulhaři rumuni slováci a platy cca 150ÂŁ týdně…díky za názory

Reklama

Reakce:

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 22:28

Mám zkušenost. Co chceš vědět? Dost záleží na věku - v Británii se minimální mzda liší u různých věkových skupin. Ideálně pokud máš přes 25 let. I když otázkou je, jestli ti pak práci nevyfouknou mladší, kterým nemusí tolik platit :? Jinak setkala jsem se i s úkolovou mzdou, kde jsme byli placení od nasbíraného množství. Kvůli úřadům pak úkolovka byla na výplatnici přepočítaná na hodinovku. Někdo dokázal vydělat fakt hodně, ale většinou se jednalo o zkušené sběrače. Jinak na všech farmách nejsou Rumuni. Já jsem zrovna s Rumunama dělala minimálně, ale je fakt, že moc Britů se do těchto manuálních prací nehrne.

czechamerican 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 22:41

@Shaari90 děkuji nevýhoda je že to je na sezonu a plat je cca 7£ na hodinu…práce 12-13hodin denně podle počasí bohužel jak čtu vetšinou práce přes agentury které nekopromisne okradají… :potlesk:

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 00:16

@czechamerican Já jsem na farmách nikdy přes agenturu nebyla ani 12ky jsem nedělala. I když občas přesčas jo - někdy se kvůli počasí nesbírá, tak se to pak dohání. No a o co ti jde? Ty chceš někam jet?

kintly
Závislačka 4042 příspěvků 23.01.17 06:47

Ahoj byla jsem.pred 10 rokama na malinách ve Skotsku. Placení jsme byli od bedynek co jsme zvládli natrhat. Já jsem si v té době vydělala dost ale byla jsem jednou z mála. Platili jsme jen 3 libry za karavan za spaní a jídlo jsme si dělali svoje. Na poli jsme byli jak jsme chtěli my. Když jsme nechtěli jeli jsme na výlet nikdo to nekontroloval akorát jsme ten den nic nevydělali. Za mě mzdové super měsíc pracovně mi to nevadilo, lidí v kempu jen Češi a to byla hrůza furt pařili a kdo nepatřil byl Mimoň:((kradli jídlo z lednice atd..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama