Reklama

Práce na intru - pouze noční směny. Ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 17:58
Práce na intru - pouze noční směny. Ano nebo ne?

Ahoj holky, prosím o radu. Šly byste dělat práci noční „vychovatelky“? Jedná se o neděle - čtvrtek, denně od 22 - 6 hod. V práci byste spát neměly, ale i vedoucí v podstatě řekla, že to nemá kdo jak zkontrolovat (naznačila, že by to prostě šlo). Plat je 75,–/hod. Ráno bych přišla domů, odvedla děti do školky/školy a měla celý den volno. Co si o tom myslíte? Děkuji za jakoukoliv odezvu. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5451 příspěvků 14.03.18 18:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím o radu. Šly byste dělat práci noční „vychovatelky“? Jedná se o neděle - čtvrtek, denně od 22 - 6 hod. V práci byste spát neměly, ale i vedoucí v podstatě řekla, že to nemá kdo jak zkontrolovat (naznačila, že by to prostě šlo). Plat je 75,–/hod. Ráno bych přišla domů, odvedla děti do školky/školy a měla celý den volno. Co si o tom myslíte? Děkuji za jakoukoliv odezvu. :kytka:

No upřímně, když vidím, co se na intrech aj. děje, tak ne. Šikana aj. nechtěla bych a za ty peníze a zodpovědnost to ne…to radši nějaké noční doplňování nebo inventura v obchodě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 18:06
@P4ja píše:
No upřímně, když vidím, co se na intrech aj. děje, tak ne. Šikana aj. nechtěla bych a za ty peníze a zodpovědnost to ne…to radši nějaké noční doplňování nebo inventura v obchodě.

To zase vím, že je to tam v pohodě. Děcka třeba přesně v deset nespí, ale bordel prý nedělají - žádná hlasitá hudba, alkohol, šikana apod.

P4ja
Kelišová 5451 příspěvků 14.03.18 18:13
@Anonymní píše:
To zase vím, že je to tam v pohodě. Děcka třeba přesně v deset nespí, ale bordel prý nedělají - žádná hlasitá hudba, alkohol, šikana apod.

Jo??? Já bych teda nevěřila všemu, a kdo tvrdí, že tam šikana a alkohol není podle mě trošku kecá. Jak píšu, za ty peníze a hlavně zodpovědnost, bych to dělat nešla a to s dětma pracuju full time a x let jezdím po táborech a dělám vedoucí. Hlídání v noci je vždycky problém.

blumen
Hvězda diskuse 40423 příspěvků 14.03.18 18:13
@Anonymní píše:
To zase vím, že je to tam v pohodě. Děcka třeba přesně v deset nespí, ale bordel prý nedělají - žádná hlasitá hudba, alkohol, šikana apod.

Nikdy nevis. Je to na Tvou zodpovednost a vadilo by mi, ze vychovatelka v noci spi.

lenk
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 14.03.18 18:18

Co jsem byla na intru já, tak tam měla vychovatelka pohodu - ona s náma a my s ní taky. vím že tak do 11-12 koukala na telku - jakože byla tam, když jsme něco potřebovali. klidně bych do toho šla, pokud máš doma někoho, kdo obstará vlastní děti…

vejilka
Závislačka 4379 příspěvků 14.03.18 18:23

No nevím, je to velká zodpovědnost. Za vše jsi zodpovědná ty.Jsou to pořád puberťáci. Můžou ti pěkně kecat, že jsou studenti hodný. Navíc, zdřímneš si, stane se malér a je to vše na tebe. Hlavně by mi tedy vadily ty šichty. To budeš mít volno jen v pondělí? To ti vadit nebude, že budeš každý večer pryč? Zase si moc nemaluj, jak budeš free a funkční. Noční jsou už tak záhul a tolik dní musíš mít úplně překopaný spánek

Příspěvek upraven 14.03.18 v 18:26

iiiv
Extra třída :D 10861 příspěvků 14.03.18 18:23

Já bych to zkusila, skončit můžeš kdykoli

radkka
Generální žvanilka 20317 příspěvků 14.03.18 18:23

Uvědomuješ si, že budeš mít zodpovědnost za pubertální výrostky? Za to, že se ti tam nikdo nezhuláká, neuteče, nikomu se nic nestane? Víš, co všechno intráky může napadnout?

Já bych tam teda strachy nespala :think:

Nevíš, co za děti se tam dostane a co je napadne, i toho nejslušnějšího může napadnout super věc. Já teda o intru, kde by byl jeden slušňák vedle druhého nevím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 18:23

@lenk Jj, manžel by se o děti postaral a než by šel ráno do práce, tak to už jsem doma.

@P4ja @blumen Pracuje tam mamka, tak vím, že je to pohoda a právě mě přemlouvá, ať do toho jdu.

vejilka
Závislačka 4379 příspěvků 14.03.18 18:28
@Anonymní píše:
@lenk Jj, manžel by se o děti postaral a než by šel ráno do práce, tak to už jsem doma.@P4ja @blumen Pracuje tam mamka, tak vím, že je to pohoda a právě mě přemlouvá, ať do toho jdu.

Hele, kdyby se jednalo o dvě až tři noční v týdnu, tak ještě možná. To člověk vydrží být vzhůru,fungovat.Ale tolik dní bez večerů s rodinou?

P4ja
Kelišová 5451 příspěvků 14.03.18 18:28
@Anonymní píše:
@lenk Jj, manžel by se o děti postaral a než by šel ráno do práce, tak to už jsem doma.@P4ja @blumen Pracuje tam mamka, tak vím, že je to pohoda a právě mě přemlouvá, ať do toho jdu.

Nevim, ja bych ruku do ohne nedala ani za deti, ktere znam treba 8 let. Nehlede na to, ze dneska cokoli se stane, tak pujde na tvoje triko. A rodice si na tobe smlsnou.
A jasny mamka to neresi, protoze uz je zabehla a ma v tom zkusenosti. Tady te decka budou zkouset a autoritu si v noci moc nevybudujes.

silvie1978
Kecalka 312 příspěvků 14.03.18 18:31

Mně by vadily ty noci pryč, že bych neležela vedle toho svýho chlapa. A mu by se to nelíbilo zcela určitě. Když pominu tu starost o pubertální výrostky :) Jednoho mám doma a úplně stačí.

Kelsey
Hvězda diskuse 44238 příspěvků 14.03.18 18:32

Sla.

blumen
Hvězda diskuse 40423 příspěvků 14.03.18 18:34
@Anonymní píše:

A s chlapem se uvidite kdy?

Pro me nerealne, to si myslis, ze se tam nejak kvalitne vyspis, kdyz pominu tu zodpovednost.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama