Práce na mateřské dovolené, přivýdělek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 12:17
Prace na materske dovolene, privydelek

Ahoj, chtěla jsem se jen zeptat zda tu nekdo z vas chodi nekam si přivydělat i kdyz ma male miminko, treba jen na 2 hodiny, a jaka je to prace a jakou je nejlepsi v takove situaci hledat.. Jestli je to tezke najit treba nejaky uklid nebo ne, problem je v tom vyhrali jsme konkurz na byt, je to krasny novy byt, jen mesicne vyjde na 11tis, ted dokud mohu pracuju ale v říjnu mam TP, po vypoctech vsech vydaju nam mesicne zbyde neco okolo 10tis navic, ale stejne bych rada vedela zda nekdo i tak pracuje a kde, samozřejme miminko bude na prvním miste.. Jen me to zajima, pokud treba budu mit hlidani na 4 hodky u babicky, tak jestliže se to da.. Prosim anonym, nechci aby tohle cetla jedna furie co hleda vse co kde napisu:D

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 13:13

Urcite bych to nechala az po sestinedeli…jinak ja jsem byla uz na matersky vyrizena, tak jsem chodila makat 3× tydne na tri hodiny hodiny do McDonalds a bylo to super relax! Anonym kvuli praci :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 11:00

Ja jsem aktualne na MD a cekam na porod a taky jsem ve stavu castecne pracovnim. Delam pro sveho zamestnavatele, ale jinou praci nez jsem mela puvodne, to jde pri MD. Nevim jake jsi mela zamestnani, ale neslo by treba domluvit neco u zamestnavatele? Ja treba delam home office papiry, takze nejsem vazana casem, dochazkou do prace, vse podle sebe a taky vim, ze po porodu to pujde bokem, ale pak se k tomu budu chcit vratit, rikam si, ze tu 1-2 hod denne snad najdu a k rod. rozpoctu kazda kacka dobra. :lol:

Váš příspěvek
Reklama