Práce na zkoušku zadarmo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 16:08
Práce na zkoušku zadarmo

Jsem na UP a hledám si práci minuli týden jsem byla na pohovoru kde mi řekli že mají opravdu zájem o to abych tam pracovala ale že když jsem na UP tak mě vezmou na týden a budu tam dělat týden zadarmo. Samozřejmě že jsem to odmítla jde mi o to najít si práci na HPP máte s tím zkušenosti?? 8o 8o 8o 8o 8o

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zuzula123
Povídálka 40 příspěvků 02.04.19 16:12

Také to na mně zkoušeli a to jsem nebyla na ÚP to s tím asi nijak nesouvisí. Je to nezákonné, nenech se do toho uvrtat u nikoho. Takový zaměstnavatel, který toto zkouší za to ani nestojí.

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 02.04.19 16:12

Díky bohu ne, ale vím, že mnoho zaměstnavatelu tohle zkouší. A pak teda je případ sám o sobě gastronomie, kde kamarádky zkušební směny dělaly zcela běžně. Ze zvědavosti, o jaký obor u tebe šlo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 16:17

Šokovalo mě to beru podporu v nezaměstnanosti a je hodně vysoká. Paní po mně chtěla ať si zavolám na UP a zeptám se do kolika si můžu vidět aby mě to nevzali . Na UP mě řekli že nic jinak mě podporu seberou a na to konto paní :pocitac: řekla že tam budu týden zadarmo byla jsem opravdu v šoku a to byla státní organizace. 8o

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13567 příspěvků 02.04.19 16:17

Já bych se asi začala hrozně smát :lol: by mne zajímalo, který tele jim na to přistoupí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 16:19
@Anonymní píše: Šokovalo mě to beru podporu v nezaměstnanosti a je hodně vysoká. Paní po mně chtěla ať si zavolám na UP a zeptám se do kolika si můžu vydelat aby mě to nevzali . Na UP mě řekli že nic jinak mě podporu seberou a na to konto paní :pocitac: řekla že tam budu týden zadarmo byla jsem opravdu v šoku a to byla státní organizace. 8o
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 02.04.19 16:19
:)
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 16:20

Státní organizace gastronomie

dedrichov
Závislačka 3352 příspěvků 02.04.19 16:24

Smát se a k tomu jim říct, že týden je málo. Že tam chceš zadarmo pracovat měsíc/rok/trvale. To je teda něco, nesetkala jsem se s tím.

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 02.04.19 16:25
@Anonymní píše:
Státní organizace gastronomie

Aha. Gastronomie je úplně vyhlášená nelegálními praktikami od peněz na ruku po nucené směny a zkušební dny zadarmo. Co jsem od lidí slyšela za story, tak se divím, že jim tam někdo dobrovolné dělá…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 16:27

A ještě mě řekla že když nemám školu hotovou tak budu dělat stejnou práci jako ostatní ale za 13.000 čistého a ostatní dělají za 18.000 čistého ale to že mám 6 let praxe to asi přeslechla… 8o 8o 8o 8o

Monchichik
Echt Kelišová 7748 příspěvků 02.04.19 16:29
@Anonymní píše:
A ještě mě řekla že když nemám školu hotovou tak budu dělat stejnou práci jako ostatní ale za 13.000 čistého a ostatní dělají za 18.000 čistého ale to že mám 6 let praxe to asi přeslechla… 8o 8o 8o 8o

Kdekoliv by na mě zkoušeli práci zadarmo, poslala bych je kam slunce nesvítí. Úřadu práce to přijde normální, já bych se jim o tom teda zmínila.

dedrichov
Závislačka 3352 příspěvků 02.04.19 16:30
@Anonymní píše:
A ještě mě řekla že když nemám školu hotovou tak budu dělat stejnou práci jako ostatní ale za 13.000 čistého a ostatní dělají za 18.000 čistého ale to že mám 6 let praxe to asi přeslechla… 8o 8o 8o 8o

Tak dosud jsem pracovala v zaměstnání, kde výše platu je utajená informace a ne aby šéf troubil, co berou ostatní. 8o

renduli
Závislačka 3206 příspěvků 02.04.19 16:47
@Anonymní píše:

Nechápu, jak můžou mít všichni stejný plat v čistém. Každý má jiné slevy na dani, dovolenou apod. Když začne zaměstnavatel operovat platem v čistém, zavání to…

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 02.04.19 16:48
@renduli píše:
Nechápu, jak můžou mít všichni stejný plat v čistém. Každý má jiné slevy na dani, dovolenou apod. Když začne zaměstnavatel operovat platem v čistém, zavání to…

Mně už taky, i to, jak jí zaměstnavatel sdělil plat kolegů už při pohovoru

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama