Práce-nejraději bych měla rok neplaceného volna

Anonymní
18.4.21 11:19

Práce-nejraději bych měla rok neplaceného volna

Pracuji ve zdravotnictví a už to nedávám. Potřebuji aspoň dva měsíce volna. Nejsem schopna nic dělat. Raději anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
638
18.4.21 11:21

Nedáváš to psychicky? Moc jsi k tomu nenapsala… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 11:25
@KKikina píše:
Nedáváš to psychicky? Moc jsi k tomu nenapsala… :nevim:

Nedávám to psychicky a delší dobu mám potíže fyzické. Nechci psát jaké. Představa, že budu pracovat do 65 je na mašli. Nebo se mám sbalit a odjet někam na rok pryč?

• Citovat
  • Nahlásit
3716

Tak za obvodakem, třeba ti da neschopenku na nějakou f-kovou diagnozu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8004

Určitě u vás najdeš někoho nebo kontakt na někoho, kdo ti pomůže. Tady na foru to určitě nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 11:28

Mám přítele, ale nechápe mě. Necháme mě nikdo. Nemám si s kým promluvit. Mám problém s tím, co si vůbec koupím k jídlu. Byla jsem včera v obchodě a nejsem schopna téměř ve 40 fungovat.

• Citovat
  • Nahlásit
638
18.4.21 11:28
@Anonymní píše:
Nedávám to psychicky a delší dobu mám potíže fyzické. Nechci psát jaké. Představa, že budu pracovat do 65 je na mašli. Nebo se mám sbalit a odjet někam na rok pryč?

Co to konzultovat s lékařem a jít na neschopenku..Časem se tvůj stav zlepší, možná to bude znít ujetě, ale třeba ti práce začne chybět? :roll:
A někam na rok odcestovat v této situaci kolem kovidu nevím nevím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 11:29
@Cenarius píše:
Určitě u vás najdeš někoho nebo kontakt na někoho, kdo ti pomůže. Tady na foru to určitě nebude.

Nikdo mi nepomůže. Budu si muset odpracovat ty roky jedině já. Nikdo za mě ty dvanáctky neudělá.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 11:30

Ani se Ti nedivím. Já byla taky v podobném stavu a byla jsem 10měsíců v neschopnosti. Pomohlo mi to. Do práce jsem se vrátila, ale se zaměstnavatelem jsem si vyjednala takové podmínky, abych v PN neskončila znova. Pak už i tělo mi ukazovalo dost razantně, že je čas na změnu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 11:31
@KKikina píše:
Co to konzultovat s lékařem a jít na neschopenku..Časem se tvůj stav zlepší, možná to bude znít ujetě, ale třeba ti práce začne chybět? :roll:
A někam na rok odcestovat v této situaci kolem kovidu nevím nevím :think:

Nemůžu jít na neschopenku. U nás si nesmí nikdo dovolit jít marodit…

• Citovat
  • Nahlásit
8004
18.4.21 11:32
@Anonymní píše:
Nikdo mi nepomůže. Budu si muset odpracovat ty roky jedině já. Nikdo za mě ty dvanáctky neudělá.

Ale jistě že budeš muset, jako každej. Ale i pokud chceš ten ID3 na hlavu a zbytek života nedělat, tak za nějakým odborníkem budeš muset jít. Prostě to chce se míň litovat a bědovat nad rozlitým mlíkem a jít s tím něco dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8004
18.4.21 11:33
@Anonymní píše:

A když zkolabuješ, tak tím pomůžeš komu? Budeš chybět tak jako tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53480

Podobná diskuse tady byla. Píšeš to znovu?
Ty máš vleklé psychické potíže. Tak musíš vyhledat odbornou pomoc. Protože samo se to neupraví.
Spíš se to stupňuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Anonymní píše:
Ani se Ti nedivím. Já byla taky v podobném stavu a byla jsem 10měsíců v neschopnosti. Pomohlo mi to. Do práce jsem se vrátila, ale se zaměstnavatelem jsem si vyjednala takové podmínky, abych v PN neskončila znova. Pak už i tělo mi ukazovalo dost razantně, že je čas na změnu.

Děkuji Ti za účast. Věřím, že Ti to pomohlo.

• Citovat
  • Nahlásit
638
@Anonymní píše:

Tak si sežeň nějakou pomoc odborníka. Aai chápu že každý toho má jednou dost :think: Každej potřebuje oddych. Kdyby jsi dostala neschopenku a poslala ji poštou tak co se jako stane? Vyhodit tě snad nemůžou ne :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat