Práce obchodní asistentka / péče o zákazníky zkušenosti

Anonymní
8.9.20 18:11

Práce obchodní asistentka / péče o zákazníky zkušenosti

Zdravím, má někdo zkušenost s práci obchodní asistentka?
Mám nastoupit na tuhle pozici a bojím se že to nezvládnu když s tím nemám zkušenosti.
Vím že asi půjde o papírování a nějaké volání ale jinak nevím co si pod tím mám všechno představit. Dělala jsem vždy maximálně v obchodě s oblečením. Děláte někdo na takové pozici?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7732
8.9.20 18:16

Moje zkušenost je stará mnoho let, ale tehdy se pod pojmem obchodní asistentka, případně asistentka obchodního oddělení, skrývala práce prachobycejnych pokoutních prodejců, čili podvod. Máš nějaký podrobnější popis pozice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.20 18:22

@Lalelale no je to větší firma která dělá různé stavby. V popisu práce je napsané uzavírání smluv, faktur, administrativa, starani se o klienty? Jako vím ze někdy to zní hezky a realita je jiná ale v mé bývalé práci taky měli tyhle pozice a nic špatného to nebylo. Ale nevím co přesně krom toho ze seděli v kanceláři dělali.

• Citovat
  • Nahlásit
2887
8.9.20 18:25

Záleží o jakou firmu jde. Já dělala ve spediční firmě a byla to jen asistentka obchoďáka. Vyřizovala mu schůzky, starala se mu o nové zákazníky než předala zákaznickému servisu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7732
8.9.20 18:43
@Anonymní píše:
@Lalelale no je to větší firma která dělá různé stavby. V popisu práce je napsané uzavírání smluv, faktur, administrativa, starani se o klienty? Jako vím ze někdy to zní hezky a realita je jiná ale v mé bývalé práci taky měli tyhle pozice a nic špatného to nebylo. Ale nevím co přesně krom toho ze seděli v kanceláři dělali.

A tys na pohovoru už byla? Řekli ti k tomu něco víc? Nebo se teprve chystáš? Jestli se chystáš tak se důkladně vyptej. Já se kdysi na podobný pohovor chytila a celou dobu se mě týpek snažil vyloženě dotlačit do podpisu mandátní smlouvy, byla jsem těsně po škole, tak jsem jen slušně odmítala, dnes bych ho hnala. Ale zároveň to může být normální pozice, jak třeba píše někdo o kus výš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.20 19:02

@Lalelale ta mandátní smlouva to je něco jako pyramida ze děláš na někoho? A ty když povýšiš tak furt jsi pod někým komu odvádís procenta z výdělku?

• Citovat
  • Nahlásit
7732
8.9.20 19:18
@Anonymní píše:
@Lalelale ta mandátní smlouva to je něco jako pyramida ze děláš na někoho? A ty když povýšiš tak furt jsi pod někým komu odvádís procenta z výdělku?

Pokud jsem to chápala dobře, dalo by mi to právo prodávat jménem firmy :roll: ale já to ani nečetla, bylo mi jasné, že to byl podvod a já si jen slušně chtěla odsedět zbytek pohovoru a jít pryč :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama