Práce operátorka výroby, či jiná práce v sedě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kvetina73
Povídálka 30 příspěvků 11.06.19 18:38
práce operátorka výroby,či jiná práce v sedě

Nevíte tu někdo ve které firmě v Brně přijmou operátory výroby, nebo podobnou práci, která se dá naučit. Ne přes agenturu, potřebuji jistotu dlouhodobé práce…na hpp dpč. Nejlépe v sedě, volné víkendy. Směny mi nevadí. Jsem vyuč, prodavačka pracující ve slévárně, ale obchod je mínus co se týče víkendů. Případně, kde je dobré vedení v obchodě typu Kaufland apod. Platově nejméně 23tis. hrubého.

Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 11.06.19 20:31

Podivejte se po velkych firmach na cernovickych terasach nebo ct parku modrice. Daido, Daikin, Honeywell a spousta dalsich.

kvetina73
Povídálka 30 příspěvků 11.06.19 20:56
práce operátorka výroby,či jiná práce v sedě

Jen terasy ne, tam jsem dělala přes agentury a špatné, lidi propustí po půl roce, když skončí smlouva, je to kolečko furt dokola, propustí a zas naberou nový lidi. Honeywell ani náhodou, buzerace, tvrdý normy a nakonec jsme šly všechny agenturní,..to samé Te conectivity a známá co šla do Daikinu, tak už tam dávno také není. Proto jsem se ptala na firmy, kde by se dalo jít pod firmu a kde je to celkově dobré, což se o CT PARKU ŘÍCT NEDÁ.

Váš příspěvek
Reklama