Práce pokladní v Komerční bance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 08:14
Prace pokladní v komerční bance

Ahoj holky i kluci, chci se vas zeptat jestli mate zkusenosti s touto praci? Popř. jak probíha pohovor co budou chtit atd…nebudu delat klasicky fin. poradce ale budu tam jako pokladni. Vubec nevim na co se mam pripravit a co se budou ptat :nevim:
Diky za nazory a rady
Omlouvam se za preklepy pisu z mobilu

Reakce:
welovefashion
Zasloužilá kecalka 774 příspěvků 89 inzerátů 11.03.19 08:19

Tak já bych řekla že takové ty klasické věci, jestli máš zkušenosti s prací s penězi, proč se uchazis o tuto pozici, jestli vis, co je náplní práce… Jestli ti nevadí že budeš muset dodržovat dress code…

Já bych se toho nebála, oblékla kostýmek nasadila úsměv a práce je tvoje :wink:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 11.03.19 08:41

Práce pokladní v bance je super. Zejména jako startovní pozice.

Znám jednu paní, co tak začala, okamžitě zjistila, že tohle teda dělat nechce a během 10 let se vypracovala na špičku úplně jiného oboru. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 10:38
@Anonymní píše:
Ahoj holky i kluci, chci se vas zeptat jestli mate zkusenosti s touto praci? Popř. jak probíha pohovor co budou chtit atd…nebudu delat klasicky fin. poradce ale budu tam jako pokladni. Vubec nevim na co se mam pripravit a co se budou ptat :nevim:
Diky za nazory a rady
Omlouvam se za preklepy pisu z mobilu

Chodím do KB pokladny dost často a není to tam nic moc, nemají plný úvazek, aby se ušetřilo. Peníze prý nic moc a přitom jsou tam až do večera..ty s malými dětmi to nedávají a ještě rotují po různých pobočkách v případě nemoci..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 14:47

Tak asi se nic víc nedovím..... :nevim:

vannilka
Stálice 94 příspěvků 12.03.19 20:20

Ahoj. Byla jsem na vyberku na pokladní. Nejdřív fornou assessment centre. Pak už pohovor s šéfovou a asi personalistou, kde jsme i měli nějaky úkol třídění penez-nastrihane papíry, které nešly vůbec od sebe oddelit :zed: :)

Váš příspěvek
Reklama