Prace pokojske nebo prace sociapni pracovnice?

Anonymní
23.6.21 18:54

Prace pokojske nebo prace sociapni pracovnice?

Kdyby jste si meli vybrat tak co by jste si vybrali nemohu se rozhodnout a nevim co je lepsi nemam zkusenost ani s jednim poradili by jste mi oboji je financne kolem 25 000 za mesic. Moc dekuji za odpoved

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
923
23.6.21 18:57

Tak na sociální pracovníci musíš mít vystudovanou školu, tedy bys tím pádem měla vědět, o čem ta práce je :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
23.6.21 18:57

To se rozhodni jestli radsi delat s neprijemnyma lidma nebo po nich uklízet bordel :D ne, ja bych sla do sicialni pracovnice. A uklid by byla fajn brigada :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2557
23.6.21 20:47

To bych volila rozhodne tu pokojskou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4101
23.6.21 21:16
@Anonymní píše:
Kdyby jste si meli vybrat tak co by jste si vybrali nemohu se rozhodnout a nevim co je lepsi nemam zkusenost ani s jednim poradili by jste mi oboji je financne kolem 25 000 za mesic. Moc dekuji za odpoved

Pokud máš vystudovanou VOŠ, nebo VŠ sociální práce, tak já bych určitě šla do toho (chvíli jsem v sociálních službách dělala) a hodně mě to bavilo, bohužel jsem to nezvládala psychicky, ale to bylo mnou, ne tou prací. Pokojskou bych nedělala snad ani za 50 000 Kč, mám OCD a hrozně se štítím špíny po druhých lidech, vynášet koše, převlíkat postele… to bych zešílela. Jinak v sociálních službách můžeš někde dělat i s rekvalifikačním kurzem Pracovník v sociálních službách (a nemusíš dělat jen přímou obslužnou péči, hledají třeba i azyláky…, záleží, s jakou cílovkou bys chtěla pracovat).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat