Práce při dítěti – co si o tom myslíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 10:15
Prace pri diteti co si o tom myslite

Ahoj maminky je mi 23 let mam mimink 11 mesicni chtela bych se zeptat chtela bych pracovat jelikoz se mi anskytla dobra prace kde si muzu videlat pres 30 000 mesicne ale rodice a okoli me odsuzuje ze misto abych byla doma s ditetem tak si jdu do prace dite muzu mit v praci coz je super delala bych v kancelari co si o tom myslite taky to odsuzujete?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 12140 příspěvků 01.09.19 10:18

Dělej si jak to tobě vyhovuje, když dítko bude spokojene v kanclu a nechá tě v klidu pracovat proč ne. Ale nějak nechápu jak může dělat kancelářskou práci někdo, kdo ani neumí češtinu :roll:

karkarka
Závislačka 4270 příspěvků 01.09.19 10:20

Koukám, že dnes už do kanceláře vezmou i člověka, co neumí češtinu. Kam ten svět…

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15768 příspěvků 01.09.19 10:22
@karkarka píše:
Koukám, že dnes už do kanceláře vezmou i člověka, co neumí češtinu. Kam ten svět…

No a hlavne, ze si „vidělá“ trictku mesicne, ale treba tam jde uklizet… :mrgreen:

Zakladatelko, do ledna si opras cestinu, at ve zkusebce nevyletis jak cukrar :P

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67775 příspěvků 01.09.19 10:24

Tahle čeština, miminko v kanceláři a 30 tis. měsíčně… no teď ještě tu o Červené Karkulce. Ale jinak proti práci s dítětem nic nemám, akorát to není žádná sranda skloubit a je to vždy na úkor něčeho - buď času s dítětem, vlastního spánku nebo péče o domácnost.

Aduš8
Kelišová 5476 příspěvků 01.09.19 10:24

Neodsuzuji, sama jsem typ, který prostě tři roky s dítětem doma sedět nemůže, zbláznila bych se. Navíc bydlím ve státě, kde jsem si mohla vybrat. Buď být doma do roka dítěte a pak se vrátit na plný úvazek, nebo zůstat doma dva roky a jít na 9 hodin týdně do práce od jejich tří měsíců. Rozhodlo i to, že pro nás nemají místo v jeslích. Malé budou v říjnu tři měsíce a já se vracím pracovat.

Lendeš
Kelišová 6810 příspěvků 01.09.19 10:25

Neodsuzuju, to je tvoje věc, kdy půjdeš do práce. Okolí do toho nic není. Akorát si nedokážu představit pracovat a mít u toho dítě v kanclu. Nevím teda jakou práci budeš dělat, kolik pozornosti to vyžaduje, ale u mého syna třeba byl problém kolem toho roku i jen vařit, když byl vzhůru. To byla doba, kdy chtěl pořád zkoušet chodit a když jsem si ho nevšímala, tak mě držel za nohu a řval.

Pvln34
Kecalka 230 příspěvků 01.09.19 10:33
@karkarka píše:
Koukám, že dnes už do kanceláře vezmou i člověka, co neumí češtinu. Kam ten svět…

Možno pracuje v kancelárii kde používa angličtinu alebo iný cudzí jazyk, a preto ma možnosť si aj dobre zarobiť :pankac: znalosť češtiny nie je všetko ;)

Ou
Echt Kelišová 8949 příspěvků 01.09.19 10:34

Proč bych to měla odsuzovat, zejména pokud máš možnost mít dítě u sebe?

Vyzkoušej to, tak jako tak budeš mít tříměsíční zkušební dobu během které uvidíš, jestli to vyhovuje tobě, zaměstnavateli i dítku.

A pokud budete všichni spokojení, tak se vykašli na lidi, co se ti snaží mluvit do života. Pokud to nebude fungovat, tak holt návrat do práce odložíš, nic závažného se neděje.

Ou
Echt Kelišová 8949 příspěvků 01.09.19 10:36
@j.a.n.i1 píše:
Tahle čeština, miminko v kanceláři a 30 tis. měsíčně… no teď ještě tu o Červené Karkulce. Ale jinak proti práci s dítětem nic nemám, akorát to není žádná sranda skloubit a je to vždy na úkor něčeho - buď času s dítětem, vlastního spánku nebo péče o domácnost.

30 000 hrubého ve velkém městě v kanceláři na plný úvazek vážně není závratný plat. A pokud v náborovém inzerátu je do toho započítaná i maximální výše nenárokové složky platu, tak to je spíš dost málo…

To je buď juniorská a nebo nepříliš kvalifikovaná práce a nebo jde o nějaký start-up, což by vysvětlovalo to mimino. Zároveň spousta větších institucí či korporací už má vnitřní dětskou skupinu, protože personalistům došlo, že matky kterým umožní zjednodušit péči o dítě jsou loajální a vděční zaměstnaci, co vezmou i menší prachy.

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15768 příspěvků 01.09.19 10:40
@Pvln34 píše:
Možno pracuje v kancelárii kde používa angličtinu alebo iný cudzí jazyk, a preto ma možnosť si aj dobre zarobiť :pankac: znalosť češtiny nie je všetko ;)

Stejne jako znalost slovenstiny, ta je ti v ceske kancelari je taky naprosto k prdu a ze tu tech Sloven, mluvici slovensky a divici se, ze jim vetsina mladejch nerozumi, teda je! :roll:

aneb čo bolo, to bolo, terazky zarobavam tricat mesiacne :mrgreen:

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15768 příspěvků 01.09.19 10:44
@Ou píše:
30 000 hrubého ve velkém městě v kanceláři na plný úvazek vážně není závratný plat. A pokud v náborovém inzerátu je do toho započítaná i maximální výše nenárokové složky platu, tak to je spíš dost málo…To je buď juniorská a nebo nepříliš kvalifikovaná práce a nebo jde o nějaký start-up, což by vysvětlovalo to mimino. Zároveň spousta větších institucí či korporací už má vnitřní dětskou skupinu, protože personalistům došlo, že matky kterým umožní zjednodušit péči o dítě jsou loajální a vděční zaměstnaci, co vezmou i menší prachy.

Zadnyho juniora ti s miminen do prace nevezmou, to uz spis narazis na inzerat s dog friendly office, na to se ted lakaji juniorske pozice aneb drep tu za tricet hrubyho do noci, ale dame ti benefit mit u sebe psa, pac co si to ti mladi dovoluji, ze odchazi z pet z kanclu jen kvuli tomu, aby vyvencili. Takhle muzou mt psa u sebe a drepet tu do sedmi…

Slova meho vrstevnika a spolumajitele firmy na zamestnance pod tricet let… :roll:

Alkata
Zasloužilá kecalka 838 příspěvků 01.09.19 10:51

Dítě v práci a ne ve firemní školce, tak to je něco jako komunismus. Taky v zásadě hrozně krásná myšlenka, ale v praxi nefunguje.

jkra
Nadpozemská drbna 29504 příspěvků 01.09.19 10:56
@Hanka1 píše:
Zadnyho juniora ti s miminen do prace nevezmou, to uz spis narazis na inzerat s dog friendly office, na to se ted lakaji juniorske pozice aneb drep tu za tricet hrubyho do noci, ale dame ti benefit mit u sebe psa, pac co si to ti mladi dovoluji, ze odchazi z pet z kanclu jen kvuli tomu, aby vyvencili. Takhle muzou mt psa u sebe a drepet tu do sedmi…Slova meho vrstevnika a spolumajitele firmy na zamestnance pod tricet let… :roll:

tyjo, co kdyz ma nekdo v office alergii na toho psa.
Jinak se pletes, jsou firmy, kde je skolka a jesle.

bjitka123
Kecalka 314 příspěvků 6 inzerátů 01.09.19 10:59

Myslím si, že nejvíce záleží na temperamentu dítěte. Některé děti si vydrží v klidu hrát na koberečku docela dlouho, jiné neposedí pět vteřin. Kdybych v brala já svoje děti v tomto věku do kanceláře, tak budu mít do hodiny vyhrabané všechny skříně, roztrhané papíry a nervy v kýblu. Myslím si, že čím bude dítko starší, tím víc mu bude prostor v kanceláři menší a bude se nudit a zlobit. A ty nebudeš mít na práci potřebný čas, klid ani myšlenky. Asi bych tu práci zkusila a vidělo by se. Ale určitě bych se poohlídla po možnostech hlídání, třeba kamarádka na MD, soukromá školka, nezaujatý rodinný příslušník atd…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama