Práce při rodičovské dovolené na stejnou smlouvu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verculiinek
Kecalka 180 příspěvků 01.10.14 16:40
Práce při rodičovské dovolené na stejnou smlouvu

Dobrý den maminky. Potřebovala bych poradit. Naskytla se mi možnost pracovat při rodičovské dovolené u stejného zaměstnavatele jako před porodem, ale na poloviční úvazek. Když jsem se s nadřízenou domlouvala, řekla jsem jí, že bych chtěla novou smlouvu. Bohužel dneska mi přišla pouze předělaná smlouva na polovinu platu než minule a dodatek, že budu pracovat jen 20 hodin týdně. Takže se žádná nová smlouva nekonala a pouze mi tu mojí co mam na dobu neurčitou upravili. Teď nevím co mám dělat. Nejraději bych jim řekla, že buď mi dají novou smlouvu, nebo na poloviční úvazek nenastoupím. Bojím se toho, že třeba práci nakonec s malym (1 rok) nezkloubím a oni mě vyhodí. Taky ještě nevíme, jestli mít druhé miminko do tří let Filípka. Takže bych měla mateřskou jen z polovičního úvazku. Co by ste dělali Vy? A jak to tedy vůbec je, je možné pracovat na uplně novou smlouvu? Děkuji :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Meha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 16:47

@Verculiinek Pokud jsi na RD, tak se do práce na svoji původní pozici ani vrátit nemůžeš. Myslím, že v Tvém případě, kdy nevíš, co bude, by byla ideální DPČ na jinou pozici s tím, že původní smlouva by běžela dále.

Majkelka
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 01.10.14 16:59

Při nástupu ma mateřskou jsem zjišťovala jak to je a není možné pobírat mateřskou a zároveň výplatu za stejnou pozici, kterou člověk vykonával před nástupem na mateřskou. Takže by ve smlouvě musela být uvedená např. trochu jiná prac. činnost, pozice atd.

sagina
Echt Kelišová 7812 příspěvků 01.10.14 17:04

@Verculiinek a co budeš v práci vykonávat za práci? to, co před mateřskou a rodičovskou? pokud ano, tak je v pořádku, že ti nedají novou smlouvu, to on ti ani zaměstnavatel nemůže dát novou smlouvu, když už stejnou práci pro něj vykonáváš :nevim: prostě u zaměstnavatele ukončíš rodičovskou dovolenou a nastoupíš na poloviční úvazek. smlouvu upravenou na poloviční úvazek máš, tak akorát bych si eventuelně pohlídala, aby ta smlouvu na zkrácený úvazek byla časově omezená tak, jak by se mi to hodilo - tedy aby v ní bylo uvedeno, že poloviční úvazek trvá do tehdy a tehdy a potom zase smlouva přechází na úvazek plný. pokud tedy víš, na jak dlouho ten zkrácený úvazek chceš.

pokud práci s péčí o dítě nezkloubíš, tak až do tří let věku dítěte kdykoli můžeš znova nastoupit na rodičovskou dovolenou, v tom problém není.

no a pokud bys znova otěhotněla, tak nová mateřská by se ti spočítala z aktuálního příjmu, porovnala s příjmem předchozím a pobírala bys ji podle toho průměru, který by byl pro tebe výhodnější. tak to je tuším při další mateřské do čtyř let věku staršího dítěte.

pokud bys pro zaměstnavatele měla vykonávat nějakou úplně jinou práci, než jsi dělala před mateřskou, tak byste na ni museli sepsat novou smlouvu. jinak opravdu opravdu postupuje správně.

batist
Kecalka 471 příspěvků 01.10.14 17:04

Ale zakladatelka uvadi, ze chce pracovat při rodičovské dovolené. Nikoli při mateřské.

Meha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 17:13

@sagina Ale zakladatelke píše, že chce pracovat při RD, nikoli RD ukončovat a vracet se do práce.
Pokud RD ukončí, tak je postup správný a souhlasím s Tebou.
Pokud na RD ale chce (z jakéhokoli důvodu) zůstat, pak je podle mě nejlepší DPČ na jinou pozici.

Verculiinek
Kecalka 180 příspěvků 01.10.14 17:24

@sagina no uplně stejnou ne, to bych tam musela být každý den. Mám domluveno, že jeden den v práci a ostatní home office. Teď budu dělat jen takovou tu nudnou administrativu za ostatní, která se může dělat i z domova. Pracuju na studijním oddělení a mám ve smlouvě napsáno administrativní pracovník :nevim: Také jsem přemýšlela, že bych tam dodala nějaký dodatek pro tu změnu zase na HPP. A když by se tedy udělal průměr z té staré výplaty a nové, musim zase něco odporacovat abych měla nárok na mateřskou, nějaký počet dní? S tím vrácením zpět na rodičák je to ale asi tak, že bych mohla dostat výpověď a po rodičáku bych se neměla kam vrátit že? :-(

sagina
Echt Kelišová 7812 příspěvků 01.10.14 17:25
@Meha píše:
@sagina Ale zakladatelke píše, že chce pracovat při RD, nikoli RD ukončovat a vracet se do práce.
Pokud RD ukončí, tak je postup správný a souhlasím s Tebou.
Pokud na RD ale chce (z jakéhokoli důvodu) zůstat, pak je podle mě nejlepší DPČ na jinou pozici.

no a píšu něco jiného? pokud bude dělat jinou práci, než dělala, bude mít jinou smlouvu a z té původní může zůstat na rodičovské dovolené. pokud chce dělat stejnou práci, tak logicky nemůže být zároveň na rodičovské dovolené a bude mít stejnou smlouvu :nevim:

sagina
Echt Kelišová 7812 příspěvků 01.10.14 17:34

@Verculiinek no, tak pokud máš smlouvu na administrativního pracovníka, tak další smlouvu na administratitnvího pracovníka ti zaměstnavatel dát nemůže :nevim: rozsah práce (hodiny, homeoffice apod) by mělo být řešeno v tom dodatku pracovní smlouvy.

odpracováno jako fyzicky odpracováno mezi mateřskými mít nemusíš, to tě vyjde nastejno, ať už jsi na rodičovské dovolené nebo mezitím pracuješ. finančně si taky pohoršit s mateřskou nemůžeš.

výpověď dostat můžeš, jako odpověď ihned poté nastoupíš na rodičovskou dovolenou a běh výpovědní doby se zastaví a začne zase běžet až po ukočení rodičovské dovolené. čili kdyby tě chtěli vyhodit, tak si tím moc nepomůžou a po rodičovské dovolené tě stejně můžou vyhodit taky. jako kdybys navázala mateřskou, tak ani při té mateřské tě vyhodit nemůžou, takže stejně by se jim problém s tvým vyhovazovem zase odložil až do doby, kdy znova nastoupíš do práce.

Verculiinek
Kecalka 180 příspěvků 01.10.14 17:34

Jéé a to bych musela zajít i na sociálku a pojištovnu? Když by to bylo na stejnou smlouvu? 8o

sagina
Echt Kelišová 7812 příspěvků 01.10.14 17:37
@Verculiinek píše:
Jéé a to bych musela zajít i na sociálku a pojištovnu? Když by to bylo na stejnou smlouvu? 8o

proč? na sociálku a na zdravotní pojišťovnu hlásí změny zaměstnavatel a jestli myslíš sociálku jako kvůli rodičovskému příspěvku, tak u něj se už roky nesleduje výše výdělku, takže tam není potřeba nic hlásit.

Kassy
Závislačka 3301 příspěvků 01.10.14 17:38

A proč tak trváš na nové smlouvě? Pokud se vracíš na stejné místo a budeš dělat stejnou nebo hodně podobnou práci, tak mi přijde lepší a logičtější sepsat dodatek ke stávající smlouvě, kterým se zkrátí úvazek (jenom si pohlídej, aby byl časově omezený, aby ses po dobrání rodičovského příspěvku mohla zase vrátit na celý, pokud budeš chtít). Vyhazovu se bát nemusíš, kdybys zjistila, že práci nezvládáš, do 3 let věku dítěte můžeš kdykoliv znovu nastoupit na RD, nemusí být čerpaná v celku. A výplaty RP se práce nijak nedotkne, jenom nesmíš do dvou let věku dítě dát do školky (resp. smíš jen hodně omezeně). Na RD jsi v ochranné době, to výpověď dostat nemůžeš. Pokud nastoupíš a budeš normálně pracovat na původní smlouvu, tak samozřejmě výpověď dostat můžeš, ze zákonných důvodůnjako kdykoliv jindy. Ale pak se to dá jednoduše vyřešit okamžitým opětovným nástupem na RD - výpovědní lhůta se přeruší a doběhne až po ukončení RD, případně navazující MD, takže o nárok na mateřskou nepřijdeš. A že se budeš mít kam vrátit ti stejně žádná smlouva nezatučí. Ruku na srdce - pokud se tě budou chtít zbavit, tak tě stejně vyhodí okamžitě po návratu z rodičovské.

Verculiinek
Kecalka 180 příspěvků 01.10.14 17:50

@sagina Já strašně děkuji za vyčerpávající odpověďi, ale raději bych se ještě zeptala ať mám jasno :-)

Tedy když smlouvu podepíšu (teď nevím jestli tam bude důležitý dodatek o přechodu na HPP, když do dvou let bych teda měla druhé dítě) a třeba za půl roku mě vyhodí, tak se vrátím zpět na rodičák. Ale než se vrátím do práce aby běžela ta výpověď, tak otěhotním a pujdu znovu na mateřskou. Dostanu mateřskou tedy i tak, když mě vlastně chtěli vyhodit? A když jsem brala třeba například 20 tisíc čistého, teď budu třeba deset, tak mi budou zase vyplácet tu starou mateřskou, protože je výhodnější, nebo se udělá něco mezi těma dvouma?

Já těla na VŠ jeden semestr pracovního práva, ale vím z toho prd :-(

Děkuji děkuji :kytka:

Verculiinek
Kecalka 180 příspěvků 01.10.14 17:53
@sagina píše:
proč? na sociálku a na zdravotní pojišťovnu hlásí změny zaměstnavatel a jestli myslíš sociálku jako kvůli rodičovskému příspěvku, tak u něj se už roky nesleduje výše výdělku, takže tam není potřeba nic hlásit.

Přesně tak, takže tedy pojištovnu neřeším, ale sociálku jsem myslela, kvůli těm penězům. Jestli mi může chodit těch 7 tisíc měsíčně do tří let věku dítěte i když se vrátím do práce, nebo si mám zažádat, ať mi vyplatí zbytek? Vím že se přivýdělek neřeší, ale jestli i v případě návratu do práce.

sagina
Echt Kelišová 7812 příspěvků 01.10.14 18:00

@Verculiinek jj.

vyhodí tě - okamžitě se vracíš na rodičovskou dovolenou - tím výpovědní doba přestává běžet - znova otěhotníš a nastoupíš na mateřskou dřív, než ti skončí rodičovská (nebo ti skončí rodičovská a ty nastoupíš na nemocenskou a teprve pak na mateřskou) - máš nárok na další mateřskou, i když jsi vlastně ve výpovědi. jedině teď mě napadlo pokud bys po té druhé mateřské dovolené čerpala dovolenou (na zotavenou, jak se jmenovala dříve) tak po tu dovolenou by ti výpovědní doba zase běžela, ale nástupem na rodičovskou by se zase přerušila.

pokud na další mateřskou nastoupíš do čtyř let věku staršího, tak se ti bude počítat z vyměřovacího základu pro první mateřskou. jedině pokud bys pracovala za víc peněz mezi dětma, tak by se ti počítala z akutálního výdělku. pokud ne, počítá se podle první mateřské. je to buď anebo, nijak se to neprůměruje, co se pro tebe výhodnější, podle toho se to počítá.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >