Práce při rodičovské dovolené z domova

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.11.19 18:30

Práce při rodičovské dovolené z domova

Ahoj holky,
jdu s dotazem, sháním práci na doma, jelikož jsem na RD. Každý den koukám na internet, ale nějakou dobrou nabídku nemohu najít. Mám vystudovanou stavební školu, takže třebas bych mohla dělat pro nějakou firmu výkresy, ale když už se třebas něco objeví, tak tam je nějaký ale. Taky hodně dělám administrativní práci, takže by nebyl problém, dělat nějakou administrativu. Dále jsem začala háčkovat l, hrozně mě to baví, zkoušela jsem prodávat přes internet, ale nechytám se, prodám pár hraček do roka a to moc velký přivýdělek není.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14964
18.11.19 18:37

A před RD si pracovala, nešlo by něco dělat pro zaměstnavatele?
Mamka taky hackuje hračky, ale to ti skoro nikdo nezaplatí, když si spočítás kolik nad tím stravis hodin :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1197
18.11.19 18:37

Tedka jsem odpovidala na copywriting, jestli chces, napis mi do vzkazu, poslu kontakt :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4541
18.11.19 18:38

Zkus sama oslovit nějaké firmy, pro které bys mohla dělat tu administrativu nebo výkresy. Anebo se naplno pusť do hackovani. Prodáš pár kusů do roka, protože víc nevyrobis, nebo ti někde leží desítky kousků a nikdo je nechce? V prvním případě je to jednoduché, začneš vyrábět víc. V tom druhém případě je potřeba se zamyslet, kde a jak inzeruješ a co konkrétně děláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 18:57

Před RD jsem dělala ve stavební firmě a už jsem je oslovila jako první. Háčkuju hodně a doma se mi to válí. Dělám zvířátka, ozdoby, čepice atd. Inzerátů mám hodně, třebas mi někdo napíše, že by měl zájem a pak už ani neodepíšou.

• Citovat
  • Nahlásit
4541
18.11.19 19:01

Tak nemáš vysoké ceny? Nebo nějaký problém s dopravou… nevím. Mas dobrou propagaci? Atrilim od boku, me toto teprve čeká a už teď se toho bojím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
601
18.11.19 19:07

A odkud jste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21100
18.11.19 19:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
jdu s dotazem, sháním práci na doma, jelikož jsem na RD. Každý den koukám na internet, ale nějakou dobrou nabídku nemohu najít. Mám vystudovanou stavební školu, takže třebas bych mohla dělat pro nějakou firmu výkresy, ale když už se třebas něco objeví, tak tam je nějaký ale. Taky hodně dělám administrativní práci, takže by nebyl problém, dělat nějakou administrativu. Dále jsem začala háčkovat l, hrozně mě to baví, zkoušela jsem prodávat přes internet, ale nechytám se, prodám pár hraček do roka a to moc velký přivýdělek není.

Přestaň hackovat hračky, ale najdi něco jiného, co dobře vypadá a rychle přibývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1774
18.11.19 19:25

A zkousela sis aktivne vyhledat a oslovit nejake firmy, jestli nepotrebuji v tvem oboru vypomoc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
18.11.19 19:39

Máš VŠ nebo SŠ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6663
18.11.19 19:42
@Anonymní píše:
Před RD jsem dělala ve stavební firmě a už jsem je oslovila jako první. Háčkuju hodně a doma se mi to válí. Dělám zvířátka, ozdoby, čepice atd. Inzerátů mám hodně, třebas mi někdo napíše, že by měl zájem a pak už ani neodepíšou.

Co konkrétně jsi dělala ve stavební firmě? Projektant, rozpočtář, přípravář,…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 20:01

Ceny mám tak jak odpovídají, radím se z ostatními co takhle prodávají. Jsem od Českého Brodu. Poptala jsem firmy v okolí a vadilo jim, že jsem na RD a že by pro ně bylo lepší, kdybych dojížděla na firmu. Mám SŠ a ve stavebnictví jsem dělala na přípravě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 20:02

S

• Citovat
  • Nahlásit
6663
18.11.19 20:13
@Anonymní píše:
Ceny mám tak jak odpovídají, radím se z ostatními co takhle prodávají. Jsem od Českého Brodu. Poptala jsem firmy v okolí a vadilo jim, že jsem na RD a že by pro ně bylo lepší, kdybych dojížděla na firmu. Mám SŠ a ve stavebnictví jsem dělala na přípravě.

No, tak jako projektant asi ne, nemáš praxi na samostatnou práci. :think: Ale máš praxi s rozpočty? Pokud ano, mohla bys to dělat i na živnost a pracovat z domu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 20:16

@bartsch právě jako projektant praxi nemám. S rozpočty jsem dělala.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat