Práce prodej oříšků a vaření kafe

Anonymní
20.9.20 20:55

práce prodej oříšků a vaření kafe

Byla jsem na pohovoru ohledně práce prodej oříšků občas asi i kafe, že by si někfo mohl dát, má tam brígádnice a hledá, ale i nastálo počítá s 1 prodavačkou na směnu hpp, v inzeráítu mají 26 hrubého to dělá nějakých 19 čistého a když mám 106,– na hodinu, nevím kde to vzali, jedině mít x přesčasů a to je nemožné, pokud se máme střídat a svátky bude dávat brigádnicím…Další podraz na lidi..prémie z trby udělají tak 500 - 1000,– k platu za měsíc a to není jisté, potom mi to nevychází…možná za předpokladu odpracovat všechny víkendy, které mají i neděle jen v prosinci. Zvažuji zda to vzít, nebo ne, potřebuji peníze a aspon 18 čistého, což se bojím že mít nebudu, ale v současné práci se dřu a základ mizerný, toto se jeví jako pohodová práce. Nemáte někdo zkušennosti s tímto na hpp?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5600
20.9.20 21:04

Zakladatelko, ty už jsi měla diskusi k tématu prodavačka v značkovém obchodě, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 21:15

Ano, nevyšlo to, když jsem chtěla jít na zkoušku, tak mi odepsali, že slečna co chtěla odcházet si to rozmyslela.

• Citovat
  • Nahlásit
130
20.9.20 21:15

Jak s touhle praci neco muze mit zkusenost, kdyz ani nenapises o jakou znacku/firmu se jedna??? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 21:19

Oříšky ve městě velký sortiment na váhu jistě víte, u toho není žádná značka.

• Citovat
  • Nahlásit
1776
29.9.20 22:09
@Anonymní píše:
Oříšky ve městě velký sortiment na váhu jistě víte, u toho není žádná značka.

Tak musí to mít označení provozovatele přece. To jsou ty v obchodních centrech nebo kamenná prodejna? Je více provozovatelů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
30.9.20 07:27

Kamenná prodejna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...